budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore nie ma mowy o karnym, bez przesady
1
@Culers był piłkarzem największego rywala sociedad czyli Bilbao a tam poszedł chyba z sociedad
1
Felix nur ala ziomek z kadry Penaldo
0
Jedyny pomysł na rozegranie to laga ter stegena na lewego albo Felixa i nadzieja że uda się zebrać drugą piłkę.
0
To wygląda jakby sociedad grał przeciwko armatorom
0
Początek obiecujący, w 4 minuty sociedad miało szansę na 3 bramki :D
0
Yuki wywala Hamiltona w 1 zakręcie, tak to widzę
1
Szkoda że Mane odszedł z Bayernu bo takie tridente z przodu Mane, Kane, Sane weszłoby jak w masełko:D
1
No i szybko można przejść na sroki z kanonierami
0
@gumaz ćwiortka kefiru i po zawodach
0
@FCB_dimiC ja płacę 220 zł w canal +, mam wszystkie możliwe pakiety z wyłączeniem kanałów dla dorosłych, do tego 3 dekodery, maks pakiet Netflix, Viaplay i HBO max
Edit. Jeszcze tylko cinemax nie mam
1
@Kidd
1. Hamilton
2. Russell
3. Mercedes
4. Perez
5. Hamilton sainz verstappen
6. Leclerc
H2H
1. Verstappen
2. Sainz
3. Hamilton
4. Alonso
5. Ocon
6. Magnussen
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Norris
1
@michal26 tu chyba komputer za szybko obliczył punkty ktore mogą zagwarantować awans do turnieju, a jeszcze przecież będą jakieś turnieje 250
0
ale ten 2023 może być dla Djokovicia słodko-gorzki, miał na wyciągnięcie ręki Wielkiego Szlema z WS, w Turynie będzie mega faworytem (w przypadku zwycięstwa będzie rekordzistą w zwycięstwach tego turnieju) i tak jeszcze gdyby udało się sięgnąć po złoto Olimpijskie w Paryżu 2024 to mógłby spokojnie odłożyć rakietę i czekać dziesiątki lat aż ktoś zbliży się do jego wyników. przecież on wszędzie wykręcił jakieś chore liczby
0
Coco zrobiła wszystko aby przegrać, trzeba powiedzieć że wyszło jej to bardzo dobrze :D
0
Toronto niezły początek z Bucks, 24:9 po papie ich leją, ciekawe jak długo wytrzymają z chęcią bym to sprawdził ale trzeba iść spać :/ @takisobiektos @Encore
6
@kanver_ no właśnie nie wydaje Ci się że bellinghama raczej powinno sie porownywac do gracza typu pedri ? ostatnio o tym pisałem ze Jude juz teraz ma takie liczby jakie BYĆ MOŻE cała pomoc Barcelony zrobi w cały sezon
2
Tenis to jest piękny sport, 1 set Coco gra jak amatorka i nie potrafi wygrać gema, mija kilka minut i nagle w drugim secie przypomina sobie jak się odbija piłkę PALETKOM i prowadzi z przełamaniem :D nie ma nudy
1
@Graves szczerze ? Ronaldinho, dlatego że tak szybko poszedł w balangi zamiast ciągnąć dłużej swój top po zdobyciu złotej gały
2
@Luciano99 skurczysyn wszystko z nimi uzgodnił, byle żeby dygnąć małpkę i pokręcić się pod pośredniakiem
3
Igulec pierwszy set leje Gauff 6:0, amerykanka grała po prostu fatalnie w 1 secie
4
@Kuba_1 oni tam jakieś przepięcia mózgowe mają że każdy teraz mówi Messi > Ronaldo ? :D
1
tymczasem Coco Gauff zapomniała wyjść z szatni na mecz z Igą i przegrywa z polką już 0:4
0
@barcelonaLM chłopak ma naprawdę niezłe papiery na topke tenisa tylko te cholerne kontuzje, no i troche klasy mu brakuje w zachowaniu ale tutaj po czesci mozna młodym wiekiem tłumaczyć
1
@takisobiektos nawet gdyby to była drużyna TOP z 3 ligi to i tak "lekki" wstyd
1
@MesQueUnClub96 jedynie Sinner w 1/2 może mu zaszkodzić ale Ci co zostali w turnieju to mają gacie pełne jak po drugiej stronie siatki stoi Serb
0
widzę że w Paryżu największym rywalem Djokovicia będzie sam on, wykruszają się Ci rywale jeden po drugim
17
naprawde bedziemy porownywac 9 z pomocnikiem ? przeciez to zakrawa o patologie
1
Ciekawe czy gundogan już żałuję że odszedł z city :p
0
@LaLigaPD bo ten vini to z całym szacunkiem do jego umiejętności ale przesada, w top10 można go zmieścić ale to 4 miejsce to chyba wylosowane jak w Lotto