budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Perez liderem wyścigu, no tego to się niewielu spodziewało
0
Nie oglądałem na żywo meczu Djokovicia z Alcarazem ale tak z głębsza czytając La ramble to Hiszpan bez formy i zmęczony sezonem itp. po wielu takich wpisach śmiem twierdzić że gdyby to Serb dostał tak na łeb to byłby słaby, bez formy i nie wiadomo co jeszcze. Oczywiście klasa jednego i drugiego nie ulega wątpliwości ale coraz więcej mam obaw że Carlos będzie kończył jak Rafa który w większości sezonów chciał być większym terminatorem od reszty i pod koniec każdego roku brakowało pary no i średnio sprzyjające mu kortys. Serb nigdy nie będzie najbardziej lubianym tenisistą na świecie ale zapowiada się na to że na długie lata będzie gościem z największymi sukcesami w historii i żeby nie było to większość z nich nie nabija na botach jak hurkacz czy inne rublevy tylko kosił tych z którymi walczył o te miano czyli Rogerem i Rafą w teraz walczy z 20-letnim ale pewnie najlepiej przysposobionym do tej walki Alcarazem. Boli mnie to że oglądając tenis od lat - 01/02 nie zapowiada się żebyśmy mieli taką walkę jak była przez ostatnie kilkanaście lat. Sinner, med, czy inni są dobrzy ale niestety jedynie w pojedynczych turniejach
1
@mekston ale to też trzeba się postarać mając takie auto dyspozycji. Szacun dla Checo za taki wynik. Ma szansę aby zakończyć ten sezon z dwucyfrowym wynikiem. Checo musisz
0
Ale jutro zapowiada się procesja. Patrząc na różnice prędkości z drs i bez niego to one nie są duże. George może mieć rację że strefy drs mogą dać tutaj 0.1-0.15 s przewagi a to tyle co kot napłakał
0
Kopanina absolutny top.
0
Niezłe rozpoczęcie. Szybko rozwijająca wśród kibiców resztki nadzieji
1
@Kidd 1.leclerc
2. Perez
3. Mclaren
4. Verstappen
5. Leclerc, Norris, Perez
6. Perez
H2H
1. Perez
2. Leclerc
3. Russell
4. Stroll
5. Ocon
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Norris
0
@MichuZ44 idealnie można tu wpasować wypowiedź gościa z oblodzonej górki w Szczecinie "paa-jebnie" :D
2
Co sobie chłopaki nie jeżdżą w Las Vegas to ich, akcja studzienka to będzie chyba największa kompromitacja w historii sportu. Trochę jakby w Polsce jeździli. A auto Carlosa podobno nie nadaje się za bardzo do jazdy. Verstappen trafił w 10 z tym cyrkiem. Nawet za delikatnie to ujął.
Dojdzie nowy element w ściganiu: unikanie studzienek. Ale piękny blamaż
1
@Kgorecki2500 jak masz kogoś kto za tyle kładzie płytki to daj namiary, ja go dobije ilością roboty :D
0
@Gaunter Ty zgłaszasz do swojej ubezpieczalni, jej ubezpieczalnia nie jest tu potrzebna. Wtedy z Twojej ubezpieczalni leci gość który robi oględziny i składają jej ofertę na zrobienie albo wypłacenie kasy. kilkanaście lat temu kiedy miałem podobne zdarzenie to były potrzebne podpisy obu uczestników zdarzenia. Ale teraz jak jest to kurde nie wiem
0
@Criss18Barca trochę jakby porównać potencjał multipli do jakiegoś mercedesa AMG
0
Właśnie obejrzałem Kukiza w porannej rozmowie u Mazurka. Nie wiem jak to opisać żeby nie wyłapać perma. Jest gość dobry
4
@fcbarcafan19 czekam na to, ten jeden sezon w wykonaniu brawn to było jakieś szaleństwo, w zasadzie to pierwsza połowa sezonu bo później już było gorzej ale seria z pierwszej połowy pozwoliła Buttonowi na zdobycie mistrza
2
Daj ktoś link do stand upu Andrzejka bo niestety nie mogłem obejrzeć
2
@GeneralXavi *Nasz!
1
@Hasszz a są płyny chłodzące nie zimowe? Chyba wszystkie mają odporność do temperatur ujemnych. Różnią się pewnie kilkoma stopniami. Ale jak ma Cie to uspokoić to zrób sobie płukanie układu chłodzenia i wlać świeżego płynu.
2
@_M4rtin wg liczb to większość oglądała kanał sportowy dla filmów niezwiązanych ze sportem. Zresztą proponuje się cofnąć obejrzeć ich pierwsze programy w których do znudzenia wszyscy mówili że nie będą tu tylko treści sportowe. Gdyby jechali na samym sporcie to nie mieliby dużo większych zasięgów od meczykow
1
@MesQueUnClub_87 zjeść i nie czytać, myślę że zjedzenie czegoś takiego raz na kilka miesięcy nikogo nie zabiję. To podobnie jakbyś mc zjadł :)
0
@taxky dla mnie szajs jak cały mc
0
@Sysia11 no to od dzisiaj będzie stawiany jako knur
0
@sokot teraz styl chyba też nie pasuje ;)
14
@TR3YWAY tutaj zachował się jak buc i tyle w temacie
4
@AFA90 żeby móc tam pracować musisz być w takim stanie
0
Czyli sędzia Taylor dostał tylko kicka na jedną kolejkę z premier league a nie bana tak ? Przecież to jest żart. W Anglii też niezłe pośmiewisko z tymi sędziami
0
Erling już dołącza do ekipy z dwoma golami w tej kolejce i znowu obydwa nie będą uznane bo karniak i pustak z 2-3 metrów :D
0
@Firestone Roberto chociaż ma w CV kilka bardzo dobrych występów w meczach z Realem czy PSG. A ten to chyba w worku od sw Mikołaja przyjechał
1
@Messibestplayerintheworld kounde się wyratował asystą, walczył o to miano romeu będąc na boisku kilka minut ale pokrzyżował mu plany offside więc chyba gundogan
1
Romeu ręką wybij piłkę ręką ale był spalony hahahaha ale fart
0
@Rewolucja123 prędzej alaves wygra ten mecz niż któryś z tych impostorow strzeli dzisiaj gola ;)