7

Czas na ostatni wyścig F1 w sezonie 2023, zapowiada się ciekawie głównie ze względu na walkę o P2 w generalce konstruktorów. Dodatkowo smaczku dodaje fakt że na starcie po jednym kierowcy z Ferrari i Mercedesa startuje w czołówce (P2 Leclerc, P4 Russell) oraz dwóch startuje z miejsc poza punktami czy Lewis 11 i 16 Sainz. Różnica to tylko 4 punkty na korzyść Mercedesa.
@mekston @takisobiektos @Kessie @adi7adi8 @lucas/catalan @SteuerFreiMoney @Rust_Cohle @MesQueUnClub96 @Luciano99 @Encore

1

@marcin62 tydzień temu na meczu 4 ligi polskiej widziałem bardziej kontrolowany "drybling"

0

@DonMatteo901 Bosak jest naprawdę jednym z nielicznych który ma niesamowity styl wypowiedzi, bogactwo słowne i ciężko go zagiąć w merytorycznych wypowiedziach

5

@hayek powiedziałbym inaczej: ciekawe czy nasi piłkarze mieli łącznie chociaż tyle prób co doku ma udanych dryblingów

3

@mekston no i mimo wszystko lekkie uznanie dla Tsunody bo zrobił to czego się po nim spodziewano, pokonał każdego z trzech swoich rywali w tym sezonie

1

@Marcelinho99 przede wszystkim tutaj ? A co daje poparcie na La rambli ? Przez poparcie tutaj laporta go nie wywali? Laporta go nie wyrzuci bo żaden trener z topu nie przyjdzie tutaj pracować za czapkę śliwek w to bagno. A dwa to nie będzie chciał pewnie hańbić jego piłkarskiej legendy i da mu odejść po sezonie nieważne z jakimi wynikami

3

@mekston Max miał naprawdę realną szansę na 22-0. Prawdopodobnie tylko pech go powstrzymał

1

@MesQueUnClub96 Ostr - 1 na 100

2

@mekston lepiej sobie F1 obejrzeć :D
Sainz nie chce pomóc w walce o P2 w generalce konstruktorów i odpada już w Q1

1

"jesteśmy wkurzeni, powtarzałem zawodnikom że mają być spokojni i cierpliwie czekać bo szansę się pojawią. Jednak to ja pierwszy powinienem wyjść i przeprosić za niekorzystny wynik, w naszym odczuciu zasłużyliśmy na lepszy wynik. Prosimy o wsparcie kibiców, będziemy pracować na 100% aby przemóc te niekorzystne chwilę".
Tak będzie po meczu, stawiać domy :D

0

Ostatnio podobną padaczkę widziałem we wtorek na narodowym.

0

@LaLigaPD a kiedy skończy się okres wracania po kontuzji ? Jak złapie następną? Czasem mi się wydaje że wracanie po kontuzji 6-8 tygodni to ludzie traktują jakby nie grał rok

0

@barcelonaLM dlaczego w ogóle mnie to nie dziwi ? Zastanawiam się czy w tym kraju jeszcze cokolwiek może mnie zaskoczyć. Biedna TVP, podobno wejdą z ogniem i spalą wszystkie studia nagraniowe

0

Ktoś był wczoraj albo wybiera się dzisiaj na targi piwne w Poznaniu ? Ciekawi mnie jak z frekwencją a dzisiaj akurat będę

0

@kuz między 1 a 5400

1

@mekston dokładnie tak, tym bardziej zwiększamy pule w loteriach :)

1

@mekston im mniej jeżdżenia w treningach tym większa szansa na loteryjność zwłaszcza w kwalifikacjach a to może oznaczać ciekawszy wyścig. A trzeba pamiętać że chyba 9 kierowców w 1 treningu oddało miejsca juniorom

2

Ale chłopaki pojeździli:D niech już odwołają ten trening bo to nie ma sensu

6

@HarveySpecter zgodził się na bycie marionetką to ma na co się pisał, przez te jego obłudne kłamstwa ani trochę nie jest mi go szkoda

1

@Kidd 1. Verstappen
2. Leclerc
3. Redbull
4. Leclerc
5. Verstappen Russell Alonso
6. Mercedes
H2H
1. Verstappen
2. Leclerc
3. Russell
4. Alonso
5. Gasly
6. Magnussen
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Norris

1

Sainz w bandzie ? Stare, znałem

0

@tristan87 po lewej sosny i kosodrzewina a po prawej palmy europejskie

6

@Gaz gość potrafił czasem poradzić w sytuacji 1 vs 4 a nasi obecni skrzydłowi nie potrafią wygrać 1 vs 1

0

@Ricardinio14 3-4 pierwsze sezony 8,5/10
Później takie 6 może 6,5/10

1

@mekston ale przecież Lewis go wgniatał w asfalt pod koniec sezonu, i czasami też w bandy przy 290

1

@Emhyr James
Vieira
Gerard
Suarez
Rosicky

2

@MichuZ44 no i co ? Pierwsza połowa sezonu dla Holendra druga dla Anglika. Mam też wytykać jak maks objeżdżał te boty z mercedesa nie wiem np we Francji? Wali mnie to na przestrzeni sezonu Mercedesy pozbawiły go minimum 36 pkt za drugie miejsca które pewnie z palcem w dupie by dowiózł.

3

@MichuZ44 zdemolował to go w silverstone.

2

@Kessie jedno z nielicznych okrążeń które oglądałem na stojąco przed TV. Piękny to był sezon
Do tego Azerbejdżan pechowy, chamskie wypchnięcie przez Lewisa na silverstone. I raz tam jeszcze chyba bottas go gdzies uwalił ale już nie pamiętam. Po prostu mu sie należało

1

@Zoker nie jest dnem, zwróć uwagę na ile pytań politycy odpowiadają nie odnosząc się do pytania tylko wjeżdżają z obroną swojej partii, często słucham jego wywiadów nie uważam że jest super czy niewiadomo jaki. Uważam wręcz że czasami to musi się nieźle hamować i gryźć w język

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?