budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Odczucia są pozytywne, Ter stegen ma być gotowy na sezon 25/26.
0
@Nieznajomy ile tych goli ? 2-3 na sezon ? Nie za wiele
0
@Michael24 zapewne nie, jeszcze z tydzień obecny śnieg będzie wg prognoz a później lekkie ocieplenie
3
@Saviola88 zagrał lepiej, ale tak dobry i doświadczony napastnik musi wykorzystać chociażby jedna z takich 3 sytuacji. Nie ma na to żadnego wytłumaczenia.
0
@Colon w 100%. Bestia mode odpalona
3
Zwycięstwo cieszy wiadomo, tylko przez brak skuteczności znowu gacie pełne do ostatniego gwizdka. Tutaj była możliwość ułożenia spotkania w pierwszej połowie i wyjścia na drugą połowę z 2-3 bramkową przewagą. Poraz kolejny jest festiwal niewykorzystanych okazji i męczarnię do samego końca
2
@maciar prędzej zmienią na czerwoną
0
Z tego co mówili komentatorzy to było to 69 zwycięstwo Xaviego jako trenera Barcelony i 39 różnicą jednego gola
11
Kontra imienia Fc Barcelony. Dobrze że do bramkarza nie wycofali tylko chociaż podeszli do pola karnego rywali
0
@Bobrowik *powinno a nie mogło
0
Brak zdobycia bramki na 2:0 może się cholernie odbić czkawką.
0
Mówiłem nie chwalić za szybko tego w błękitnym stroju
0
Nie chwalcie za wcześnie sędziego bo zaraz coś wywinie
0
Kiwki fawelarza zawsze powodują uśmiech
0
@Albatros pozytywnie, brak tylko dobrego Lewego
1
Pięknie Felix, za te cieszynke to Cie nie puszczą za mniej jak 100baniek :D
0
@kolomen2 obczaj sobie oferty canal+ online
0
@kolomen2 na zmianę z c+
1
Pedriemu zabrakło DRS
0
@MesQueUnClub96 bo tu jest właśnie cienka granica różniącą znaczenia tych słów. A wiesz jak jest, dla jednego słowa krytyki będą już hejtem a dla drugiego na odwrót.
3
@MesQueUnClub96 no to niech zacznie strzelać, tylko z tego wpisu można wywnioskować że nie ważne czy grają dobrze czy źle czy są wyniki dobre czy kijowe to mamy zawsze chwalić ? Czy jednak chwali się za dobre występy, wyniki a za tragedię krytykujemy ?
0
Kurw* powiedzcie mu że to trzeba w bramkę. Matko święta przecież w jak on jest tragicznej formie to się nie mieści w głowie
0
Aj Robert blisko było
4
Jedziemy z tą Xavinetą w slow motion stojanov made in DNA trainer
3
@TR3YWAY cieszy mnie sadzanie balde na ławce, mało że coś ostatnio bez rozwoju to jeszcze te pogłoski o braku motywacji bo nie ma rywala na lewej stronie. No to ma cancelo w nagrodę
0
@MarianoItalianoVero i rodzinę
4
@KRISU77 stawiasz
3
Następny cep z gwizdkiem w Anglii. Przecież to są jaja co te bezkarne cymbały z gwizdkami odstawiają
0
Kraft w niezłym gazie, na początku sezonu rządzi i dzieli
2
A Doncic i Jokic w nocy mieli jakieś zawody kto lepsze triple double wykręci ? Oni są popier..chorzy z tymi liczbami jakie robią w swoich ekipach i jak je ciągną na swoich plecach@fart @takisobiektos @Encore