1

Odczucia są pozytywne, Ter stegen ma być gotowy na sezon 25/26.

0

@Nieznajomy ile tych goli ? 2-3 na sezon ? Nie za wiele

0

@Michael24 zapewne nie, jeszcze z tydzień obecny śnieg będzie wg prognoz a później lekkie ocieplenie

3

@Saviola88 zagrał lepiej, ale tak dobry i doświadczony napastnik musi wykorzystać chociażby jedna z takich 3 sytuacji. Nie ma na to żadnego wytłumaczenia.

0

@Colon w 100%. Bestia mode odpalona

3

Zwycięstwo cieszy wiadomo, tylko przez brak skuteczności znowu gacie pełne do ostatniego gwizdka. Tutaj była możliwość ułożenia spotkania w pierwszej połowie i wyjścia na drugą połowę z 2-3 bramkową przewagą. Poraz kolejny jest festiwal niewykorzystanych okazji i męczarnię do samego końca

2

@maciar prędzej zmienią na czerwoną

0

Z tego co mówili komentatorzy to było to 69 zwycięstwo Xaviego jako trenera Barcelony i 39 różnicą jednego gola

11

Kontra imienia Fc Barcelony. Dobrze że do bramkarza nie wycofali tylko chociaż podeszli do pola karnego rywali

0

@Bobrowik *powinno a nie mogło

0

Brak zdobycia bramki na 2:0 może się cholernie odbić czkawką.

0

Mówiłem nie chwalić za szybko tego w błękitnym stroju

0

Nie chwalcie za wcześnie sędziego bo zaraz coś wywinie

0

Kiwki fawelarza zawsze powodują uśmiech

0

@Albatros pozytywnie, brak tylko dobrego Lewego

1

Pięknie Felix, za te cieszynke to Cie nie puszczą za mniej jak 100baniek :D

0

@kolomen2 obczaj sobie oferty canal+ online

0

@kolomen2 na zmianę z c+

1

Pedriemu zabrakło DRS

0

@MesQueUnClub96 bo tu jest właśnie cienka granica różniącą znaczenia tych słów. A wiesz jak jest, dla jednego słowa krytyki będą już hejtem a dla drugiego na odwrót.

3

@MesQueUnClub96 no to niech zacznie strzelać, tylko z tego wpisu można wywnioskować że nie ważne czy grają dobrze czy źle czy są wyniki dobre czy kijowe to mamy zawsze chwalić ? Czy jednak chwali się za dobre występy, wyniki a za tragedię krytykujemy ?

0

Kurw* powiedzcie mu że to trzeba w bramkę. Matko święta przecież w jak on jest tragicznej formie to się nie mieści w głowie

0

Aj Robert blisko było

4

Jedziemy z tą Xavinetą w slow motion stojanov made in DNA trainer

3

@TR3YWAY cieszy mnie sadzanie balde na ławce, mało że coś ostatnio bez rozwoju to jeszcze te pogłoski o braku motywacji bo nie ma rywala na lewej stronie. No to ma cancelo w nagrodę

0

4

@KRISU77 stawiasz

3

Następny cep z gwizdkiem w Anglii. Przecież to są jaja co te bezkarne cymbały z gwizdkami odstawiają

0

Kraft w niezłym gazie, na początku sezonu rządzi i dzieli

2

A Doncic i Jokic w nocy mieli jakieś zawody kto lepsze triple double wykręci ? Oni są popier..chorzy z tymi liczbami jakie robią w swoich ekipach i jak je ciągną na swoich plecach@fart @takisobiektos @Encore

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?