0

@Stinger_ wątpię, zakładam że w ga-pa również moze wygrać ale w Austrii wyżej widzę Geigera ryoyu albo Krafta.

1

@Popitek12 ciekawe że jak Twój "król" grał to robił nawet lepsze występy w przekroju sezonu

1

Ale ten konkurs jest słaby. Biją się o awans skacząc po 105 metrów

1

@Zip ale też wygrał :D zapowiada się potężnie nudny konkurs jak tak będą skakać

0

Pioter ale poleciał, pokonany potężny Amerykanin

1

@Ojciec5tkidzieci przeczytałem denzel i doznałem szoku że Xavi tak szybko się powtarzał w Barcelonie :P

0

Lenglet mógł sobie leżak rozstawić i drineczka z palemką strzelić miał tyle miejsca i czasu.

3

@Comentateiro zwrot "19:30 jedyne prawdziwe treści" zaczyna nabierać sensu

0

@FanBarcy22 co to jest, ropucha i 50 żabek? Teściowa wiesza firanki :)

0

@tomek8756 ciekawe jak to jest mieć święta latem, dla nas pewnie mega dziwnie ale w zasadzie naszej pogodzie świątecznej pod względem temperatury powietrza to bliżej do lata niż do zimy, tylko najgorszy jest ten wiatr

0

@BorzyKrzys ja nie mam i znam kilku pracowników którzy też nie mają :D

2

@Cygan BRC taniej będzie noc w Sheratonie spędzić :)

1

@FCB24 ale szacun za stabilność

0

@Rl9k1nG podobno negocjują z Dursley'ami wynajęcie komórki pod schodami przy privet drive 4 ale Vernon nie ma gdzie schować odkurzacza i negocjacje staną w martwym punkcie

1

@HavertzKai dzień dobry, mówi i cieszę się że to nie ja musiałem napisać ;)

2

Na świecie nie ma już słabych drużyn.

0

@Pedri16Future byłeś blisko z wynikiem :D

0

@NeroTFP1 on ma lepsze liczby od chyba wszystkich piłkarzy Barcy oprócz Lewego. A gość jest bocznym obrońcą. Zresztą frimpong po prawej stronie też ma niezłe liczby. Wirtz w pomocy też robi różnicę. Tylko u nas nie ma gości którzy to mogą zrobić

0

@michal26 mam to samo ale najbardziej po dzisiejszym meczu cieszę się że te kilkanaście dni odpocznę od tej patologii piłkarskiej

1

@michal26 daj sobie spokój z tym oglądaniem, lepiej sejm odtworzyć niż ten paździerz na tle najgorszej drużyny laligi XXI wieku

0

@beter2 przecież nikt za niego 10 nie da patrząc jaką biedę reprezentuje

4

Ale araujo dzisiaj dał popis pierwszorzędny. Wszystko co złe z tyłu to jego wybryki

0

Nie w jest źle, nie przegrywamy. A były nawet na to szanse

1

Pisałem wczoraj że X2 jak w masełko tutaj siada :D
Araujo oficjalnie jako jeden z ostatnich dostosował się poziomem do reszty ziomków

2

Taki minimalny ten spalony o ile był w ogóle

0

Dobra Xavi nie wydurniaj się, prowadzicie z potężną Almerią- przekaż chłopakom że trzeba bronić wyniku

0

Vifon stałby metr dalej i ni cholery nie trafiłby

1

Od kilkunastu spotkań zastanawiam się co ta banda Patałachów robi na treningach. Przecież to wygląda jak zlepek sebków Mietków i innych Romanów spod żabki. Chyba że po prostu trenują pod barcelońskimi żabkami. Xavi i ta banda zrobiła rekordowy odwiert pod szambem który był przykryty gruba warstwą mułu i Bóg wie czego jeszcze

0

Spotkanie idealnie skrojone pod pierwsze zwycięstwo w sezonie Almerii

1

Legia - Cracovia dużo gorszym widowiskiem nie jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?