budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ wątpię, zakładam że w ga-pa również moze wygrać ale w Austrii wyżej widzę Geigera ryoyu albo Krafta.
1
@Popitek12 ciekawe że jak Twój "król" grał to robił nawet lepsze występy w przekroju sezonu
1
Ale ten konkurs jest słaby. Biją się o awans skacząc po 105 metrów
1
@Zip ale też wygrał :D zapowiada się potężnie nudny konkurs jak tak będą skakać
0
Pioter ale poleciał, pokonany potężny Amerykanin
1
@Ojciec5tkidzieci przeczytałem denzel i doznałem szoku że Xavi tak szybko się powtarzał w Barcelonie :P
0
Lenglet mógł sobie leżak rozstawić i drineczka z palemką strzelić miał tyle miejsca i czasu.
3
@Comentateiro zwrot "19:30 jedyne prawdziwe treści" zaczyna nabierać sensu
0
@FanBarcy22 co to jest, ropucha i 50 żabek? Teściowa wiesza firanki :)
0
@tomek8756 ciekawe jak to jest mieć święta latem, dla nas pewnie mega dziwnie ale w zasadzie naszej pogodzie świątecznej pod względem temperatury powietrza to bliżej do lata niż do zimy, tylko najgorszy jest ten wiatr
0
@BorzyKrzys ja nie mam i znam kilku pracowników którzy też nie mają :D
2
@Cygan BRC taniej będzie noc w Sheratonie spędzić :)
1
@FCB24 ale szacun za stabilność
0
@Rl9k1nG podobno negocjują z Dursley'ami wynajęcie komórki pod schodami przy privet drive 4 ale Vernon nie ma gdzie schować odkurzacza i negocjacje staną w martwym punkcie
1
@HavertzKai dzień dobry, mówi i cieszę się że to nie ja musiałem napisać ;)
2
Na świecie nie ma już słabych drużyn.
0
@Pedri16Future byłeś blisko z wynikiem :D
0
@NeroTFP1 on ma lepsze liczby od chyba wszystkich piłkarzy Barcy oprócz Lewego. A gość jest bocznym obrońcą. Zresztą frimpong po prawej stronie też ma niezłe liczby. Wirtz w pomocy też robi różnicę. Tylko u nas nie ma gości którzy to mogą zrobić
0
@michal26 mam to samo ale najbardziej po dzisiejszym meczu cieszę się że te kilkanaście dni odpocznę od tej patologii piłkarskiej
1
@michal26 daj sobie spokój z tym oglądaniem, lepiej sejm odtworzyć niż ten paździerz na tle najgorszej drużyny laligi XXI wieku
0
@beter2 przecież nikt za niego 10 nie da patrząc jaką biedę reprezentuje
4
Ale araujo dzisiaj dał popis pierwszorzędny. Wszystko co złe z tyłu to jego wybryki
0
Nie w jest źle, nie przegrywamy. A były nawet na to szanse
1
Pisałem wczoraj że X2 jak w masełko tutaj siada :D
Araujo oficjalnie jako jeden z ostatnich dostosował się poziomem do reszty ziomków
2
Taki minimalny ten spalony o ile był w ogóle
0
Dobra Xavi nie wydurniaj się, prowadzicie z potężną Almerią- przekaż chłopakom że trzeba bronić wyniku
0
Vifon stałby metr dalej i ni cholery nie trafiłby
1
Od kilkunastu spotkań zastanawiam się co ta banda Patałachów robi na treningach. Przecież to wygląda jak zlepek sebków Mietków i innych Romanów spod żabki. Chyba że po prostu trenują pod barcelońskimi żabkami. Xavi i ta banda zrobiła rekordowy odwiert pod szambem który był przykryty gruba warstwą mułu i Bóg wie czego jeszcze
0
Spotkanie idealnie skrojone pod pierwsze zwycięstwo w sezonie Almerii
1
Legia - Cracovia dużo gorszym widowiskiem nie jest.