budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Visca_eezzy no to nie lepiej zaoszczędzić takiego de Jonga i niech zagra Roberto, nie lepiej żeby ten roque sobie zagrał, i są jeszcze 2 miejsca dla młodych. A wpuszczac tych ważniejszych na końcówkę meczu za innych zmęczonych z 1 składu.
1
Spodziewałem się że kilku podstawowych zagra, tak 4-5 po jednym max 2 na formacje obrony i pomocy i jeden w ataku. A tutaj mamy 2-3 zmiany w podstawie.. nie zagra cancelo bo kontuzja, balde gundogan i lewy. Reszta to w sumie podstawa. Ale tam muszą być gacie pełne w szatni. Jeśli z takimi rywalami nie będzie rotacji no to z kim ?
4
Piękna kontra, u nas wycofaliby z koła srodkowego do Peni:D
5
Darwin polował na ładniejszego samobója
0
Kiwior elegancko. Tylko szkoda że do swojej bramki..
1
@kubix05 fajne filmy z nim to też Skarb Narodów 1 i 2 i o ile dobrze pamiętam to 60 sekund
2
@sergio5 tak, wczoraj też komentował mecz atletico
0
Idze samej mogłoby być łatwiej niż z tak fatalnie grającym Hubertem. Smutne
0
Skoro to nie była zła część sezonu to kiedy byłaby zła ? A no tak, gdyby było zajmowane miejsce spadkowe.
0
Jest niby 5 w drugiej serii ale czy to jest pozytyw ? Wszyscy skończą pewnie w trzeciej dziesiątce. Szkoda próby Kamila
0
@FcPortoFan1999 ale na własne życzenie że jedziemy do ogórków i tak czy siak wygramy. Np Barcelona to się zachowuje jakby co mecz grała z ogórkami i teoretycznie tak jest a praktycznie to sami są ogórkami
3
Depay z dubletem.
0
@FcPortoFan1999 bo to prawda a nie złośliwość:)
0
@FcPortoFan1999 mam odpalony na drugim ekranie, ale jeszcze większą lipa :D
0
Ale nudne te skoki jak kilku tylko może przekroczyć 130m na skoczni o hs chyba na 143m..
5
@Comentateiro i Paulinho też się nie bał
1
Ja bym jeszcze obniżył belkę na miejscu sędziów.
2
5 - @mekston
3 - @JimMorrisonFCB
1 - @Rust_Cohle
1
@Pawci023x jutro, dzisiaj kwalifikacje
1
@TR3YWAY ja się uczyłem 10 lat i nie za wiele umiem/pamietam, angielskiego tylko 3 lata i to na poziomie podstawowym i milion razy łatwiej jest mi się porozumieć.
0
@Danny Gaucho podobno kto żyje ten nie umarł. Ale nie wiem czy na pewno tak jest.
0
@tbas ciężko w to uwierzyć ale brameczka gospodarzy wydaje się pewniaczkiem
0
@pioz123 bo pierwsze połowy to dramat. Wczoraj w ks po meczu któryś tam mówił że gdyby patrzeć po wynikach do przerwy do Barca miałaby jakoś 15 miejsce. Wiadomo że liczy się cały mecz ale no ile razy można grać takie kupsko że to nawet nie da się określić krwawieniem z oczu tylko szambem tryskającym spod powiek
2
@LaminekYamal Roberto żenada? Bez przesady, zagrał ponownie solidne zawody jak na oczekiwania wobec niego. A de Jong taki wcale nieskazitelny nie jest bo jego zachowania po stracie piłki i obserwowanie rywala będącego metr od niego to trochę nie przystoi. Po swoich stratach tylko rękoma machał, zresztą jak każdy w Barcelonie
1
@FcPortoFan1999 odważnie:D
0
@gumaz unihokej, tenis stołowy, 2 ognie w podstawówce albo w palanta
1
@pikass14 jak tanio i tymczasowo to drążek teleskopowy od ściany do ściany i takie wiszące materiałowe półki np z Ikei. Jak duży ciężar to drążek położyć na czymś albo podeprzeć
0
W Barcelonie do końca stycznia? Chyba 2025.
1
@avanes dobrze napisał :D
1
@JimMorrisonFCB asysta z cyklu Top flop