2

Hahaha co za Pass w wykonaniu aktualnego flopa z Polski:D

1

@kamiVeB jak tak samo było pisane o Dembele to był lincz że to nie puszcza Niepołomice i nie wystarczy tylko być aktywnym ale przełożyć to na konkrety także tego

0

@kamiVeB nie, w tej sytuacji nie. 2 innych obrońców nie było jakoś bardzo daleko od akcji.

0

@filip73 pytasz dzika czy sra w lesie?

0

To coś wczoraj i dzisiaj od 20 na eleven to ten sam sport ? :D

6

Roberto jest w niezłej formie. Oby tak dalej

1

Uwaga uwaga, już drugie ostrzeżenie. Czas stracić brameczke

4

@Kessie ale się wygł

0

@Cochise żaden rząd nie przestanie rozdawać socjali które już są bo to jak strzał z broni w swoją skroń.
A tak btw to najważniejsze dla nich jest własny interes a nie dobro nas obywateli. Nas mają tam gdzie światło nie dochodzi, tylko w okresie wyborczym grają komedię i nas kochają aby zapewnić sobie głosy.

0

@szymonekk napisz priv

0

@MateuszGotowka99 a jak jutro też będzie dogrywka to nie ważne my awansuje i tak real będzie miał lepiej bo dzień dłużej na regenerację.

1

Real to bierze przed dogrywką. Atletico zbroja pełna. Nawet się przelewa

1

Kepa to najlepsze co mogło się przytrafić Realowi

1

@Przemek2323 Jarek im glovo ogarnie.
Chyba że są zmuszani do oddawania posiłków innym "znajomym" z cel :D

0

@FcPortoFan1999 nic tylko czekać aż okupu zażądają:D

1

@jaras121 nabijając jednocześnie folie na parówki..

0

@AlvaroHanso tryplet wpierdzieli

1

Przecież to jest niemożliwe ze ta drużyna męczy bułę z ekipą z 4 ligi grając praktycznie najsilniejszym obecnie składem z 2-3 roszadami i w drugiej połowie muszą wchodzić pozostali zawodnicy z podstawy żeby ratować bądź pilnować a bardziej modlić się o utrzymanie wyniku.
Gundogan to mógł nawet nie wchodzić za romeu. Mógł po prostu łysy zejść i nie byłoby różnicy. Śmiech przez łzy

0

No i dupa no i cześć wykrakałem zwycięstwo dwoma bramkami i będzie z tego to samo jak wygląda gra Barcy czyli kupa

20

Wydaje się że jest cień szansy na historyczne wydarzenie w tym sezonie - wygrana różnicą dwóch bramek. Szok. Dzięki karnemu na tle 4-ligowca :D

0

Znakomicie ferran, nadajesz się idealnie do tego klubu nieudaczników

1

Piękne podanie gundo

0

4 ligowiec ciśnie drużynę która snuła jakieś pierdoły i do teraz pierniczy o zdobyciu wszystkich możliwych tytułów. Przecież to brzmi jak abstrakcja.

0

Przecież bramka gospodarzy to był pewniak

0

Pstrykneli się jak koziołki w Poznaniu.

2

@patryk355 coś na zasadzie niezawodnego centrostrzału

1

@KamQiX bo on nie wie że miał lobować bramkarza a nie bramkę..

0

Wifon z faweli piękny Lob na pustą bramkę:D

0

Ale taktyka wypełniona już w 4-5 sekundzie meczu - Laga przed siebie

0

@kaamil1910 całego nie, ale porotowac maksymalnie ile się da, a tu jest minimalnie..z drużyną z czwartej czy której tam ligi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?