budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Hahaha co za Pass w wykonaniu aktualnego flopa z Polski:D
1
@kamiVeB jak tak samo było pisane o Dembele to był lincz że to nie puszcza Niepołomice i nie wystarczy tylko być aktywnym ale przełożyć to na konkrety także tego
0
@kamiVeB nie, w tej sytuacji nie. 2 innych obrońców nie było jakoś bardzo daleko od akcji.
0
@filip73 pytasz dzika czy sra w lesie?
0
To coś wczoraj i dzisiaj od 20 na eleven to ten sam sport ? :D
6
Roberto jest w niezłej formie. Oby tak dalej
1
Uwaga uwaga, już drugie ostrzeżenie. Czas stracić brameczke
4
@Kessie ale się wygł
0
@Cochise żaden rząd nie przestanie rozdawać socjali które już są bo to jak strzał z broni w swoją skroń.
A tak btw to najważniejsze dla nich jest własny interes a nie dobro nas obywateli. Nas mają tam gdzie światło nie dochodzi, tylko w okresie wyborczym grają komedię i nas kochają aby zapewnić sobie głosy.
0
@szymonekk napisz priv
0
@MateuszGotowka99 a jak jutro też będzie dogrywka to nie ważne my awansuje i tak real będzie miał lepiej bo dzień dłużej na regenerację.
1
Real to bierze przed dogrywką. Atletico zbroja pełna. Nawet się przelewa
1
Kepa to najlepsze co mogło się przytrafić Realowi
1
@Przemek2323 Jarek im glovo ogarnie.
Chyba że są zmuszani do oddawania posiłków innym "znajomym" z cel :D
0
@FcPortoFan1999 nic tylko czekać aż okupu zażądają:D
1
@jaras121 nabijając jednocześnie folie na parówki..
0
@AlvaroHanso tryplet wpierdzieli
1
Przecież to jest niemożliwe ze ta drużyna męczy bułę z ekipą z 4 ligi grając praktycznie najsilniejszym obecnie składem z 2-3 roszadami i w drugiej połowie muszą wchodzić pozostali zawodnicy z podstawy żeby ratować bądź pilnować a bardziej modlić się o utrzymanie wyniku.
Gundogan to mógł nawet nie wchodzić za romeu. Mógł po prostu łysy zejść i nie byłoby różnicy. Śmiech przez łzy
0
No i dupa no i cześć wykrakałem zwycięstwo dwoma bramkami i będzie z tego to samo jak wygląda gra Barcy czyli kupa
20
Wydaje się że jest cień szansy na historyczne wydarzenie w tym sezonie - wygrana różnicą dwóch bramek. Szok. Dzięki karnemu na tle 4-ligowca :D
0
Znakomicie ferran, nadajesz się idealnie do tego klubu nieudaczników
1
Piękne podanie gundo
0
4 ligowiec ciśnie drużynę która snuła jakieś pierdoły i do teraz pierniczy o zdobyciu wszystkich możliwych tytułów. Przecież to brzmi jak abstrakcja.
0
Przecież bramka gospodarzy to był pewniak
0
Pstrykneli się jak koziołki w Poznaniu.
2
@patryk355 coś na zasadzie niezawodnego centrostrzału
1
@KamQiX bo on nie wie że miał lobować bramkarza a nie bramkę..
0
Wifon z faweli piękny Lob na pustą bramkę:D
0
Ale taktyka wypełniona już w 4-5 sekundzie meczu - Laga przed siebie
0
@kaamil1910 całego nie, ale porotowac maksymalnie ile się da, a tu jest minimalnie..z drużyną z czwartej czy której tam ligi