budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Maltan jest var kolego
0
@FireBarca1899 żeby osiągnąć wstyd też trzeba się postarać
0
Uff, póki co jest dogrywka, teraz pierwszy garnitur na boisko i jest szansa dociągnąć do karnych
0
Aż się dziwię że ferran strzelał a nie wycofał do obrony.
1
@Danny Gaucho gdzieś ostatnio słyszałem albo czytałem że odkąd Xavi jest trenerem Barcelony otrzymał bodajze 18 żółtych kartek. Są jakieś statystyki odnośnie kartek trenerów ? Albo może wiesz gdzie takie coś znaleźć bo dla mnie to jakaś abstrakcja w 2 lata tyle kartek jakoś trener. Nie wiem czy Ferguson dostał tyle przez całą karierę trenerska :P
2
Czyli po przerwie Gundogan pedri i lewy na boisko ratować tą patologię
1
Gdyby tak w alternatywnej rzeczywistości Barcelonę zdegradowano do 4 ligi za problemy finansowe to oni z tym trenerem i składem mieliby problem wrócić rok po roku do laligi :d
1
@MesQueUnClub96 to i tak jakieś 8 minut się spóźniłeś
0
5 minut gry, szansę na gola Salamanca - Barcelona 1:0
Xavi musisz
3
Haha już było blisko :D
2
Zapinać pasy i lecimy z tym samograjem
0
@gumaz laga od obrony do ataku
0
@TR3YWAY żebyś nie musiał zmieniać na coś wysoko %
1
Nie jest dobrze skoro mamy dwóch Lewandowskich, chyba że Mariusz wrócił do grania ?
https://zapodaj.net/plik-6jt4w7vl9y
1
@mekston pierwszy HIT drugi KIT
0
@FcPortoFan1999 a jeszcze konferencję, odnowa biologiczna po meczu, praca z fizjoterapeutą. Komentator mówił że gdzieś dobre 3h po meczu położą się spać.
0
@Colon może chcą przywitać ranną zmianę ;)
3
@Antimadridista~ gorzej jak wywali około 21:30, to będzie znak że potężny Unionistas wyrzuci samograj Xaviego z walki o tryplet
0
@MesQueUnClub96 gra całkiem nieźle ale przegrywa, czas na pokazanie najlepszej swojej wersji i udowodnienie mentalności. Margines błędów i zachwiań formy jest już zerowy
2
No no, mistrz Wrocławia w lekkich tarapatach. Aby awansów musi iść drogą przez 5 setów. Co ciekawe Hubert gra solidnie a przegrywa 1:2.
0
@Safrani to trochę jak z wyborami PiSu, nikt ze znajomych na nich nie głosuje a mają +30%
5
@Bocheno1 zasponsorowali mu wyjazd do Argentyny :D
0
@ProMILs *no zjedz kochany za Andrzejka, za Jareczka no i za Pinokia aby go korniki nie zjadły :D
0
@LM10GOAT my dostajemy pod rząd Bayern, city real i nawet PSG i robimy 1:26 ;)
1
Xavi bije na głowy najlepszych stand-uperow. Nawet króla stand-upu czyli Jastrzębia na straży polskiej złotówki w NBP
1
@Ptasior masz rację z szacunkiem do rywala na konferencji ale na boisku powinni z takimi wychodzić, szybkie 3:0 do przerwy i stojanov w 2 połowie. A tu jest stojanov cały mecz i kurde męczarnię z każdym, nieważne na jakim poziomie
1
@lajcior obowiązki (czyt. Rachunki, pieniądze na jedzenie itd), niespełnione cele czy marzenia
0
Daj Pan spokój, finał Kopenhaga z Barceloną jak już tak idziemy w marzenia
6
@Luciano99 ale ogarniał temat bez kijka do selfiaków - szacun
1
@michal26 za dwa miesiące to już będziemy wiedzieć czy redbull z maxem znowu pozamiatają sezon czy jednak jakaś walka będzie :)