2

@Maltan jest var kolego

0

@FireBarca1899 żeby osiągnąć wstyd też trzeba się postarać

0

Uff, póki co jest dogrywka, teraz pierwszy garnitur na boisko i jest szansa dociągnąć do karnych

0

Aż się dziwię że ferran strzelał a nie wycofał do obrony.

1

@Danny Gaucho gdzieś ostatnio słyszałem albo czytałem że odkąd Xavi jest trenerem Barcelony otrzymał bodajze 18 żółtych kartek. Są jakieś statystyki odnośnie kartek trenerów ? Albo może wiesz gdzie takie coś znaleźć bo dla mnie to jakaś abstrakcja w 2 lata tyle kartek jakoś trener. Nie wiem czy Ferguson dostał tyle przez całą karierę trenerska :P

2

Czyli po przerwie Gundogan pedri i lewy na boisko ratować tą patologię

1

Gdyby tak w alternatywnej rzeczywistości Barcelonę zdegradowano do 4 ligi za problemy finansowe to oni z tym trenerem i składem mieliby problem wrócić rok po roku do laligi :d

1

@MesQueUnClub96 to i tak jakieś 8 minut się spóźniłeś

0

5 minut gry, szansę na gola Salamanca - Barcelona 1:0
Xavi musisz

3

Haha już było blisko :D

2

Zapinać pasy i lecimy z tym samograjem

0

@gumaz laga od obrony do ataku

0

@TR3YWAY żebyś nie musiał zmieniać na coś wysoko %

1

Nie jest dobrze skoro mamy dwóch Lewandowskich, chyba że Mariusz wrócił do grania ?
https://zapodaj.net/plik-6jt4w7vl9y

1

@mekston pierwszy HIT drugi KIT

0

@FcPortoFan1999 a jeszcze konferencję, odnowa biologiczna po meczu, praca z fizjoterapeutą. Komentator mówił że gdzieś dobre 3h po meczu położą się spać.

0

@Colon może chcą przywitać ranną zmianę ;)

3

@Antimadridista~ gorzej jak wywali około 21:30, to będzie znak że potężny Unionistas wyrzuci samograj Xaviego z walki o tryplet

0

@MesQueUnClub96 gra całkiem nieźle ale przegrywa, czas na pokazanie najlepszej swojej wersji i udowodnienie mentalności. Margines błędów i zachwiań formy jest już zerowy

2

No no, mistrz Wrocławia w lekkich tarapatach. Aby awansów musi iść drogą przez 5 setów. Co ciekawe Hubert gra solidnie a przegrywa 1:2.

0

@Safrani to trochę jak z wyborami PiSu, nikt ze znajomych na nich nie głosuje a mają +30%

5

@Bocheno1 zasponsorowali mu wyjazd do Argentyny :D

0

@ProMILs *no zjedz kochany za Andrzejka, za Jareczka no i za Pinokia aby go korniki nie zjadły :D

0

@LM10GOAT my dostajemy pod rząd Bayern, city real i nawet PSG i robimy 1:26 ;)

1

Xavi bije na głowy najlepszych stand-uperow. Nawet króla stand-upu czyli Jastrzębia na straży polskiej złotówki w NBP

1

@Ptasior masz rację z szacunkiem do rywala na konferencji ale na boisku powinni z takimi wychodzić, szybkie 3:0 do przerwy i stojanov w 2 połowie. A tu jest stojanov cały mecz i kurde męczarnię z każdym, nieważne na jakim poziomie

1

@lajcior obowiązki (czyt. Rachunki, pieniądze na jedzenie itd), niespełnione cele czy marzenia

0

Daj Pan spokój, finał Kopenhaga z Barceloną jak już tak idziemy w marzenia

6

@Luciano99 ale ogarniał temat bez kijka do selfiaków - szacun

1

@michal26 za dwa miesiące to już będziemy wiedzieć czy redbull z maxem znowu pozamiatają sezon czy jednak jakaś walka będzie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?