1

Strasznie kiepsko sinner wygląda, czyżby stres zdecydował? A medvedev jak profesor. Ale pamiętajmy że ewentualne 2:0 meda tu w finale to niebezpieczny wynik :P

4

@negreanu zdecydowanie @Kessie

0

Jak tam wrażenia? Mecz nagrany ale dopiero teraz mogę obejrzeć:p

0

@Colon -30 kg i klepie te boty na RG i IO

0

@FcPortoFan1999 trawa jest na tyle specyficzna że jest kilka innych potencjalnych rywalek. Dlatego uważam że tam też nie jest pewniakiem. W latach dominacji na trawie Federer czy Djokovic też nie grali najmocniej z występujących a zmiatali ich z kortu

1

@FcPortoFan1999 Roland Garros i Wimbledon to największe dla niej znaki zapytania. US open jak najbardziej

1

I to tyle, niczego innego nie zakładałem przed ao jeśli chodzi o kobiety, no miałem nadzieję że będzie tu świątek/Rybakina i będzie trochę walki ale jednak największą faworytką była sabalenka no i wywiązała się z tego bez zarzutu. Warto zauważyć że nie przegrała seta w całym turnieju

0

@Arden trent real, salah może jakiś Milan a virgil w tym wieku jeszcze może grać na mega poziomie jako stoper. Może jakieś Monachium

1

@kuz może i 3 strzelimy ale za to pewnie minimum 2 stracimy;)

0

@Volk a Dziwisz się? Pracuje się bardziej dla przyjemności czy kasy ? Chciałbym każdego z was kochającego klub zobaczyć jak trenujecie Barcelonę i nie skusi was oferta 10x wyższa od innych klubów

1

Zheng jak wygra 3-4 gemy to chyba będzie można uznać za sukces

1

@MesQueUnClub96 jeszcze poprawka na to że dla obu byłby to w sumie 1 finał ws także walka kto pierwszy oswoi się z tą sytuacją jako pierwszy to mógłby mieć jakąś tam przewagę psychologiczną. Szkoda mi też bardzo Huberta bo jest lekki niedosyt ale po stronie meda jest doświadczenie w takich meczach. Dzisiaj pokazał to kolejny raz

3

@MesQueUnClub96 ale z tym sinnerem to też trzeba przyznać że po prostu gra jak kozak w tej chwili, Novak był dzisiaj słaby ale też zauważmy że Włoch bardzo systematycznie rok do roku się poprawia. Efekty widzimy, także też nie można mówić że sinnera Hubert by pokonał odrazu. Trochę pokory:)

1

@barcelonaLM 6-3 dla medal, ostatnie 3 mecze wygrywał sinner, wszystkie na hardzie
Turyn, Paryż i Wiedeń.

0

Ładnie pietrek

1

@DonCarletto i po sezonie mija rok przerwy Papszuna, wszystko jasne, marek do Liverpoolu

2

Medvedev to jest gość, w trzecim secie ledwo się poruszał i cyk powrót do meczu z 0:2.
Sinner będzie podwójnym wygranym dzisiejszego dnia, pewnie modli się o super tie-break i wynik w nim pokroju rybakiny

0

Półwolej zvereva - top

1

Co to jest za dziwne spotkanie to nie mam pytań zverev - med

0

@Janas11224 1/4 w zasadzie osiągnął..tylko że pucharu króla, czyli już sukces jest :D

1

@Colon przede wszystkim brakuje poziomu odpowiedniego dla 1/2 WS..

1

@MesQueUnClub96 grają dalej, spokojnie ;)

1

@Barca_Big_Moment no mowimy o 13 lat starszym zawodniku, wtedy miał 23 i był bestią fizyczną teraz ma 36 i nadal jest fizyczną bestią ale peselu nie oszukasz

0

@Encore już komentator powiedział że to pierwszy raz w historii jego 415 spotkań w wielkim szlemie

0

@AmigoBlancos to byłby szok dekady zwłaszcza w Australii, myślę że pierwsze 2-3 gemy odpowiedzą na to pytanie

0

@Encore póki co niech zacznie wygrywać swoje raz za razem a nie 1 z 3

0

Ilość błędów u Novaka to jakiś niesamowity rekord. Powoli zmierzamy do momentu w którym to musi się skończyć no bo za chwilę to już ani szaman w WC ani założenie czapki nie pomoże.

0

0:2 i przerwa toaletowa musi wjechać. Sinner jak profesor

1

@MesQueUnClub96 no właśnie - chyba po prostu nie skończyli

0

Sinner imponuje, oby taki poziom utrzymywał jak najdłużej. Bardzo fajnie próbuje cały czas trzymać się końcowej linii i grać bardzo szybko po koźle. Może to w końcu ten rok aby ktoś zdetronizował Serba w Australii. No to na pewno mogłoby konkretnie Serba zachwiać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?