budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
W końcu Robert. Brawo
0
Szkoda że gundogan nie jest 5 lat młodszy
0
Ale to Napoli jest prze komicznie słabe.
0
Już było blisko nie strzelenia :D
1
@MILOSZ_F22 zaległa kolejka w premier league z Brentford. Zniszczyli ich 1:0
0
Foden poszedł jak dzik w żołędzie i szkoda że zrypał na koniec
1
@MesQueUnClub96 a kto będzie dla nich rywalem oprócz realu i ewentualnie Arsenalu w obecnej formie w LM ? Co mnie obchodzi kogo mieli w grupie ? A Barcelona kogo miała? Potęgi europejskiego futbolu?
0
@Gibbon_FCB w lidze mają większą konkurencję niż w LM
4
@Encore forma barcelońska, transfer kwestią godzin
1
@michaleu ostatni mecz który obejrzałam tak od deski do deski nie używając za bardzo telefonu i nie odchodząc od tv to pewnie finał MŚ Francja- Argentyna. Także to chyba normalne w wielu przypadkach
0
Najlepsze w pierwszej połowie jest to że się skończyła.
0
Ten drugi komentator albo ma kij w tyłku albo zatwardzenie. Nie widzę innej opcji
2
Ale partidazo. Miejmy nadzieję że jutrejsza odsłona walk włosko-hiszpańskich będzie ciekawsza
1
@Visca_barca team siatka
0
@MOLESTA na papierze ATM ma chyba mocniejszą ławeczkę, ale faktycznie zapowiada sie ciekawie
0
@takisobiektos o ktorej mniej wiecej ?
1
@macio_944 obie strzelą+2,5 gola w meczu jak w masełko:P może nawet 3,5
1
@Deviler ważne też jest podanie ręki, dla niektorych ważniejsze niż zapiski w umowie:)
0
@jacobFCB jak cykanie to może być np przytarty tłok, znam to z autopsji.
2
@mekston tzw kreatywna księgowość
0
@JimMorrisonFCB ja tam wolałbym 3-5-8 Jacka Gmocha:)
0
@koksik2700 oczywiście, ale jeśli masz nad tym taką kontrolę to jednak nie zaliczasz się do ludzi którzy otwierając oczy idą odrazu po butelkę.
0
@tbas najważniejsze w cudzysłowie;)
0
@Popitek12 różnie można do tego podchodzić, moim zdaniem wypicie piwka czy dwóch kilka razy w tygodniu nawet codziennie nie musi oznaczać alkoholizmu jeśli wiesz że np więcej nie można wypić bo jutro do pracy muszę jechać itp, jeśli potrafisz sobie z tym radzić i tak do tego podchodzisz to można być tzw alkoholikiem kontrolowanym;)
0
@Criss18Barca dobrze wypadł, nawet jak Mazurek wchodził mu w zdanie innymi pytaniami to ten uparcie dążył do jakiegoś odniesienia się w stosunku do poprzednich pytań. I co najważniejsze chętnie przyjmie nagrody za tytuł dzbana roku
1
@fc20barca formatuj, strata czasu. Ta opcja to się przydaje jak łysemu grzebień
0
@inFamous na rok śmiało można brać
1
@Colon moc futbolu lepsza, w k0 tylko Kowala warto posłuchać
0
no to jest szansa że w ciągu najbliższych dni wyjaśni się sprawa dotycząca Flicka, jeśli on nie zastąpi Tuchela w Bayernie to być może będzie oznaczać że jest coś na rzeczy w związku z Barcą.
0
@Gaz a kiedy ostatnio Barcelona zatrudniła trenera z topu?