9

W końcu Robert. Brawo

0

Szkoda że gundogan nie jest 5 lat młodszy

0

Ale to Napoli jest prze komicznie słabe.

0

Już było blisko nie strzelenia :D

1

@MILOSZ_F22 zaległa kolejka w premier league z Brentford. Zniszczyli ich 1:0

0

Foden poszedł jak dzik w żołędzie i szkoda że zrypał na koniec

1

@MesQueUnClub96 a kto będzie dla nich rywalem oprócz realu i ewentualnie Arsenalu w obecnej formie w LM ? Co mnie obchodzi kogo mieli w grupie ? A Barcelona kogo miała? Potęgi europejskiego futbolu?

0

@Gibbon_FCB w lidze mają większą konkurencję niż w LM

4

@Encore forma barcelońska, transfer kwestią godzin

1

@michaleu ostatni mecz który obejrzałam tak od deski do deski nie używając za bardzo telefonu i nie odchodząc od tv to pewnie finał MŚ Francja- Argentyna. Także to chyba normalne w wielu przypadkach

0

Najlepsze w pierwszej połowie jest to że się skończyła.

0

Ten drugi komentator albo ma kij w tyłku albo zatwardzenie. Nie widzę innej opcji

2

Ale partidazo. Miejmy nadzieję że jutrejsza odsłona walk włosko-hiszpańskich będzie ciekawsza

1

@Visca_barca team siatka

0

@MOLESTA na papierze ATM ma chyba mocniejszą ławeczkę, ale faktycznie zapowiada sie ciekawie

0

@takisobiektos o ktorej mniej wiecej ?

1

@macio_944 obie strzelą+2,5 gola w meczu jak w masełko:P może nawet 3,5

1

@Deviler ważne też jest podanie ręki, dla niektorych ważniejsze niż zapiski w umowie:)

0

@jacobFCB jak cykanie to może być np przytarty tłok, znam to z autopsji.

2

@mekston tzw kreatywna księgowość

0

@JimMorrisonFCB ja tam wolałbym 3-5-8 Jacka Gmocha:)

0

@koksik2700 oczywiście, ale jeśli masz nad tym taką kontrolę to jednak nie zaliczasz się do ludzi którzy otwierając oczy idą odrazu po butelkę.

0

@tbas najważniejsze w cudzysłowie;)

0

@Popitek12 różnie można do tego podchodzić, moim zdaniem wypicie piwka czy dwóch kilka razy w tygodniu nawet codziennie nie musi oznaczać alkoholizmu jeśli wiesz że np więcej nie można wypić bo jutro do pracy muszę jechać itp, jeśli potrafisz sobie z tym radzić i tak do tego podchodzisz to można być tzw alkoholikiem kontrolowanym;)

0

@Criss18Barca dobrze wypadł, nawet jak Mazurek wchodził mu w zdanie innymi pytaniami to ten uparcie dążył do jakiegoś odniesienia się w stosunku do poprzednich pytań. I co najważniejsze chętnie przyjmie nagrody za tytuł dzbana roku

1

@fc20barca formatuj, strata czasu. Ta opcja to się przydaje jak łysemu grzebień

0

@inFamous na rok śmiało można brać

1

@Colon moc futbolu lepsza, w k0 tylko Kowala warto posłuchać

0

no to jest szansa że w ciągu najbliższych dni wyjaśni się sprawa dotycząca Flicka, jeśli on nie zastąpi Tuchela w Bayernie to być może będzie oznaczać że jest coś na rzeczy w związku z Barcą.

0

@Gaz a kiedy ostatnio Barcelona zatrudniła trenera z topu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?