budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Deviler podobno @Kessie z łatwością przeniesie napęd na przód za pomocą łańcucha rowerowego także zaryzykuj
2
@Luciano99 szef, jak już masz zamiar dać im po 2dyszki premii to dorzuć chociaż po 3-4 puste butelki bo na kaucji zbankrutują..
2
@mordini123 @FcPortoFan1999 tzw ciasteczko :)
0
@barcelonaLM najbardziej śmieszne jest to że RB bardziej przypomina koncepcje mercedesa z 2022 i to taki trochę pstryczek w ich stronę, sam Newey powiedział że trzeba było zmienić koncepcje auta żeby odskoczyć bo wszystkie zespoły zaczęły naśladować RB i logiczne byłoby to że się bardzo do nich zbliżą. Oni poszli zupełnie gdzieś indziej i zakładają że będą mieli największe pole rozwoju w trakcie sezonu :D a Mercedes w tej koncepcji był straszny. Ciekawe jak RB sobie z tym poradzi
11
@Kessie zawieszeniem nieznacznie wyżej niż te w Mercedesach F1, czyżby szykował się 11 team z Polski w formule ? Oczywiście najpierw weryfikacja osiągów na torze Poznań ale aerodynamicznie wygląda dobrze, można będzie walczyć z aktualnym Alpine
2
@mekston ciekawie zapowiadają się kwalifikacje. Może ten RB nie być najlepszy na jednym kółku, jednak wszelkie wyliczenia długich przejazdów mieli najlepsze. Jednak Bahrajn też jest specyficznym torem więc na spokojnie. Co sezon się jaralismy ostatnio że w Bahrajnie blisko a później po ptokach
1
@Kidd 1. Verstappen
2. Leclerc
3. Redbull
4. Russell
5. Max Lewis Charles
H2h
1. Verstappen
2. Leclerc
3. Hamilton
4. Alonso
5. Gasly
6. hulkenberg
7. Bottas
8. Ricciardo
9. Albon
10. Piastri
0
Klasyk, nie zamykasz meczu mając 3 szanse to dostajesz w łeb. Nie wiem czy hubertowi tak siedzą w głowie takie niewykorzystane szansę i się sypie czy co. Ale jeśli się z takim czymś nie upora to ciężko marzyć o większych sukcesach niż te pojedyńcze triumfy w ważniejszych turniejach
1
@Kidd chętny oczywiście:)
1
@MichuZ44 no to pytanie czy to jednak wielmożny pan Jos Verstappen nie podkłada hornerowi świni. Oni tam nie za bardzo się kochają. A ten typ jest do tego zdolny. Jak lubię maxa i jest fenomenalnym kierowcą tak jego ojciec jest bucem
2
@Kidd sousa Santos Fornalik Smuda, matko ale to będzie mixtape
2
@Arden może Yamal chodzi do szkoły krawieckiej i przez to pomysł na biznes ? Chłopaki zamiast trenować naparzają czapki i potem grają jak grają
1
@MarioVeB! mini serial 3 sezony ? Chyba że każdy sezon po 2-3 odcinki:)
0
Dawać go do nas, będzie tani
3
@Who_you_mam albo frytki
1
Widzę że z KS znikają poranki, ciekawe dlaczego skoro wg biznesmena Smokowskiego wyświetlenia nie mają za dużego wpływu na zarobki. Oglądam cały czas kilka ich produkcji i można było spodziewać się spadku oglądalności po odejściu Stana i tej pseudo aferze ale aż takiego upadku to się nie spodziewałem. Arłamów był dla nich golem samobójczym
0
@FcPortoFan1999 warto dodać że najbliższe dwa weekendy wyścigowe są od czwartku do soboty a nie od piątku do niedzieli ze względów święta w Bahrajnie i Arabii Saudyjskiej. Także dzisiaj treningi jutro trening i kwalifikacje i w sobotę wyścig
1
@Kidd jedziemy z tym, oznaczaj ;)
0
@cules100pro mapet zostaje w PSG i jest bomba dla Barcy idealna
2
Co te City może wiedzieć o potężnych rywalach w pucharach krajowych. Leją jakieś Luton, a ciekawe jak wyglądaliby na tle potężnego Barbastro czy Unionistas Salamanca. Ciekawe czy tam rudy z wikingiem też byliby tacy cwani xd
1
@Culer9002 ledwie zdążyłem napisać, oczywiście pół żartem. Jest niezły giga chad
0
@mekston jak 5 nie strzeli to jest słaby ;)
1
@Herato ozil ? Tak mi jakoś podchodzi
3
@Aneurysm poczytać* ;)
0
Sędzia do zmiany, szanse białych wzrastają
0
@robsons23 pewnie z podobnych powodów dla których nie biorą tysięcy Ukraińców pracujących w Polsce na budowach czy gdziekolwiek indziej
0
Komentarz przy lidze angielskiej w viaplay czy c+ zjada tych kołków z eleven komentujących ligę hiszpańską. Dramat
0
ale wjechała norweska joga bonito
0
Legia też ma swojego Inakiego
0
Ale fizycznie ta drużyna jest dnem. To było Napoli ale z silniejszym rywalem takie ostatnie 20 minut gdzie większość zajechana jak konie po westernie to może się skończyć niezłym blamażem, ale po co zmiany. przecież jest tylko 5 możliwych.