budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 no ale facet spełnia wszystkie warunki aby być memicznym, on nawet spełnia te poza klasyfikacją
0
@bari_94 były już tak przypadki: patrz obecny prezydent Ukrainy i chyba któryś w USA
4
@norbi77 no w niektórych sytuacjach mega słabo ale kurde nie wypadł źle
1
Pamiętajcie że ilość wyświetleń nie za bardzo przekłada się na zrobek kanału jak to mawiali eksperci w Arłamowie:D
0
@Azi początek był pod górkę ale im dalej tym bardziej wydaje się że potrafi się bronić czasem mądrymi wypowiedziami
4
Oceny powinno wystawiać się na końcu ale prezydent dzisiaj mi imponuje, naprawde nadaje z sensem i nie daje się panom redaktorom zdominować.
0
Andrzej ale daje pozy do memów. Jutro internet pęknie. Teraz trzymał stolik żeby nie uciekł
2
@FcPortoFan1999 przy naszej formie w paletki byłby remis :D
0
Haha endriu na początek zgaszony:D
3
@FcPortoFan1999 witam w klubie;)
0
@LM10GOAT *dobrze byłoby zdobyć chociaż 6 patrząc na grę tego klubu. A jeszcze tam gdzies mecz z Napoli w tygodniu
0
@lucas/catalan może albon albo Micka wcisną jak będzie się dobrze prezentował w symulatorze, kto to wie
1
@lucca87 tak w sumie cancelo nie jest piłkarzem Barcelony ;P ale faktem jest że wzbudza takie pozytywne emocje patrząc na jego zachowanie podczas spotkań, szkoda że to tylko pojedyncza jednostka
0
@norbi77 oglądałem w ciul, oglądam dzisiejszy i powiedział że głosował na nikogo. Nawet jakby głosował na PiS to co mi do tego? Mam w rodzinie i wśród znajomych ludzi którzy głosowali na PiS i co mam się od nich odciąć? Wystarczy unikać tematów politycznych.
0
@norbi77 a skąd wiesz że to pisowiec ? I skąd mamy wiedzieć że np Ty nie jesteś pisowcem ? W internecie najłatwiej kogoś oceniać, a zresztą poglądy każdego to indywidualna sprawa i innym kupa do tego
1
@fcbarcafan19 dwójka w RB albo Audi.
0
@bartekvisca miesięcznik z 3-3,5k dwie osoby tylko to co wypisałeś
0
@norbi77 nie ma nakazu oglądania, nie musisz dawać mu zarabiać
0
@zadafcb pięknie odwrócona uwaga od skandalu z Andrettim
5
Mazurek i stanowski do Andrzeja na wywiad. Tego bym nie wymyślił:D
7
Ładnie zero wjechało ze 100k oglądającym i live
0
@lucas/catalan brak słów,.ciekawe czy plotki z Hamiltonem i Ferrari są prawdą, ale coś mi mówi że tak ;)
0
@partymaker czyli następny mem z czekającymi kościotrupem będzie odnosił się do Ciebie ;)
0
@mekston dlatego wybrałem obejrzenie spotkania Liverpoolu aby zobaczyć czy jego piłkarze zagrają jak Barcelona na zwolnienie swojego trenera który po sezonie odchodzi
1
@norbi77 @Barca-Messi10 wy naprawdę jesteście ślepi pisząc że nie było kontaktu? Dupą mu wjechał w lewą stopę. Impet z jakim wślizg wykonał araujo też był niemały. Stykowa 50/50, myślę że decyzja w dwie strony do wybronienia ale biorąc pod uwagę że to przeciwko Barcelonie bardziej spodziewałem się decyzji o karnym
0
@Derean w karnych powinno być 1:1 dzisiaj.
6
No to jeszcze za 10-15 minut z boiska roque za niego oriol i mamy komplet absurdów
2
@michal26 żałuj, może nie zobaczyłeś jak przez 55 minut pachołki bramki nie tracą ale za to również nie strzelają.
1
@barcelonaLM już chce się szykować do ATP finals ? Przecież jeszcze się nie zakwalifikował. Młody ma ale fantazję
0
@TR3YWAY nie chwal dnia przed zachodem słońca, jeszcze sędzia może zostać "Number One"