1

@norbi77 no ale facet spełnia wszystkie warunki aby być memicznym, on nawet spełnia te poza klasyfikacją

0

@bari_94 były już tak przypadki: patrz obecny prezydent Ukrainy i chyba któryś w USA

4

@norbi77 no w niektórych sytuacjach mega słabo ale kurde nie wypadł źle

1

Pamiętajcie że ilość wyświetleń nie za bardzo przekłada się na zrobek kanału jak to mawiali eksperci w Arłamowie:D

0

@Azi początek był pod górkę ale im dalej tym bardziej wydaje się że potrafi się bronić czasem mądrymi wypowiedziami

4

Oceny powinno wystawiać się na końcu ale prezydent dzisiaj mi imponuje, naprawde nadaje z sensem i nie daje się panom redaktorom zdominować.

0

Andrzej ale daje pozy do memów. Jutro internet pęknie. Teraz trzymał stolik żeby nie uciekł

2

@FcPortoFan1999 przy naszej formie w paletki byłby remis :D

0

Haha endriu na początek zgaszony:D

3

@FcPortoFan1999 witam w klubie;)

0

@LM10GOAT *dobrze byłoby zdobyć chociaż 6 patrząc na grę tego klubu. A jeszcze tam gdzies mecz z Napoli w tygodniu

0

@lucas/catalan może albon albo Micka wcisną jak będzie się dobrze prezentował w symulatorze, kto to wie

1

@lucca87 tak w sumie cancelo nie jest piłkarzem Barcelony ;P ale faktem jest że wzbudza takie pozytywne emocje patrząc na jego zachowanie podczas spotkań, szkoda że to tylko pojedyncza jednostka

0

@norbi77 oglądałem w ciul, oglądam dzisiejszy i powiedział że głosował na nikogo. Nawet jakby głosował na PiS to co mi do tego? Mam w rodzinie i wśród znajomych ludzi którzy głosowali na PiS i co mam się od nich odciąć? Wystarczy unikać tematów politycznych.

0

@norbi77 a skąd wiesz że to pisowiec ? I skąd mamy wiedzieć że np Ty nie jesteś pisowcem ? W internecie najłatwiej kogoś oceniać, a zresztą poglądy każdego to indywidualna sprawa i innym kupa do tego

1

@fcbarcafan19 dwójka w RB albo Audi.

0

@bartekvisca miesięcznik z 3-3,5k dwie osoby tylko to co wypisałeś

0

@norbi77 nie ma nakazu oglądania, nie musisz dawać mu zarabiać

0

@zadafcb pięknie odwrócona uwaga od skandalu z Andrettim

5

Mazurek i stanowski do Andrzeja na wywiad. Tego bym nie wymyślił:D

7

Ładnie zero wjechało ze 100k oglądającym i live

0

@lucas/catalan brak słów,.ciekawe czy plotki z Hamiltonem i Ferrari są prawdą, ale coś mi mówi że tak ;)

0

@partymaker czyli następny mem z czekającymi kościotrupem będzie odnosił się do Ciebie ;)

0

@mekston dlatego wybrałem obejrzenie spotkania Liverpoolu aby zobaczyć czy jego piłkarze zagrają jak Barcelona na zwolnienie swojego trenera który po sezonie odchodzi

1

@norbi77 @Barca-Messi10 wy naprawdę jesteście ślepi pisząc że nie było kontaktu? Dupą mu wjechał w lewą stopę. Impet z jakim wślizg wykonał araujo też był niemały. Stykowa 50/50, myślę że decyzja w dwie strony do wybronienia ale biorąc pod uwagę że to przeciwko Barcelonie bardziej spodziewałem się decyzji o karnym

0

@Derean w karnych powinno być 1:1 dzisiaj.

6

No to jeszcze za 10-15 minut z boiska roque za niego oriol i mamy komplet absurdów

2

@michal26 żałuj, może nie zobaczyłeś jak przez 55 minut pachołki bramki nie tracą ale za to również nie strzelają.

1

@barcelonaLM już chce się szykować do ATP finals ? Przecież jeszcze się nie zakwalifikował. Młody ma ale fantazję

0

@TR3YWAY nie chwal dnia przed zachodem słońca, jeszcze sędzia może zostać "Number One"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?