budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Popitek12 czuje że jest duża szansa aby zapiekła Cie dupcia 25 raz :D
1
@MesQueUnClub96 ja na pewno
0
@Matix90 winić i jakoś hejtowac no to nie ma co, ale mimo wszystko uważam że od gracza grającego w podstawowym składzie Barcelony mamy prawo wymagać celnego strzału z 8-10 metrów na pustą bramkę. Nie ważne ile ma lat, mówimy o grze w klubie jednym z największych w historii a nie o grze dla gladiatorów Suwałki. Także nie można też w niektórych sytuacjach bronić kogoś bo ma 16 czy ileś lat. Potem te parasole ochronne noszą latami i dupa z tego jest. To co najtrudniejsze w tej akcji zrobił mega dobrze czyli odbiór piłki i minięcie bramkarza a wyłożył się na czymś tak banalnym. I mówię nie chcę winić jego że gdyby strzelił to byłby awans, ale pretensje w tak klarownej sytuacji są jak najbardziej uzasadnione
2
@karolup kiedyś tak ale podtrzymuje zdanie że nie wcześniej jak za 10 lat no może już teraz to z 7-8.
1
@Pawel13sz złoto w czystej postaci, ten tekst idealnie wjechał w tym USA tournee
0
@Korsain stabilnie co mecz pod tym względem
1
@bartas97 taczki/ wózka transportowego żeby spakował tych swoich kuzynów braci i przyjaciół i w pizd* na Katar wyjazd
2
Niestety na boisku była tylko jedna drużyna której zależało na awansie, boli że milionowy raz z rzędu nie jest to Barcelona. Trzymam kciuki za dwie rzeczy: sukces Valverde w PK i wyjazd xaviego zaraz po ostatnim meczu w sezonie bo nie wierze że finanse pozwolą zrobić to lada dzień. Dobranoc;)
0
@Adasmos chyba to był Nico Williams
13
I bardzo dobrze. Zasłużyli na awans
0
Spokojnie, w razie niepowodzenia dzisiaj Xavi cały czas może mówić że jesteśmy w grze o dwa najważniejszych trofea w sezonie. Wszystko pod kontrolą. Drużyna robi krok naprzód.
0
No i w pizd* no i wylądował, Roberto miał pomóc to pomógł - szkoda że rywalom :D
0
@regatta52 chyba koniec zmian, 4 zrobione w 4 slotach. Tylko zmiany w przerwie nie wliczane są w sloty. A są 4 bo dodatkowy jest za dogrywkę. Chyba
0
A może tak wymienić całą pomoc na romeu Roberto i fermina? Chyba nie zagrają dużo gorzej od de jonga pedriego i gundo. A przynajmniej ciśnienie by się nam kibicom delikatnie podniosło poza skalę
0
@Romario87 ale gra w podstawowym składzie Barcelony także chyba można wymagać trafienia na pustą bramkę z 8 metrów?
0
To jest niemożliwe czego młody nie strzelił... To się nie mieści w głowie
0
@zeko0 u Pepa w City potrafił
0
Ja się zastanawiam na cholerę oni tracą czas próbując rozgrywać różny krótko jak gundo może odrazu dać lage do Peni. I tak przeważnie rozgrywają różne do bramkarza więc można czas zaoszczędzić
1
Przecież to wygląda tak jakby od byle jakiego dotknięcia rywala araujo pedri czy inne szkoanki odrazu doznają kontuzji
1
Lamine jest piękny, ale Laskowski w idealnym momencie powiedział że prawą stroną nic nie robią:D
0
Strzelili bramkę lewym, ale zachowanie pedriego i już w oczach nagłówek: koniec sezonu dla Pedriego
2
Być może ma chłop po sezonie.
0
Oglądam od czterech minut i mam wrażenie że taką Barcelonę to Ernesto robi kucając na śpiku
3
Jak tam te pierwsze 10 minut ? Wiedziałem że na początek meczu nie zdążę to wyłączyłem powiadomienia na flashscore żeby była niespodzianka jak odpalę tv i się okazuje że nie ma niespodzianki :p
0
@mekston @Encore znamy zvereva trochę dłużej z kortu i wiemy że będzie możliwe aby Carlos to odwrócił. Jak zarabiać u buka to tylko w takich przypadkach
2
No to jak wykradnie tego seta alcaraz to trzeba szybko live dać 3:2 dla Hiszpana
0
@mekston idealny układ dla Niemca. Głowa u niego będzie teraz kluczowa
3
Ciekawie, kolejny raz tenis pokazuje że mecze we wcześniejszym rundach nie mają znaczenia, trzeba po prostu awansować. Zverev niby miał ciężką drogę do 1/4 a to dzisiaj wygląda jakby było odwrotnie. Ponad 2 h dłużej na korcie i też na chwilę obecną nie ma to znaczenia. Jak zverev powiedział przed meczem: na tym etapie zmęczenie czuje każdy ale nie są wykończeni.
0
@mekston no właśnie, Carlos jeszcze nie wrócił z 0:2, może dzisiaj będzie mieć okazję, niedługo się przekonamy
1
Zverev forma mutant dzisiaj. Ciekawe czy da radę przez cały mecz tak grać bo z nim też różnie bywa