1

Chciałbym Flicka w Barcelonie w nowym sezonie a najlepiej juz, ale znając życie zgarnie go Monachium i zostaniemy z marquezem

3

@tristan87 Flick miał kosę z salimihadziciem ale jego już nie ma

0

@Fantastyczny Chłopiec nawet grają ale nie nastawiajmy się że skończy się inaczej niż zwykle

0

@AmigoBlancos *średnio co tydzień więc 4 razy w miesiącu ;(

0

@FutureFCBarcelona kolego nie bierzesz jednego pod uwagę, ten do chcę sprzedać zarobi najmniej. Widzę że ostatnie lata nic was nie uczą

0

@FutureFCBarcelona na bank w jedno okienko da się ściągnąć kimmicha, Felixa, cancelo, Grimaldi i Nico wiliamsa. Nawet w fmie byłoby to trudne przy dyspozycji finansowej Barcelony. Zejdźcie na ziemię

0

Lipsk powinien mieć co najmniej 2 gole na koncie ale wleciała klasyka Realu. Brahim piękna bramka

0

Nic tylko czekać aż takie setki sie zemszczą. Sesko spartolił..

1

Nie było spalonego tylko chyba luninowi ktoś tam przeszkadzał

0

@mrboom kiedy kupiony lidlomix? Moje siostry miały to samo, chyba jakaś potężna partia ma wadę. Ja osobiście team thermomix. Akurat posiadam jeden za dużo;)

0

@626 kurs kusi, jednak stawiam bramkowy remis. Lipsk też gra radosny tutbol i bramek nie brakuje w ich spotkaniach

0

@wojopancer w lidze kiepsko, ostatnie 5 meczy to 1 win 1 remis i 3 w plecy. 5 miejsce mają które nie daje im obecnie gry w LM. Szanse mają ale pewnie tylko teoretyczne

0

@TR3YWAY de jong i araujo, jednak pedriemu dałbym jeszcze szanse aby ta fizycznosc sie poprawiła i kontuzji bylo mniej a wtedy widac jak dojdzie do formy wplyw na gre
ter stegen to bramkarz wiec moze jeszcze kilka dobrych lat zagrac na bardzo dobrym poziomie

5

@kanver_ i po co to pisać i krakać z tym łamaniem, właśnie dałeś klątwę i teraz już po młodym :P

0

@Kengo może urodził się 29 lutego i teraz będzie miał 17 lat ?

0

@dafik85 niezłe? Wydaje mi się że ma rewelacyjne liczby

1

@P33ck największym przeciwnikiem są finanse. Przecież dowodem na to jest wyrejestrowanie gaviego do końca sezonu żeby można było dołączyć vitora roque. No to obrazuje sytuację. Tak samo np inigo dostał zgodę na rejestrację kontraktu tylko na rok póki co czyli do końca czerwca. To pokazuję jaka tam jest bieda. A my mówimy o trenerze którego możesz wziąć za darmo bo aktualnie nie pracuje i nie trzeba rozmawiać z jakimś klubem za ile baniek puszczą go do innego klubu

0

@martool2 kur..jak można widzieć pozytywy w grze z drużyną która w 11 meczach wyjazdowych w lidze tylko raz zremisowała a reszta w plecy. Z drużyną która ponad 410 minut nie strzeliła gola na wyjeździe a przyjeżdża do Barcelony i na luzaku wbija 3 a równie dobrze mogła wbić 5. Drużyna 19 w tabeli, walcząca o spadek. Tu nie ma żadnych pozytywów. I średnio mnie interesują wytłumaczenia kontuzjami. W Realu kontuzji też nie brakuje, obrona wygląda jak z Fify i przyjeżdża do nich wicelider kuźwa oni im oddają piłkę i ładują tylko 4 na łeb. Mogli więcej. Jakim prawem mamy szukać pozytywu w grze tych tumanów? Mam się cieszyć że lewy potrafił celnie strzelić w światło bramki? Bić brawo? To można właśnie w takiej Granadzie a nie w Barcelonie.
No dobra, cieszy to co robi Yamal, ale zaraz będę się bać że fachowiec na ławce go zajedzie i skończy z kontuzjami jak fati

0

@Stoiczkow przecież najważniejszym zadaniem to będzie zostanie na pozycji dającej awans do LM. A pamiętamy że wszystkie tuzy z top 6-7 mamy na wyjeździe. Zresztą oni grają tak samo miernie wszędzie więc nie ma w zasadzie znaczenia gdzie grają. Jeśli oni nie potrafią wygrywać z drużynami z dołu tabeli to jak mamy być pewni LM w przyszłym sezonie ? Na jakiej podstawie mamy być o to spokojni?

0

@P33ck nie ma sensu ale nie ma hajsu. I nazwisko obecnego placka zobowiązuje

9

Jaka jest aktualnie przepaść między Barceloną a Realem to jest dramat. Tam i tu są kontuzje. Tam przyjeżdża kuźwa wicelider sensacja sezonu którą przyjemnie się ogląda i dostaje w papę 4 bramki. Real oddaje im piłkę a klepią ich jak dzieci. Do Barcelony przyjeżdża wicelider walczący o spadek i kuźwa ledwo jest 3:3. Przecież kompromitacja to nie jest słowo oddające popisy Barcelony w tym sezonie. Tylko nie wiem jakie gorsze jest odpowiednie

4

Lamine ogląda PKO ekstraklasę i sobie centrostrzały ćwiczy

1

Gra jest tak tragiczna i anty ogladalna że nawet nie wiem kiedy vifon z faweli wszedł na boisko bo sobie człowiek skroluje ramble

0

@BorzyKrzys to jaka była Granada? A przyjeżdżają tutaj i grają jak z ogórkami. Żeby nie było blamażu z tym tragicznym Napoli.

2

Hahahaha mowilem że zaraz będzie gol na 2:3

0

Remontada z Granadą? Pewnie zaraz sobie strzelą na 2:3

0

Strzela bramkę gość który w ponad 30 poprzednich występach jako skrzydłowy w La Liga nie zaliczył nigdy asysty ani bramki. A w tym meczu ma to i to :D

0

@abram3k dodatkowo jest po i co ciekawe zapewne przed kontuzją

2

Jedno podanie i gość leci 1v1 z Markiem, a no to jest różnica wywodząca się z tego że taka Granada ma wywalone na granie piłką w poprzek tylko szybko do przodu i można

1

Tak jakoś dziwnie się składał do tego strzału, żeby nie powiedzieć drewnianie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?