budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@blakkudium zasługa kopyta Borka, w loży przepowiedział żeby Karol coś strzelił bo od października bez gola.
3
@Comentateiro gratuluje optymizmu z tymi 3 punktami dzisiaj bo ja tak też w sumie o tym myślałem ale potem sobie przypomniałem niedawne spotkanie z pk w Bilbao i tak myślę że będzie o to w ciul trudno.
0
@MarioVeB! tak też uważam tylko pewnie Max skupia się na robocie w bolidzie a stary podsyca co się da. Jesli to prawda to niech uciekają do tych miernot z mercedesa
0
@Szklaner nie no, 5110 i jej antenka spowodowała największe wybuchy
2
@Mixtape może wymyśli że przerwa między połowami ma trwać jakieś 5 minut i nas nie poinformuje po czym przyzna rywalom walkower bo Barca nie wyszła na drugą połowę:D
0
@7black4 ale czy jest to dobre rozwiązanie że błąd próbujesz naprawić kolejnym ? Przecież to jest chore
2
Najbardziej śmieszy to że gdyby skończył mecz Barcy tak samo to byłyby te same płacze tutaj i wszędzie odnośnie Barcy.
1
@Xpert77 to jest niemożliwe jakim Jos jest bucem, jak go widzę to mi nóż w kieszeni otwiera. Nie wiem czy można go lubić
1
@FcPortoFan1999 a to w KS kiedyś Borek albo Żewłakow tłumaczyli że każda federacja ma swoje jakieś wytyczne i mogą być one zgoła inne od wytycznych UEFA. Trochę dziwne ale w zasadzie jest w tym coś. I właśnie też debatowali nad sędziami z Hiszpanii że oni w lidze a europejskich pucharach to jakby inny zawód wykonywali
1
Valencia nawet gdyby miała karnego to i tak by im odgwizdali koniec połowy/ meczu
1
@MesQueUnClub96 ja mam wrażenie że to przez stać męczennika z 7 napędza nietoperzy żeby im spuścić lanie, przecież oni najchętniej by go wzięli za boisko i go wyjaśnili w bójce
0
Proponuję nie odpalać tym którzy jeszcze nie włączyli
2
@MichuZ44 mają szansę walczyć o miano najgorzej w historii sportu stajni fabrycznej w historii formuły
0
@Xpert77 ja jeszcze mam wiarę w to że trochę walki będzie, pewnie naiwnej ale cóż pozostało. Lubię RB od czasów Webbera, lubię maxa ale kurde chciałbym walki o zwycięstwa a nie o P2/P3.
Myślę że Arabia rozwieje wątpliwości, jeśli tu redbull wygra z podobną lekkością no to skreśli pewnie marzenia o walce w trakcie sezonu
1
@TR3YWAY za wiele ich jest, nie umiem jednej wybrać ;(
3
Grosik wyłączony i Pogoni nie ma na boisku. Można powiedzieć że jest trochę Grosikdependencia @FcPortoFan1999
2
@Xpert77 oby tak było, bo będzie ciekawiej jak uporają się z tymi problemami. Tylko boję się że redbull byłby w stanie dzisiaj też znacząco podkręcić tempo tylko nie było takiej potrzeby. Jadąc z przodu możesz najlepiej spośród wszystkich zarządzać swoim tempem i oponami
1
@MichuZ44 a trzeba pamiętać że kończy się yukiemu parasol ochronny w postaci Hondy. Bo jak wszyscy zgodnie twierdzą obecność japońskiego kierowcy w stawce była jednym z warunków współpracy japonskiej firmy z redbullem. Więc yuki powoli musi pokazać skill jeśli chce utrzymać się w F1. Chyba że ma bankowe miejsce w astonie od 2026 kiedy wejdą do współpracy z hondą
1
@MichuZ44 był bardziej dominujący. Nie wiem o czym tu rozmawiać. Jeszcze ze strachu przed zmianą regulacji ze strony fia przyznali się że skręcali silniki
2
@ferranshark7 no to sraj takimi tekstami w każdego kto dominował w danej chwili. Takimi samymi cieciami jak maxa można nazwać Lewisa i Schumachera bo mieli najbardziej dominujace auta w danych okresach.
8
@mekston dlatego to pokazuje że Max wygrywa też w dużej mierze swoim skillem
9
Czyli tak: gdyby wyciągać wnioski po pierwszym gp to pokonać RB będzie można tylko tam gdzie jest ciężko wyprzedzać, czyli monaco i Singapur bo tam pole position ma największe znaczenie. Tam gdzie wyprzedzanie jest dość łatwe no to dzisiaj nikt nie ma do nich podjazdu. Szczerze mówiąc dużo więcej spodziewałem się po Mercedesie ale nie dali rady w walce z Ferrari. No i pochwała dla Pereza. Ładnie kontrolował tempo i zarządzanie oponami po tym jak już wbił na drugie miejsce. Tak jeżdżąc ma szansę zostać w RB @mekston
7
@ferranshark7 czyli Lewis był tak samo wielki bo miał jeszcze bardziej dominujący bolid ?
0
Ale wieje sandałem, nudny wyścig. Spodziewałem się większej walki za redbullami a tu lipa
0
@mekston niby tak ale dopóki mają Neweya to ciężko wierzyć że nagle skończą w drugiej połowie stawki
2
Ferrari się samo wyrzuci z tego wyścigu. Sainz dużo lepszy w wyścigu od Leclerca. Przynajmniej narazie
0
I to tyle walki o P1. Max w 5 kółek robi 4 sekundy przewagi. Ciężko wierzyć że bez jakiejś awarii auta będą tu emocje. Russell trafił mówiąc że będziemy walczyć wszyscy o drugie miejsce:)
0
@bodzio10 @HypeR no tak praktycznie od odejścia z Paryża to tak wygląda jakby był bez klubu bo za wiele to nie gra :D
0
Neymar bez klubu to może gdzieś go za darmo do teamu F1 wezmą
8
Sociedad zajechane sezonem i walka na 3 frontach. Tragicznie grają w tym roku kalendarzowym