1

@Visca_barca może padnie jakieś 6:4 i będzie co oglądać:)

4

@Emhyr być może, w końcu jest typowym Niemcem a jak wiemy tam Islam rządzi

0

@FcPortoFan1999 nie od dziś wiadomo że to dureń:D

1

@FcPortoFan1999 trochę kabaret odwalili, moreno chyba niesłusznie wyleciał

0

Nosz kurde muszę odwołać stwierdzenie o słabym meczu betis - Villareal. Do czasu 1 bramki była stypa ale później niezłe widowisko. Pierwszy raz Villareal wychodzi na prowadzenie, 3:2

0

@LM10GOAT koszykarze wygrają ligę, kobiety zgarną LM i mamy tryplet

1

@Mixtape 2/3 powinni zrobić

4

Betis na 1:0 ale kolejny mecz w lidze hiszpańskiej który poziomem nie zachwyca wcale. Dramat jak ta liga straciła na widowiskowości.

1

@Rust_Cohle Olisadebe podrzucili w wolnej chwili

0

Wirtz z kolejną bramką. Ładna asysta Palaciosa

0

@D10SLEO no tak, przynajmniej liczba kontuzjowanych się zgadza

3

I ten Grimaldo sprowadzony za darmo. Niesamowity sezon wahadłowego. Zresztą z drugiej strony frimpong też fajne liczby robi

0

No to już na bank można wyłączyć:p

0

A Leverkusen dalej swoje. Tella na 1:0 z Wolfsburgiem, goście grają już w 10.

1

@FcPortoFan1999 i ten moment kiedy Czeszka nie wykorzystała tych szans na 5:2 to chyba zakorzenił się w jej głowie

1

Zero wyciągniętych wniosków przez sztab Igi z porażki w AO z Noskova. Znowu gra tak jak Czeszka lubi. Nie można zawsze grać na pełnej mocy. Czasem trochę bardziej technicznie pograć.

1

JadwIga traci serwis 2:1 Noskova.
Camavinga powinien być poza boiskiem, ale czy to w ogóle ma prawo dziwić że tak nie jest ?

0

A czemu w Hiszpanii grają na slow motion ?
Można wyłączyć

4

@tadzik447 biorąc pod uwagę forme Polaków no to nareszcie koniec..

0

@Krzysztof1987 City: Foden z bramką, win Aston Villi, stali Mielec i Pogoni. Taki tam luźny

0

@LukaszFan @valdeq szczerze wątpię bo to było takie zapasowe auto i tam nie było nigdy żadnych dodatków oprócz nnw który powodowało że koszt całego OC było niższe, ale ręki sobie obciąć za to nie dam bo to było jakieś 7-8 lat temu

0

@TaKeSe zależy, mnie raz w ogóle nie wzrosły. Do dzisiaj nie rozumiem dlaczego

5

@mekston podobno @Bocheno1 z chłopakami odłożyli w całości ostatnie dwie wypłaty i robią zrzutke na nowy klucz
https://www.mediaexpert.pl/dom-i-ogrod/akcesoria-do-pojazdow/pozostale-akcesoria-do-pojazdow/klucz-krzyzakowy-do-kol-17x19x22x13-16
Tylko im 17 zł brakuje...

0

@FcPortoFan1999 no tak jak mówisz w Miami ostatnia szansa na jakiś znaczący wynik do sezonu na trawie, ziemię możemy ominąć

0

@FcPortoFan1999 no mega dostał po pysku, plus taki że do Miami nie trzeba już zarywać nocek dla "miszcza" Wrocławia

0

@Saviola88 no to trochę jak dostanie mokrą ścierą w twarz.

2

Wywiadowy syndrom Xaviego zaczyna się udzielać

1

@Comentateiro a to dopiero początek zalet;)

1

@michal26 ramadan w Arabii i Bahrajnie. W niedzielę nie robią

0

@mekston chyba nie dadzą rady. Za mało strat na 1 kółku odrabiają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?