budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Visca_barca może padnie jakieś 6:4 i będzie co oglądać:)
4
@Emhyr być może, w końcu jest typowym Niemcem a jak wiemy tam Islam rządzi
0
@FcPortoFan1999 nie od dziś wiadomo że to dureń:D
1
@FcPortoFan1999 trochę kabaret odwalili, moreno chyba niesłusznie wyleciał
0
Nosz kurde muszę odwołać stwierdzenie o słabym meczu betis - Villareal. Do czasu 1 bramki była stypa ale później niezłe widowisko. Pierwszy raz Villareal wychodzi na prowadzenie, 3:2
0
@LM10GOAT koszykarze wygrają ligę, kobiety zgarną LM i mamy tryplet
1
@Mixtape 2/3 powinni zrobić
4
Betis na 1:0 ale kolejny mecz w lidze hiszpańskiej który poziomem nie zachwyca wcale. Dramat jak ta liga straciła na widowiskowości.
1
@Rust_Cohle Olisadebe podrzucili w wolnej chwili
0
Wirtz z kolejną bramką. Ładna asysta Palaciosa
0
@D10SLEO no tak, przynajmniej liczba kontuzjowanych się zgadza
3
I ten Grimaldo sprowadzony za darmo. Niesamowity sezon wahadłowego. Zresztą z drugiej strony frimpong też fajne liczby robi
0
No to już na bank można wyłączyć:p
0
A Leverkusen dalej swoje. Tella na 1:0 z Wolfsburgiem, goście grają już w 10.
1
@FcPortoFan1999 i ten moment kiedy Czeszka nie wykorzystała tych szans na 5:2 to chyba zakorzenił się w jej głowie
1
Zero wyciągniętych wniosków przez sztab Igi z porażki w AO z Noskova. Znowu gra tak jak Czeszka lubi. Nie można zawsze grać na pełnej mocy. Czasem trochę bardziej technicznie pograć.
1
JadwIga traci serwis 2:1 Noskova.
Camavinga powinien być poza boiskiem, ale czy to w ogóle ma prawo dziwić że tak nie jest ?
0
A czemu w Hiszpanii grają na slow motion ?
Można wyłączyć
4
@tadzik447 biorąc pod uwagę forme Polaków no to nareszcie koniec..
0
@Krzysztof1987 City: Foden z bramką, win Aston Villi, stali Mielec i Pogoni. Taki tam luźny
0
@LukaszFan @valdeq szczerze wątpię bo to było takie zapasowe auto i tam nie było nigdy żadnych dodatków oprócz nnw który powodowało że koszt całego OC było niższe, ale ręki sobie obciąć za to nie dam bo to było jakieś 7-8 lat temu
0
@TaKeSe zależy, mnie raz w ogóle nie wzrosły. Do dzisiaj nie rozumiem dlaczego
5
@mekston podobno @Bocheno1 z chłopakami odłożyli w całości ostatnie dwie wypłaty i robią zrzutke na nowy klucz
https://www.mediaexpert.pl/dom-i-ogrod/akcesoria-do-pojazdow/pozostale-akcesoria-do-pojazdow/klucz-krzyzakowy-do-kol-17x19x22x13-16
Tylko im 17 zł brakuje...
0
@FcPortoFan1999 no tak jak mówisz w Miami ostatnia szansa na jakiś znaczący wynik do sezonu na trawie, ziemię możemy ominąć
0
@FcPortoFan1999 no mega dostał po pysku, plus taki że do Miami nie trzeba już zarywać nocek dla "miszcza" Wrocławia
0
@Saviola88 no to trochę jak dostanie mokrą ścierą w twarz.
2
Wywiadowy syndrom Xaviego zaczyna się udzielać
1
@Comentateiro a to dopiero początek zalet;)
1
@michal26 ramadan w Arabii i Bahrajnie. W niedzielę nie robią
0
@mekston chyba nie dadzą rady. Za mało strat na 1 kółku odrabiają