budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@michal26 niezły tytuł filmu "wszyscy jesteśmy pasożytami"
0
@WiernyKibic111 oglądam, głównie debaty, godziny zero, poranki słucham na wyłączonym ekranie ale tylko z wargą.
0
@jakub1906 820 i 821 chyba były wyniki live:)
5
@Luciano99 warto dodać że podstawówkę skończył po ciężkich 4-letnich bojach w zerówce
9
@VegetaPolska na spontanie był mięsny jeż
0
@RinooniR przypalił robiąc naleśniki
0
@Tasde czyli zmiana zaplanowana na 5 lipca 2029 ? Kurła i to są realistyczne życiowe cele
1
@Katalończyk 99 mało że nie tracą to nas zlali, gwiazdeczki europejskie
0
@SkN już skończyliśmy
2
@kubix05 ja może na takiej nie śmigałem ale domyślam się kto prawdopodobnie był jednym z twórców, @Comentateiro :D
0
@TR3YWAY żeby była jakakolwiek debata musi być taka osoba spoza środowiska lekarskiego. Bo gdyby tu posadzić następną panią doktor no to nie ma debaty w sumie. Ja jej totalnie nie bronie ale uważam że żeby była debata to trzeba konfrontować takie "odklejone" poglądy
2
Kanał zero umie w debaty póki co. I poruszają naprawdę ważne i trudne tematy. Tego bardzo brakowało w jakiejkolwiek telewizji
0
ence to chyba najsłabszy team na tym majorze, dycha to w ogóle nie dojeżdża. katastrofa jakiś typ z pain robi sobie 20-3 :D totalny noname
1
@Arden trudniej wyobrazić sobie to, że po takim oficjalnym ogłoszeniu decyzji o odejściu po sezonie miałby zostać. To trochę byłby kabaret i pokazywał że w tym klubie nie można wielu słów brać na poważnie
4
@Encore już widzę wpisy zazdrosnych polskich psycho-fanek Carlosa. Dla dobra Igi lepiej żeby do tego nie doszło;p
2
O kurde, jedynym okiem oglądam eleven gol live i w meczu monaco - lorient typ z ekipy gości ladnie wpierniczyl w rywala. Trochę na złamanie nogi. W Hiszpanii pewnie nawet nie byłoby faulu:D
3
@Encore to było mega trudne, i jeszcze wykonał to lewą ręką. Sztos rzut
1
@mekston łatwo, spodziewałem się troche więcej po medzie ale od utraty prowadzenia z przełamaniem w pierwszym secie to już tak się ślizgał delikatnie dorzucając gemy. Carlos jak przeważnie zagrał po prostu na swoim wysokim poziomie.
1
Ence ma znowu 3 rundy meczowe po pierwszej części dogrywki:P
0
Robert ale daje ciasteczka.
0
Ence ale placki, szykuje się 0:2 po 1 dniu
0
Xavi out. Ale on ma słabą Psyche. Niemożliwe ze trener co mecz praktycznie jest bliski wyrzucenia. Nie na tym poziomie.
1
Kartka dla Xaviego w ważnych meczach to jest pewniak jakich wieku nie ma
0
Felix z bramką haha, ale ich uciszył
4
On ma nawet głowę kwadratową
0
@Nicko co Ty gadasz, przecież nasi są już w finale z City
1
Nasi wyjdą z własnej połowy z piłką? W sumie po co. Atletico grało w środę dogrywkę a wyglądają narazie dużo lepiej fizycznie. Zero zaskoczenia
1
Drugi set to już bez podjazdu. Dwie piłki do końca potrzebne Igulcowi
2
@mekston mnie się wydaje że powstaje nadpłata
0
@Szmulek tam można było biwak zrobić