2

@michal26 niezły tytuł filmu "wszyscy jesteśmy pasożytami"

0

@WiernyKibic111 oglądam, głównie debaty, godziny zero, poranki słucham na wyłączonym ekranie ale tylko z wargą.

0

@jakub1906 820 i 821 chyba były wyniki live:)

5

@Luciano99 warto dodać że podstawówkę skończył po ciężkich 4-letnich bojach w zerówce

9

@VegetaPolska na spontanie był mięsny jeż

0

@RinooniR przypalił robiąc naleśniki

0

@Tasde czyli zmiana zaplanowana na 5 lipca 2029 ? Kurła i to są realistyczne życiowe cele

1

@Katalończyk 99 mało że nie tracą to nas zlali, gwiazdeczki europejskie

0

@SkN już skończyliśmy

2

@kubix05 ja może na takiej nie śmigałem ale domyślam się kto prawdopodobnie był jednym z twórców, @Comentateiro :D

0

@TR3YWAY żeby była jakakolwiek debata musi być taka osoba spoza środowiska lekarskiego. Bo gdyby tu posadzić następną panią doktor no to nie ma debaty w sumie. Ja jej totalnie nie bronie ale uważam że żeby była debata to trzeba konfrontować takie "odklejone" poglądy

2

Kanał zero umie w debaty póki co. I poruszają naprawdę ważne i trudne tematy. Tego bardzo brakowało w jakiejkolwiek telewizji

0

ence to chyba najsłabszy team na tym majorze, dycha to w ogóle nie dojeżdża. katastrofa jakiś typ z pain robi sobie 20-3 :D totalny noname

1

@Arden trudniej wyobrazić sobie to, że po takim oficjalnym ogłoszeniu decyzji o odejściu po sezonie miałby zostać. To trochę byłby kabaret i pokazywał że w tym klubie nie można wielu słów brać na poważnie

4

@Encore już widzę wpisy zazdrosnych polskich psycho-fanek Carlosa. Dla dobra Igi lepiej żeby do tego nie doszło;p

2

O kurde, jedynym okiem oglądam eleven gol live i w meczu monaco - lorient typ z ekipy gości ladnie wpierniczyl w rywala. Trochę na złamanie nogi. W Hiszpanii pewnie nawet nie byłoby faulu:D

3

@Encore to było mega trudne, i jeszcze wykonał to lewą ręką. Sztos rzut

1

@mekston łatwo, spodziewałem się troche więcej po medzie ale od utraty prowadzenia z przełamaniem w pierwszym secie to już tak się ślizgał delikatnie dorzucając gemy. Carlos jak przeważnie zagrał po prostu na swoim wysokim poziomie.

1

Ence ma znowu 3 rundy meczowe po pierwszej części dogrywki:P

0

Robert ale daje ciasteczka.

0

Ence ale placki, szykuje się 0:2 po 1 dniu

0

Xavi out. Ale on ma słabą Psyche. Niemożliwe ze trener co mecz praktycznie jest bliski wyrzucenia. Nie na tym poziomie.

1

Kartka dla Xaviego w ważnych meczach to jest pewniak jakich wieku nie ma

0

Felix z bramką haha, ale ich uciszył

4

On ma nawet głowę kwadratową

0

@Nicko co Ty gadasz, przecież nasi są już w finale z City

1

Nasi wyjdą z własnej połowy z piłką? W sumie po co. Atletico grało w środę dogrywkę a wyglądają narazie dużo lepiej fizycznie. Zero zaskoczenia

1

Drugi set to już bez podjazdu. Dwie piłki do końca potrzebne Igulcowi

2

@mekston mnie się wydaje że powstaje nadpłata

0

@Szmulek tam można było biwak zrobić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?