1

@Encore luka będzie grać ? Bo tam podobno jakiś uraz był

1

@Rust_Cohle analizuje komentarze innych przetwarza i cyk. Uwierz w syna. Pokazuje że warto

2

@Encore cbble ? Dawać mie tu Aztec albo kabul

0

I w dupke. W 3 dogrywce w plecy. Ta pierwsza dogrywka mając 3 meczowe..szkoda wieczorem trzeba wygrać bo jak dzisiaj będzie 0:2 to kiepsko

0

Za dużo tych wydarzeń sportowych w jednym momencie. Ekranów mi zaraz zabraknie

2

Kylar co odpalił, masakra. Czyżby na wagę meczu ?

1

@takisobiektos hahahahahaha blisko było

1

@Kidd a to rozumiem że skacze na skoczni normalnej o k-90/95 ?

1

Tymczasem Florek wirtz z bramką w drugiej minucie meczu. Dałbym wiele żeby mieć takiego playmakera w Barcelonie

1

@Bocheno1 major w Kopenhadze CS

0

Dycha w kluczowym momencie zaczął trafiać. A teraz mnie tak oświeciło że najsłabszy jest Goofy, miał rundę Ace i rundę z 4killami i poza tym dno.

0

@KacperVEB polecę klasykiem z CS 1.6 i spotkań esl: "reszta nasza" albo "na remis" :D

0

Kłopoty kłopoty ence. Dycha mega kiepsko.

0

Pogoń spuchła? @FcPortoFan1999 nie oglądałem pierwszej połowy a wynik dla nich kiepski

2

Ale ta 19 dla Krafta za to lądowanie to trochę nie poważna. Rozumiem że leciał daleko no ale to jakiś ślepiec oceniał. Var im wprowadzić do sprawdzania stylu i korekty oceny

5

@Stinger_ puchar świata już ma. I tak w sumie jestem zdziwiony że tak późno go przyklepał bo formę ma kozacką całą zimę

1

@barcanawieki z tym kościołem to szanuje bo generalnie ludzie chyba wstydzą się przyznawać że do niego chodzą. Już abstrahując od tego że ja np znam bardzo niewiele osób które idą do kościoła bez powiedzmy jakiegoś konkretnego powodu typu chrzciny, przygotowania do komuni dziecka, ślub czy msza pogrzebowa.

0

@JordiAlbion też jestem pozytywnie zaskoczony. Wszystko mu siedzi na początku ale chyba odpuszczę oglądanie bo niedługo muszę wstać;(

2

Po meczu. Coś tam może Włochowi doskwiera ale to przede wszystkim powrót bardzo dobrej gry Hiszpana rzutuje na wynik.

0

@MesQueUnClub96 może coś na rzeczy jest ale trzeba powiedzieć jasno że Hiszpan znacznie podniósł poziom swojej gry

0

@agaFCB a możesz powiedzieć o co chodzi z tym słabym serwisem ? Bo tak patrzę na statystyki i procent trafionych mają praktycznie identyczny. A jak tak to czytam to rozumiem jakby Carlos trafiał 1-2/10. To że ma słabszy procent wygranych po trafionym pierwszym podaniu to wynikało głównie z nie trafiania uderzeniami z linii końcowej

1

@Encore jak wystartuje u kobiet to może coś tam ugra bo ziemia i walka z chłopami średnio mu idzie

2

@Encore hubi ich wyjaśni, tylko nie wiadomo gdzie kiedy i w co :D

2

Piękny mecz. Dawać do tie-breaka w 3 secie i mnie osobiście wisi kto wygra byle żeby było widowisko jak do tej pory

1

Tak myślę jak bardzo będą się różniły poziomem obydwa półfinały. Meda widziałem jeden mecz i to tak nie w całości. Wyglądał dość solidnie, ale Paula w ogóle nie miałem okazji zobaczyć w tym turnieju. Pewnie będzie "lekka" różnica

1

@Encore w następnym gemie to odegranie niskiej piłki w caro serwisowe też niezłe. Ta piłka praktycznie się nie odbiła

1

@Encore to będzie ścisły top sezonu

0

No i już to dużo lepiej wygląda. A tak pomyślałem: zaraz będzie przełamanie jak komentator mówił że sobie nie wyobraża jak Włocha przełamać może alcaraz

0

@Encore serwis jest podstawą wszędzie niezależnie od nawierzchni ale nie można też wszystkiego zrzucać na słabszy serwis bo tutaj póki co to wszystko jest słabsze niż u Włocha. Mam nadzieję że za chwilę się to zmieni i będzie wyrównany mecz :)

0

@Encore generalnie to w każdym aspekcie teraz odstaje Hiszpan mocno, nie tylko w serwisie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?