1

@Zeke155 zapewne tak, chyba zawsze tak było

0

@Derean w niczym. Ze skrajności w skrajność

2

Rambla nie zawodzi. We wtorek połowa podchodziła z myślą o braku awansu a dzisiaj po losowaniu już mamy finał a nawet tytuł.
https://images.app.goo.gl/i4ykUbqX5xXZuEtZ7

1

@Rust_Cohle nie no, ten 5 gol podetnie im teraz skrzydła.

1

Kusi dać na awans Sparty. Liverpool powinien spuchnąć @Rust_Cohle jak myślisz. Wynik mocno na styku :D

1

@fart tylko w tym wszystkim jest także czynnik czasów, nie jestem zwolennikiem dawania dzieciom telefonu czy tabletu ale też nie można tych dzieci całkowicie izolować od tego. A największy problem to znaleźć tutaj jakieś sensowne rozwiązanie. Tylko jakie ? Dla niektórych będzie to 20-30 minut dziennie w telefonie dla niektórych 2-3 godziny. I to jest największym problemem. Moje pokolenie tego nie miało i był spokojny mieliśmy komputery ale telefony dostawaliśmy na etapie może gimnazjum i to nie każdy. Ale niestety teraz to wszystko mocno przyspieszyło

0

@Kamiloza91 Wolski, Laskowski, Pełka, twarowski i borek

1

@Jakchcesz żeby było na Pawła Brożka

1

Z finansowego punktu widzenia lepiej gdyby Barca mogła tam pojechać bo pewnie niezła sumka wpadnie uczestnikom. a ze sportowego..no cóż za chwilę nie będzie żadnych przerw między sezonami. Będą naparzać co 3-4 dni przez 365 dni w roku. W tą stronę to wszystko zmierza

1

Dobrze że miałem okno otwarte w salonie bo by mi głupek szybę wybił a tak na luzie piłka wpadła na chate

0

@Rust_Cohle tak jakoś się tym nie interesowałem, i totalnie zapomniałem że sancho w ogóle tam był

0

@Rust_Cohle ciekawe czy to głowa tak nie dojechała w utd czy co tam się wydarzyło.

0

Zastanawiam się jak to jest że morata gra cały czas w takich klubach naprawdę o dużej renomie. Ciekawe czy ktoś jeszcze się na niego nabierze z tych czołowych drużyn LM

1

Nie rozumiem dlaczego ten beton nie wykorzystał pozostałych 2 zmian ? Chociaż dać symbolicznie na kilka minut tego roque i nie wiem może forta

0

A na emirates czuć zapach dogryweczki

6

Wejście Roberto? Top ale co rambla go ukrzyżowała przed wejściem to ich

0

Dla wszystkich którzy zastanawiają się co w głowie ma raphinha


0

Beton dawaj te ofensywne zmiany typu Fort za Yamala i inigo za raphe.

1

@maroon za cruyffa ;)

12

Strzela raphinha a Bożydar gacie mokre i krzyczy o lewym w polu karnym, a gdzie miał być kuźwa w lesie ?

1

Od 25 minuty spotkania wróciła stara, (nie)dobra, systematycznie, ujowo grająca Barcelona

0

Oni wyjdą z własnej połowy czy dopóki nie będą przegrywać 2:3 to uznają że jest wynik zarąbisty i nie ma takiej potrzeby

1

Asysta odegaarda ładna

2

Ale kłepnoł koślawo

1

Czyli sił było na 20-25 minut i teraz będzie obrona Częstochowy ? Ma to sens kiedy się dobrze team broni ale tutaj Granady z plackami w ataku wjeżdżają jak w masełko

0

No to czas nakichać w zbroje

0

Ale go christensen trafił. Ałaaa

0

A to można grać z kontry i iść za ciosem po strzelonej bramce. I nawet czasem się to opłaca

3

@WiernyKibic111 @NeroTFP1 i maść na ból tyłka

0

@SpainFanRM89 wyrejestrowali go z ligi mistrzów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?