budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zeke155 zapewne tak, chyba zawsze tak było
0
@Derean w niczym. Ze skrajności w skrajność
2
Rambla nie zawodzi. We wtorek połowa podchodziła z myślą o braku awansu a dzisiaj po losowaniu już mamy finał a nawet tytuł.
https://images.app.goo.gl/i4ykUbqX5xXZuEtZ7
1
@Rust_Cohle nie no, ten 5 gol podetnie im teraz skrzydła.
1
Kusi dać na awans Sparty. Liverpool powinien spuchnąć @Rust_Cohle jak myślisz. Wynik mocno na styku :D
1
@fart tylko w tym wszystkim jest także czynnik czasów, nie jestem zwolennikiem dawania dzieciom telefonu czy tabletu ale też nie można tych dzieci całkowicie izolować od tego. A największy problem to znaleźć tutaj jakieś sensowne rozwiązanie. Tylko jakie ? Dla niektórych będzie to 20-30 minut dziennie w telefonie dla niektórych 2-3 godziny. I to jest największym problemem. Moje pokolenie tego nie miało i był spokojny mieliśmy komputery ale telefony dostawaliśmy na etapie może gimnazjum i to nie każdy. Ale niestety teraz to wszystko mocno przyspieszyło
0
@Kamiloza91 Wolski, Laskowski, Pełka, twarowski i borek
1
@Jakchcesz żeby było na Pawła Brożka
1
Z finansowego punktu widzenia lepiej gdyby Barca mogła tam pojechać bo pewnie niezła sumka wpadnie uczestnikom. a ze sportowego..no cóż za chwilę nie będzie żadnych przerw między sezonami. Będą naparzać co 3-4 dni przez 365 dni w roku. W tą stronę to wszystko zmierza
1
Dobrze że miałem okno otwarte w salonie bo by mi głupek szybę wybił a tak na luzie piłka wpadła na chate
0
@Rust_Cohle tak jakoś się tym nie interesowałem, i totalnie zapomniałem że sancho w ogóle tam był
0
@Rust_Cohle ciekawe czy to głowa tak nie dojechała w utd czy co tam się wydarzyło.
0
Zastanawiam się jak to jest że morata gra cały czas w takich klubach naprawdę o dużej renomie. Ciekawe czy ktoś jeszcze się na niego nabierze z tych czołowych drużyn LM
1
Nie rozumiem dlaczego ten beton nie wykorzystał pozostałych 2 zmian ? Chociaż dać symbolicznie na kilka minut tego roque i nie wiem może forta
0
A na emirates czuć zapach dogryweczki
6
Wejście Roberto? Top ale co rambla go ukrzyżowała przed wejściem to ich
0
Dla wszystkich którzy zastanawiają się co w głowie ma raphinha
0
Beton dawaj te ofensywne zmiany typu Fort za Yamala i inigo za raphe.
1
@maroon za cruyffa ;)
12
Strzela raphinha a Bożydar gacie mokre i krzyczy o lewym w polu karnym, a gdzie miał być kuźwa w lesie ?
1
Od 25 minuty spotkania wróciła stara, (nie)dobra, systematycznie, ujowo grająca Barcelona
0
Oni wyjdą z własnej połowy czy dopóki nie będą przegrywać 2:3 to uznają że jest wynik zarąbisty i nie ma takiej potrzeby
1
Asysta odegaarda ładna
2
Ale kłepnoł koślawo
1
Czyli sił było na 20-25 minut i teraz będzie obrona Częstochowy ? Ma to sens kiedy się dobrze team broni ale tutaj Granady z plackami w ataku wjeżdżają jak w masełko
0
No to czas nakichać w zbroje
0
Ale go christensen trafił. Ałaaa
0
A to można grać z kontry i iść za ciosem po strzelonej bramce. I nawet czasem się to opłaca
3
@WiernyKibic111 @NeroTFP1 i maść na ból tyłka
0
@SpainFanRM89 wyrejestrowali go z ligi mistrzów