budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo pewnie @Luciano99 uzupełnia braki w barku po sobocie w pracy. Chłopaki podobno za kołnierz nie wylewają
0
@D10SLEO jedną czerwoną kreskę usunąć i będzie prawidłowa
7
@Popitek12 nie, dzisiejszy wyścig przekreśla szansę na walkę kiedykolwiek o punkty. Także teraz czekamy aż Daewoo i Łada wejdą do F1 i zmiotą RB Ferrari i resztę z planszy.
2
@mekston ale to jest smutna statystyka dla postronnego kibica. Jakby jeszcze dołożyć statystykę ile z nich wygral Max to obstawiam że jakieś 85%
2
@Kessie @mekston faktycznie, zupełnie zapomniałem o tym wyścigu.
1
W sumie to Ferrari nie czekało na dublet tak długo jak czeka Mercedes. Już nie pamiętam kiedy to było czy 2021? @mekston czy 2020 jednak. Z głowy nie mogę ogarnąć może po krótkiej drzemce pamięć się zresetuje :p
3
Ale to się dziwnie układa w Ferrari. Żegnają się z sainzem po sezonie o czym wszyscy wiedzą tuż przed. I w pierwszych trzech wyścigach Sainz generalnie jest lepszy od Leclerca w każdym dotychczas rozegranym. W zasadzie był lepszy w 2/2 gdyż w Arabii nie startował. Ciekawe jak to się będzie układać w dalszej części sezonu jeśli chodzi o Ferrari
0
@mekston dokładnie, tylko tam walczył o podium a tu trochę niżej jednak
3
Uuuaaa ale George się rozbił na koniec
2
Mercedes jest średnio wolniejszy o około sekundę na jednym okrążeniu w porównaniu do Ferrari. Przepaść, po prostu tragicznie to wygląda dla ekipy merca.
0
@FCB_dimiC a w jaki sposób? Mają mu ręce łamać przed gp czy co ?
1
To tylko pokazuje co na chwilę obecną musi się stać żeby były jakieś emocje na czele stawki. Redbull Verstappena musi odpaść. Ferrari z szansą na dublet. Oj dawno tego nie było. Bardzo dawno. Chyba Bahrajn 2022
1
Będzie po samochodzie. Tak coś śmierdziało na kilometr po tym jak go Ferrari objechało jak tyczkę
2
@Zbyszard nie w formule ale jeździ. Wyścigi długodystansowe WEC
0
@Popitek12 jednak hautameaki ale jussi
0
@Rust_Cohle i za darmo do wyjęcia. Nic ino brać
1
@Forsyth jak na figurkę z kartonu to całkiem nieźle
0
@Rust_Cohle anchesenamon czyt. anksunamun :p
1
@Popitek12 jak to się mówi: z gówna bata nie ukręcisz
2
@ranger3120 @P33ck podpinam się pod pytanie bo nie oglądałem żadnego spotkania w tym turnieju
0
Koniec skakania na dzisiaj
0
@mekston po tym jak Mercedes w trakcie jeśli skręcali silniki żeby nie mieć za dużej przewagi to wierzę że tu działa to w ta bardziej poprawną stronę:p
0
@Omoziu wielce prawdopodobne że w mocy silnika. Odkręcają na Q3 więcej koni i tyle ;p
3
Niby Ferrari blisko, niby lepsze tempo w treningach czy nawet q1 i q2. Przychodzi Q3 Max odkręca zawór i do widzenia. Bez podjazdu
0
@Encore najdziwniejsze że po testach było więcej pozytywnych sygnałów niż negatywnych. A tu kolejny zonk. Teraz chyba pozostaje im się modlić aby trafili na 2026 z nowym autem
3
Mercedes nadal w formie. Russell ledwie z 10 miejsca a Lewis poza Q3.
1
@Kidd max
Leclerc
Redbull
Max
Max Leclerc Perez
H2h
1. Max
2. Leclerc
3. Hamilton
4. Alonso
5. Ocon
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Norris
1
co za mecz miedzy Pain a mongolz :D obłęd jakie tam sie akcje przy partiach meczowych odbywają @takisobiektos @Encore
5
mouz ale zniszczyło complexity, na dwóch mapach oddali rywalom 3 rundy. ekipa siuhego w formie
0
@matirix20 pewnie znowu za bardzo komuś zaufał