1

@Sulimo pewnie @Luciano99 uzupełnia braki w barku po sobocie w pracy. Chłopaki podobno za kołnierz nie wylewają

0

@D10SLEO jedną czerwoną kreskę usunąć i będzie prawidłowa

7

@Popitek12 nie, dzisiejszy wyścig przekreśla szansę na walkę kiedykolwiek o punkty. Także teraz czekamy aż Daewoo i Łada wejdą do F1 i zmiotą RB Ferrari i resztę z planszy.

2

@mekston ale to jest smutna statystyka dla postronnego kibica. Jakby jeszcze dołożyć statystykę ile z nich wygral Max to obstawiam że jakieś 85%

2

@Kessie @mekston faktycznie, zupełnie zapomniałem o tym wyścigu.

1

W sumie to Ferrari nie czekało na dublet tak długo jak czeka Mercedes. Już nie pamiętam kiedy to było czy 2021? @mekston czy 2020 jednak. Z głowy nie mogę ogarnąć może po krótkiej drzemce pamięć się zresetuje :p

3

Ale to się dziwnie układa w Ferrari. Żegnają się z sainzem po sezonie o czym wszyscy wiedzą tuż przed. I w pierwszych trzech wyścigach Sainz generalnie jest lepszy od Leclerca w każdym dotychczas rozegranym. W zasadzie był lepszy w 2/2 gdyż w Arabii nie startował. Ciekawe jak to się będzie układać w dalszej części sezonu jeśli chodzi o Ferrari

0

@mekston dokładnie, tylko tam walczył o podium a tu trochę niżej jednak

3

Uuuaaa ale George się rozbił na koniec

2

Mercedes jest średnio wolniejszy o około sekundę na jednym okrążeniu w porównaniu do Ferrari. Przepaść, po prostu tragicznie to wygląda dla ekipy merca.

0

@FCB_dimiC a w jaki sposób? Mają mu ręce łamać przed gp czy co ?

1

To tylko pokazuje co na chwilę obecną musi się stać żeby były jakieś emocje na czele stawki. Redbull Verstappena musi odpaść. Ferrari z szansą na dublet. Oj dawno tego nie było. Bardzo dawno. Chyba Bahrajn 2022

1

Będzie po samochodzie. Tak coś śmierdziało na kilometr po tym jak go Ferrari objechało jak tyczkę

2

@Zbyszard nie w formule ale jeździ. Wyścigi długodystansowe WEC

0

@Popitek12 jednak hautameaki ale jussi

0

@Rust_Cohle i za darmo do wyjęcia. Nic ino brać

1

@Forsyth jak na figurkę z kartonu to całkiem nieźle

0

@Rust_Cohle anchesenamon czyt. anksunamun :p

1

@Popitek12 jak to się mówi: z gówna bata nie ukręcisz

2

@ranger3120 @P33ck podpinam się pod pytanie bo nie oglądałem żadnego spotkania w tym turnieju

0

Koniec skakania na dzisiaj

0

@mekston po tym jak Mercedes w trakcie jeśli skręcali silniki żeby nie mieć za dużej przewagi to wierzę że tu działa to w ta bardziej poprawną stronę:p

0

@Omoziu wielce prawdopodobne że w mocy silnika. Odkręcają na Q3 więcej koni i tyle ;p

3

Niby Ferrari blisko, niby lepsze tempo w treningach czy nawet q1 i q2. Przychodzi Q3 Max odkręca zawór i do widzenia. Bez podjazdu

0

@Encore najdziwniejsze że po testach było więcej pozytywnych sygnałów niż negatywnych. A tu kolejny zonk. Teraz chyba pozostaje im się modlić aby trafili na 2026 z nowym autem

3

Mercedes nadal w formie. Russell ledwie z 10 miejsca a Lewis poza Q3.

1

@Kidd max
Leclerc
Redbull
Max
Max Leclerc Perez
H2h
1. Max
2. Leclerc
3. Hamilton
4. Alonso
5. Ocon
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Norris

1

co za mecz miedzy Pain a mongolz :D obłęd jakie tam sie akcje przy partiach meczowych odbywają @takisobiektos @Encore

5

mouz ale zniszczyło complexity, na dwóch mapach oddali rywalom 3 rundy. ekipa siuhego w formie

0

@matirix20 pewnie znowu za bardzo komuś zaufał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?