1

Jeśli City jest słabe to co powiedzieć o tych plackach z Monachium?

3

@ElTomas a może ludzie tam chodzą bo smakują im jakieś dane produkty ? czy to nie może być argumentem ?

9

dobrze że to City jest takie słabe bo prowadzą tylko 4:1, nie chce myśleć o tym co byłoby gdyby byli w dobrej formie. no i ten fatalny De Bruyne. on się do okręgówki nie nadaje..

0

@Khajio dać mu kontrakt na 40 baniek netto do 2039 roku a co. i tak sobie zarobi na spokojną emeryture

0

Kevin ale zasadził brameczke

0

@mekston imprezowałem do 5 więc dzisiaj kwali odpuszczone :P szybki skrót lukne popołudniu

1

@Kidd 1. verstappen
2. verstappen
3. Redbull
4. Verstappen
5. ver, perez norris
h2h
1. Max
2. Sainz
3. Russell
4. Alonso
5. Ocon
6. Magnussen
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Norris

0

@MOLESTA jakim prawem samobój skoro piłka leciała w światło bramki ?

4

@MOLESTA minute temu

0

co to jest za mecz, delikatnie przypomina niedawne starcie UTD - Liverpool

0

@Reviven ale tu mówią o bramce w LM a nie w ligach

0

ja pindole, obejrzałem stary materiał Stanowskiego jeszcze z KS o tych metodach bruce lee i innych afirmacjach i obfitościach, nie wiem czemu wcześniej tego nie zrobiłem ale to jest złoto. jeszcze odrazu odpaliłem z komentarzem Rocka i jest to coś niesamowitego jak Ci ludzie są mówiąc delikatnie "odklejeni". gdzieś tam czytałem o tych coachach różnego rodzaju że są nieźle powaleni ale nie widziałem nigdy żadnych ich występów. w zasadzie to nie żałuje bo to jakiś ewenement. najbardziej szkoda ludzi którzy ich słuchają

3

@TR3YWAY niekoniecznie każdego co roku, mam auto od nowości i jak skończyło 5 lat to zacząłem jeździć co roku, jeździłem co 2 lata
edit. nawet na początku było chyba po 3 latach. nie pamiętam dokładnie ale bank nie jeździłem co rok jak auto było nowe

1

@barcelonaLM tak bo tak

1

@P33ck Selby pod formą czyli finał MŚ można zakładać :P

1

@Popitek12 pewna Natalie z Bollywood

0

@lucca87 naprawde wierzycie że wrócimy "na już" do zasady 1;1 skoro aby zarejestrować piłkarza z brazylii (grającego za frytki w porównaniu do gwiazd zespołu) trzeba było wyrejestrować piłkarza który jest kontuzjowany ?
bo rozumim że to o to chodzi z tą zasadą, za ile sprzedaż za tyle kup

3

@P33ck to jest tak abstrakcyjna liczba że głowa boli. no i jakby nie patrzeć nie miał "najłatwiejszych" rywali a i tak dominacja pod tym względem jest niemożliwa.
pamiętam jak Federer przekroczył 300 tygodni to wszyscy specjaliści się wypowiadali że takie rekordy mogą być nie do przegonienia a serb stwierdził: potrzymajcie mi piwo te kilka lat i zoba co jest :P

0

@MiloszFCB1899 szkoda że tak rzadko to robią jakby nie patrzeć. bo akurat większość "bystrzaków" wie że po takich długich weekendach jest wzmożona kontrola na drogach

0

@Criss18Barca nie no przecież wątpliwe żeby odrazu dzisiaj była różnica w cenie widoczna, poczekałbym z 2-3 tygodnie jak będą "świeże dostawy" do sklepów

2

Brak trafionego fb przy tym skrócie rampy bolesny dla G2. Zwłaszcza że ostro gonili. No ale cała gra nie może opierać się na monesym. Było blisko polskiego finału dla trenerów ale nie tym razem.

1

ale mu piłka podskoczyła na kępie :D

0

to zaczyna wyglądać na mecz który może trwać jeszcze 4 godziny i nie wpadnie nic
edit: ma się to wyczucie czasu :D

0

@DragonxNF nie miałby tutaj siły przebicia, zajazgaliby go wszyscy od kaloszy, melepet i innych Howardow Webbow

0

to niezły spalony się szykuje :D ale przypał haha

2

@mekston to jest tzw "ukryty hak"

0

Kane z bramką kontaktową, edit a jednak nie :P

0

@MesQueUnClub96 czyli scenariusz mistrzostwa w Dortmundzie jak najbardziej do zrealizowania :D

1

piękne Faze, teraz G2 win i mamy polski finał trenerów :)

1

@FcPortoFan1999 @MesQueUnClub96 chyba że Bayern potraci punkty to szybciej niz 27 kwietnia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?