budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mleczkoo bez neta.
0
@Radzio_94 220zl za pakiet z viaplay, Polsat sport premium, HBO + max, full c+, Netflix i 4 dekodery łącznie. W zasadzie nie mam tylko kanałów cinemax.
0
@agaFCB u mnie w nocy około 2 było takie gradobicie że wychodziliśmy z sąsiadami patrzeć czy samochody to przeżyją. Jak żyje nie pamiętam czegoś takiego co działo się dzisiejszej nocy
1
@Kidd to nie ma nic wspólnego z poważną piłką. I nigdy mieć nie będzie
0
@Victorybarca wczoraj się nad tym zastanawiałem kiedy słuchałem La Liga bonita. Miałem popatrzeć i zapomniałem. Jak coś się dowiesz to oznacza ;)
1
@bartekvisca 3mam kciuki żeby nikt nie musiał wyciągać tego tekstu jako debilizmu dnia i szydzić z braku pokory.
2
@ranger3120 to jest tak głupie i naiwne że na bank jest prawdziwe.
1
@Kidd ostatnie gp Chin było w 2019 przed aferą nietoperzową
1
@Popitek12 tylko porażka daje pewny awans
2
@barcanawieki najlepiej to przejść najpierw dalej a kto tam będzie to już mniejszy problem. Powinien być to łatwiejszy przeciwnik od PSG
3
@HighestInTheRoom dodalbym kiwi i jest kompletny pakiet
0
@Chada nie nie rozrząd do innego auta :)
1
@Khajio Oby nie. Niech zostanie jeszcze w Leverkusen i zrobią coś wielkiego w przyszłym sezonie
0
@Lisek no i ten puchar ogórków miał duże znaczenie no bo rywale w grupie byli tacy że sobie Xabi rotował na puchary a nie ligę i grupę wygrał tak czy siak ;)
2
@mordini123 niezły pomysł na zarobek, wynegocjować kontrakt z jak największą odprawa za zwolnienie i cyk kasa wpada xd
0
@marko111122 raczej strata, chociaż od kiedy gram rzadziej ale np maks 2-3 zdarzenia za większe stawki no to częściej wygrywam niż te długie tasiemce.
0
@FCB_dimiC rozrząd około 600
Do tego zaciski nowe tarcze klocki 750
Robocizna+ wszystkie oleje i filtry ?
W tym olej do auta żony lekko droższy bo to silnik forda ecoboost. Także nie narzekam na cenę w sumie
0
@FCB_dimiC w jednym aucie awaria hamulców + rozrząd bo i tak się zbliżał oraz olej z filtrami
W drugim olej, filtry. Rutyna
2
@TR3YWAY łącze się w bólu mam dzisiaj 2 auta do odebrania od lekarza samochodowego i 3k chudszy portfel. Co zrobić. A dentystę miałem 2 tygodnie temu ale skończyło się na połowie Twojego wydatku.
0
@Aragorn33 tak, w tej fazie 1/4 gdzie rewanż jest w następnym tygodniu to byłoby dobre rozwiązanie
0
@Reviven najbardziej logiczni faworyci pod względem kadr to Portugalia Francja albo Anglia. Ale kto to wie.
1
@FcPortoFan1999 przyznawanie dzisiaj City mistrzostwa to tak jakby dzisiaj Jagielloni je w Polsce przyznać. Są faworytem to oczywiste ale to tylko 2 punkty. To jest kwestia tylko jednego meczu. A City z drużyn w Anglii walczących może się okazać ostatnią grającą ekipa na innym froncie niż liga bo chyba mają największe szanse aby awansować dalej w pucharach.
0
@jacobFCB punkt widzenia zależy od punktu siedzenia:)
1
@PolskiBarcelonista10 pod względem kariery lepiej grać, pod względem kasy wiadomo co. Myślę że jednak hajsiwo wygrywa w większości przypadków. To jest praca, teoretycznie możesz zarabiac 2x więcej za dużo mniej odpowiedzialnej pracy
0
@bartekvisca bo nie stać, przecież na każdym kroku słychać i widać jakie są pustki w kasie. Niesamowite w jakiej dupie finansowej jest ten klub.
0
@tristan87 trzeba było myśleć przed przerwą reprezentacyjną a nie teraz. Tak chociaż było 2 tygodnie na pracę za zawodnikami. A też się nie oszukujemy tłumy z Lecha na kadrę nie wyjeżdżają:p
To samo w przypadku Legii
2
@Popitek12 nie chodziło o top10 nurków xd
1
@Who_you_mam oczytana mocno:)
1
@Salchent a jak był alba i Alves którzy raczej nie grali defensywnie to jakoś to działało. I grali w 4 z tyłu. Nie w każdej akcji obydwaj boczni obrońcy muszą się podłączyć
0
@Who_you_mam ale jak tu porównywać możliwość posadzenia ter stegena który nie miał rywali na takim pułapie od czasu bravo? Nawet cilessen z całym szacunkiem do niego no to był bez podjazdu. A navas jednak pokazywał nie raz skill i mając takiego bramkarza na ławce w tej chwili nie zastanawiał bym nad tym który ma grać w podstawie. No chyba że keylor na treningu wygląda jeszcze gorzej niż Włoch xd