3

@Ptasior jak najbardziej masz rację ale też trzeba mieć z tyłu głowy sytuację w danym momencie sezonu i starać się z nich korzystać. Gdyby Barca trafiła do drabinki z City i realem no to raczej nadzieje byłyby małe a tu była naprawdę dobra szansa na coś więcej. Patrząc od losowania grup LM no to level szczęścia był kosmiczny. Nie wiem czy można było trafić w danym momencie lepiej

0

@mientusek1407 no i to wystarczy. Rozumiem te wywody bo taki faul w środku boiska nie zasługuje na żółtą nawet ale w tej konkretnej sytuacji jest to czerwona bezwzględna bo gość miał szansę być 1v1 z bramkarzem

11

@mientusek1407 ale tu nie chodziło o brutalność faulu. Tylko o to że araujo był ostatnim obrońcą na dodatek nie mając szans na czystą interwencje. A tu przepis jest jasny. Oglądacie piłkę i nie macie pojęcia o przepisach?

2

@Rust_Cohle pogłaszcz go kijem po plecach

1

@Mieszo na Chrome tak mam, zainstalowałem Firefox w tel i jest ok

1

W drodze do pracy słuchałem Pola co tam w nocy opowiadał. No i znowu zostałem przyparty do muru tekstem:" wszyscy dobrze wiemy że Cancelo nie umie bronić " - to ja się pytam, jakim prawem tam gra ? Jak na obronie ma grać gość który nie potrafi bronić ? Czy na skrzydło dajemy oriola który się tam nie nadaje ? Czy na 9 dajemy cubarsiego jak lewy pauzuje? To jest fenomen, gość jest nominalnym obrońcą ale nie umie bronić xd

1

@Comentateiro a ja tak jeszcze myślę że kiedy widzą durnie skrzydłowi że jest taki problem to zamiast zrobić jakiś ruch za plecy obrony i niech da długa pilke, najwyżej będzie niecelna czy coś ale takie ryzyko jest oddalone. To nie ma nic takiego zero ruchu

0

@ShawnC jakby to powiedział Czesio: zajebiaszczo

0

@bari_94 nie no jeszcze teksty o walce do końca w lidze i obietnica powrotu silniejszym.

1

@guetta256 jeszcze Roma 2018

1

@Hosh dopiero mieliśmy top3 kompromitacji, jeszcze z dwa lata i będziemy formować tabele top10

0

@ElKamil ale psg majac 3:1 nie musieli już atakować bez opamiętania. Sam lucho im pokazywał żeby się uspokoili i zwolnili tempo

0

@barcelonaLM tak ale to były drużyny które grały defensywnie nie ważne w ilu i pewnie jest to jakieś ułatwienie. My jednak nie betonujemy się w polu karnym

2

@Reviven nieważne że barcola wykorzystał kontakt, araujo nie był zainteresowany piłką i nie bardzo miał szansę ja wybić więc jakiekolwiek przewrócenie rywala to czerwona bez żadnej kontrowersji

0

Tak na spokojnie no to oczywiście wielka szkoda bo szansa na coś dużego w LM pojawiła się znikąd bardzo dobra. W grupie upokorzeń nie zabrakło. Mecz z szachtarem i Antwerpią niezła beka. No ale późniejsze losowania były naprawdę bardzo pomyślne. Karygodne Napoli, PSG z którym można było porywalizowac. W półfinale kurde duże szanse. Narobiło się nadziei a balonik pękł pięknie i efektownie. Dzisiaj bardzo brakowało możliwości roszad w drugiej linii. Co by nie mówić ale ten Roberto z Christensenem mogliby bardzo się przydać za mistrza kreciolka frenkiego i pedriego. De jong jest naprawde straszny i nie wiem czy nie powinien po prostu odejść. Tylko to kolejny z big pensja i kupiony za kwotę pewnie nie do odzyskania. Nie ma dobrych rozwiązań w tym klubie. Największy problem jest taki że Barcelona chce i musi sprzedawac a nikt nie chce od niej tych przepłaconych plastusi odkupić. I tak to już od kilku lat się kręci

2

@krol211 nie byłoby żadnej różnicy, czerwona i karny

0

@Silencee09 *jak co sezon w Europie xd

0

@chavez po pierwsze jeszcze nie grają w finale, po drugie dwumecz a jeden mecz to spora różnica. Po trzecie dzisiaj też mieli nie awansować i to było dla tutejszej większości pewniakiem. Pokora Pokora panowie, też za nimi nie przepadam ale nie mogę wykluczyć że jeśli dojdą do finału to mogą go wygrać. Mają indywidualności które krzywdzą rywali.

2

@mekston a tam jednak pare baniek euro za udział pewnie będzie, w sytuacji Barcelony każda bańka jest potrzebna

3

@Pawel13sz no bo nazbierali odpowiednią ilość pkt w ostatnich tam chyba 4-5 sezonach w LM

0

@GeraltzKatalonii bycie podekscytowanym a lekceważenie rywala i wypisywanie wysrywow o pewnym awansie i braku możliwość zagrania drugiego z rzędu meczu Dembele z bramką to odklejka. Nie ma to nic wspólnego z ekscytacją spotkaniem

0

@VegetaPolska tam kibic bardziej zaorał Xaviego i ma rację, w jakim innym poważnym klubie trener wylatuje tak często jak w Barcelonie? To jest dramat. Nie może tak być że trener się odpala i wylatuje z czerwoną. A później my się dziwimy że piłkarze latają z łapami do sędziego i wywalczają kartki dla siebie. Świetny przykład daje trener nie ma co

4

@Hosh jednak Dembele mało że wylosował drugi mecz z rzędu bramką to jeszcze dostał mvp xd

0

@mekston myślę tak obiektywnie że 70-30 % że tak będzie

1

@mr Barca jeszcze klasyk można obejrzeć dla samego klasyku, tak to już faktycznie będzie tylko turlanie do końca sezonu

1

@Culer9002 chyba taka sama

0

@mekston jednak Inter Milan z zeszłego sezonu i Napoli stawialbym wyżej niż atletico i BVB z tego :p

0

@bartekvisca brak pokory lubi się czkawką odbić. Jedna bramka przewagi z rywalem mającym taki potencjalnych to jest gówno nie przewaga. Barcelona miała większe przewagi i gówno to dawało. No niestety wyszło jak zawsze

6

Najbardziej boli że taka drabinka w LM to się może już nigdy nie trafić. To było naprawdę masa szczęścia w losowaniu a kończy się jak zwykle. Trudno, jak co roku wpierdziel europejski zaliczony. Doturlać ligę do końca i wakacje

1

@bartekvisca jak tam? cały czas spokojny ? Czy teraz już chociaż obsrany ale spokojny ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?