budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@HighestInTheRoom tak na remis chyba najbardziej pasowało
2
@Encore i bardzo dobrze, chciałbym żeby powalczyli w tych Play off :) a Harden dzisiaj gigachad jak z czasów Rockets
0
@ranger3120 w końcu typowy polski cebulak
7
Pedri zaliczył jedno dobre zagranie w Paryżu a teraz wygląda jakby grał ze 4 dogrywki w środę . Ale pamiętam, on jest po kontuzji przecież. U niego to bardziej zasadne jest mówienie że jest przed kontuzją xd
3
A christensen jakiś uraz że tak szybko zszedł ? Czy po prostu żeby było trudniej xd
0
Liczba placków na boisku przynajmniej się zgadza xd
1
Dzisiaj Harden jak stary dobry Harden pewnie jeszcze z czasów Rockets
0
@Xiti jakie kolano ma za linią? Jedynie lewe
2
@Velldrinek bo nie ma tej technologii w Hiszpanii
6
W Canal+ wg technologii bramki nie było. Ale fakt śmiechem jest brak tego goal-line bo to przecież trwało ze 2-3 minuty, a tam odrazu maja info na zegarek
0
Co do kartki camavingi to nie była identyczna sytuacja jak araujo. Tutaj inni piłkarze mieliby szansę interweniować. Nawet piłkarze Barcy nie protestowali na czerwoną kartkę
3
Z powtórek w c+ ciężko ocenić czy był gol na 100% wyglądało że niby tak ale kamera myląca mogła być na maksa.
1
Szukał karnego i znalazł, cubarsi wystawieniem nogi dał do tego pretekst. Ale Cancelo w obronie jest boski. Niech zejdzie za boczna linię w fazie bronienia i wejdzie jak będziemy atakować bo to jest piłkarz mem w defensywie. I to obrońca
1
Drugi mecz z rzędu w którym gra Andreas jest gol po rzucie różnym. Pięknie, dociskać ich
0
@Smixu cwiakala w c+ ale nie wiem z kim. W eleven pewnie Święcicki z chabiniakiem
0
@Azi w dzisiejszych czasach to chyba z 8 licząc technicznego i varowych xd
2
@MichalZZZ z zewnątrz wygląda jak puszka po konserwie
0
@bartas97 w zasadzie grają 6 pomocnikami chyba że doliczyć lucasa to 7 xd
1
@barcelonaLM to nieźle wykrakałeś :D
3
Leverkusen dalej swoje :D oni są nienormalni
0
No dobra jednak resztki godności united zachowuje ale stąpali na grząskim gruncie dzisiaj xd
2
To niezły mecz w lidze portugalskiej, 2 czerwone w 103 minucie meczu, gol na wagę remisu w 110. Chaves-estoril @FcPortoFan1999
0
@Sinirsey zależy co lubisz ją dla chillu idę pojeździć w formułę, pyknac jakaś misje w GTA albo mafię. Tytułów jest mnóstwo, pytanie jaki typ gier się preferuje
3
United jest piękne
1
Za dużo tego wszystkiego dzisiaj: snooker, klasyk, NBA Play off i jeszcze na HBO puścili hattrick LoTR.
5
A united postanawia lekko podgrzać atmosferę wśród swoich kibiców dając wrócić do meczu graczom Coventry. 10 minut + doliczony mamy 2:3
6
@marcin62 ten w fioletowej to nie jest ten ziomek tego stuu? Co wiedział a nie powiedział ? Ja tam ich nie znam za bardzo z pseudonimów ale tak mi z twarzy podobny
0
@TheNekro94 i weź się z tym kłuć
2
@Stinger_ a daj Pan spokój, my bidoki jedynie możemy tam obok przechodzić i o te ranty z ciasta prosić co nie zjedli
2
@Stinger_ boję się że ten obiad był ich wypłatą. W sumie to nawet się nie boje, mają dobrze chłopaki