1

@HighestInTheRoom tak na remis chyba najbardziej pasowało

2

@Encore i bardzo dobrze, chciałbym żeby powalczyli w tych Play off :) a Harden dzisiaj gigachad jak z czasów Rockets

0

@ranger3120 w końcu typowy polski cebulak

7

Pedri zaliczył jedno dobre zagranie w Paryżu a teraz wygląda jakby grał ze 4 dogrywki w środę . Ale pamiętam, on jest po kontuzji przecież. U niego to bardziej zasadne jest mówienie że jest przed kontuzją xd

3

A christensen jakiś uraz że tak szybko zszedł ? Czy po prostu żeby było trudniej xd

0

Liczba placków na boisku przynajmniej się zgadza xd

1

Dzisiaj Harden jak stary dobry Harden pewnie jeszcze z czasów Rockets

0

@Xiti jakie kolano ma za linią? Jedynie lewe

2

@Velldrinek bo nie ma tej technologii w Hiszpanii

6

W Canal+ wg technologii bramki nie było. Ale fakt śmiechem jest brak tego goal-line bo to przecież trwało ze 2-3 minuty, a tam odrazu maja info na zegarek

0

Co do kartki camavingi to nie była identyczna sytuacja jak araujo. Tutaj inni piłkarze mieliby szansę interweniować. Nawet piłkarze Barcy nie protestowali na czerwoną kartkę

3

Z powtórek w c+ ciężko ocenić czy był gol na 100% wyglądało że niby tak ale kamera myląca mogła być na maksa.

1

Szukał karnego i znalazł, cubarsi wystawieniem nogi dał do tego pretekst. Ale Cancelo w obronie jest boski. Niech zejdzie za boczna linię w fazie bronienia i wejdzie jak będziemy atakować bo to jest piłkarz mem w defensywie. I to obrońca

1

Drugi mecz z rzędu w którym gra Andreas jest gol po rzucie różnym. Pięknie, dociskać ich

0

@Smixu cwiakala w c+ ale nie wiem z kim. W eleven pewnie Święcicki z chabiniakiem

0

@Azi w dzisiejszych czasach to chyba z 8 licząc technicznego i varowych xd

2

@MichalZZZ z zewnątrz wygląda jak puszka po konserwie

0

@bartas97 w zasadzie grają 6 pomocnikami chyba że doliczyć lucasa to 7 xd

1

@barcelonaLM to nieźle wykrakałeś :D

3

Leverkusen dalej swoje :D oni są nienormalni

0

No dobra jednak resztki godności united zachowuje ale stąpali na grząskim gruncie dzisiaj xd

2

To niezły mecz w lidze portugalskiej, 2 czerwone w 103 minucie meczu, gol na wagę remisu w 110. Chaves-estoril @FcPortoFan1999

0

@Sinirsey zależy co lubisz ją dla chillu idę pojeździć w formułę, pyknac jakaś misje w GTA albo mafię. Tytułów jest mnóstwo, pytanie jaki typ gier się preferuje

3

United jest piękne

1

Za dużo tego wszystkiego dzisiaj: snooker, klasyk, NBA Play off i jeszcze na HBO puścili hattrick LoTR.

5

A united postanawia lekko podgrzać atmosferę wśród swoich kibiców dając wrócić do meczu graczom Coventry. 10 minut + doliczony mamy 2:3

6

@marcin62 ten w fioletowej to nie jest ten ziomek tego stuu? Co wiedział a nie powiedział ? Ja tam ich nie znam za bardzo z pseudonimów ale tak mi z twarzy podobny

0

@TheNekro94 i weź się z tym kłuć

2

@Stinger_ a daj Pan spokój, my bidoki jedynie możemy tam obok przechodzić i o te ranty z ciasta prosić co nie zjedli

2

@Stinger_ boję się że ten obiad był ich wypłatą. W sumie to nawet się nie boje, mają dobrze chłopaki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?