1

@Pawci023x -apki to opóźnienie kilkadziesiąt sekund

1

@blakkudium dźwignia na pizze brzmi jak plan

1

@NeroTFP1 taktyczny

0

@michaleu La Bamba RIP [*]

0

@tristan87 tytus się teraz zaorał na wizji mówiąc że dorabia jako nauczyciel matematyki w sensie udziela korepetycji ale na czarno xd i już go dociskają że jak chce walczyć o hajs z podatków na rozwój ich postulatów jak sam unika podatków

1

@tristan87 idę chyba na terapię jak to wytrwam do końca. Albo media expert po nowy tv

0

@TR3YWAY może wznowią produkcję filmu step up ? Anka pozamiata ulice baciatą. Albo lepiej, zrobia nowe dirty dancing

1

@P33ck oby tak było :)

2

@JohnnySilverhand ja trenuje wytrwałość i póki co daje radę ale lekko nie jest, boję się że będę musiał wypić aby zapomnieć

0

@nioton chyba nie, ja nigdy tego nie sprawdzałem ale ileś razy o tym słyszałem

2

@Sulimo zaprzeczasz sobie, skoro chce opić to @Kessie nie może stawiać bo jedyne co postawi to oczy w słup

0

@nioton 48 godzin na viaplay są trzymane materiały do odtworzenia od zakończenia wydarzenia

1

@Luciano99 New Soncz piękna okolica, gdyby nie warszawa byłaby stolica

0

Polecam sobie obejrzeć dzisiejsze dziennikarskie zero Stanowskiego apropo cyberprzestępczości. To jest chore w jakich czasach żyjemy i jakie dzisiejsze cywilizacja powoduje zagrożenia. Poziom tego w jaki sposób szły zgłoszenia i jakie padały skandaliczne zgłoszenia jako on no to jest chore. To się po prostu w głowie nie mieści. Śmiem twierdzić że akurat Stanowski mega zachodzi za skórę wielu osobom ale coś takiego jest skrajnie obrzydliwe


@michal26

1

@macio_944 gta San Andreas, diablo 2 LoD

1

@Popitek12 Australia / Nowa Zelandia to jest cel

2

@Encore Kowal z rigczem

0

@TR3YWAY może są jakimiś coachami, afirmacje stagnację mastur.. i takie tam. Celebrują jakieś duże wydatki. Sekta. Stanowski musi wjechać z dziennikarskim zerem i ich wyjaśnić

1

@Kgorecki2500 nie chce mi się iść do kompa ale chyba w dokumentach normalnie

0

@Gaucho wszystkiego mieć nie można, za to można nie mieć niczego xd

0

@qbuteq a to początek wad

1

@Kidd dodatkowy smaczek zapewnić sobie majstra w derbach. Motywacja pewnie jest aby osiągnąć

0

@Pawlak1992 jedynie negatywny

1

@NeroTFP1 no nieźle idą, słuchałem rano mocy futbolu i tam borek z polem mówili że ten wczorajszy był już 10 meczem w tym sezonie w którym Bayer w końcówkach wyrównują bądź wygrywają spotkania

5

@Culer9002 3 piłkarzy białych w pierwszej piątce z łączną liczbę 89 goli. Przecież to jest popierniczone

4

@Kidd on nie ośmiesza siebie tylko klub jako instytucje, a to jest kompromitujące, to może być również przykre w skutkach dla potencjalnych sponsorów no bo jak zobaczą co wygaduje najważniejsza osoba w klubie to może się zapalić komuś żółta lampka ostrzegawcza i zniechęci do współpracy.

3

@esem91 dziesięciolecia to jesteśmy przez te popisy w LM, to mogłoby być pośmiewisko stulecia

0

@pikass14 znaleźć somsiada, zapukać do drzwi, zaproponować 20 zł i niech da hasło

0

@TR3YWAY gdzie projektowali skarpetki pasujące do sandałów z siatką Biedronki

1

@P33ck było oglądane z doskoku, a teraz rękawice bokserskie i bitka z murphym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?