budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawci023x -apki to opóźnienie kilkadziesiąt sekund
1
@blakkudium dźwignia na pizze brzmi jak plan
1
@NeroTFP1 taktyczny
0
@michaleu La Bamba RIP [*]
0
@tristan87 tytus się teraz zaorał na wizji mówiąc że dorabia jako nauczyciel matematyki w sensie udziela korepetycji ale na czarno xd i już go dociskają że jak chce walczyć o hajs z podatków na rozwój ich postulatów jak sam unika podatków
1
@tristan87 idę chyba na terapię jak to wytrwam do końca. Albo media expert po nowy tv
0
@TR3YWAY może wznowią produkcję filmu step up ? Anka pozamiata ulice baciatą. Albo lepiej, zrobia nowe dirty dancing
1
@P33ck oby tak było :)
2
@JohnnySilverhand ja trenuje wytrwałość i póki co daje radę ale lekko nie jest, boję się że będę musiał wypić aby zapomnieć
0
@nioton chyba nie, ja nigdy tego nie sprawdzałem ale ileś razy o tym słyszałem
2
@Sulimo zaprzeczasz sobie, skoro chce opić to @Kessie nie może stawiać bo jedyne co postawi to oczy w słup
0
@nioton 48 godzin na viaplay są trzymane materiały do odtworzenia od zakończenia wydarzenia
1
@Luciano99 New Soncz piękna okolica, gdyby nie warszawa byłaby stolica
0
Polecam sobie obejrzeć dzisiejsze dziennikarskie zero Stanowskiego apropo cyberprzestępczości. To jest chore w jakich czasach żyjemy i jakie dzisiejsze cywilizacja powoduje zagrożenia. Poziom tego w jaki sposób szły zgłoszenia i jakie padały skandaliczne zgłoszenia jako on no to jest chore. To się po prostu w głowie nie mieści. Śmiem twierdzić że akurat Stanowski mega zachodzi za skórę wielu osobom ale coś takiego jest skrajnie obrzydliwe
@michal26
1
@macio_944 gta San Andreas, diablo 2 LoD
1
@Popitek12 Australia / Nowa Zelandia to jest cel
2
@Encore Kowal z rigczem
0
@TR3YWAY może są jakimiś coachami, afirmacje stagnację mastur.. i takie tam. Celebrują jakieś duże wydatki. Sekta. Stanowski musi wjechać z dziennikarskim zerem i ich wyjaśnić
1
@Kgorecki2500 nie chce mi się iść do kompa ale chyba w dokumentach normalnie
0
@Gaucho wszystkiego mieć nie można, za to można nie mieć niczego xd
0
@qbuteq a to początek wad
1
@Kidd dodatkowy smaczek zapewnić sobie majstra w derbach. Motywacja pewnie jest aby osiągnąć
0
@Pawlak1992 jedynie negatywny
1
@NeroTFP1 no nieźle idą, słuchałem rano mocy futbolu i tam borek z polem mówili że ten wczorajszy był już 10 meczem w tym sezonie w którym Bayer w końcówkach wyrównują bądź wygrywają spotkania
5
@Culer9002 3 piłkarzy białych w pierwszej piątce z łączną liczbę 89 goli. Przecież to jest popierniczone
4
@Kidd on nie ośmiesza siebie tylko klub jako instytucje, a to jest kompromitujące, to może być również przykre w skutkach dla potencjalnych sponsorów no bo jak zobaczą co wygaduje najważniejsza osoba w klubie to może się zapalić komuś żółta lampka ostrzegawcza i zniechęci do współpracy.
3
@esem91 dziesięciolecia to jesteśmy przez te popisy w LM, to mogłoby być pośmiewisko stulecia
0
@pikass14 znaleźć somsiada, zapukać do drzwi, zaproponować 20 zł i niech da hasło
0
@TR3YWAY gdzie projektowali skarpetki pasujące do sandałów z siatką Biedronki
1
@P33ck było oglądane z doskoku, a teraz rękawice bokserskie i bitka z murphym