1

@TR3YWAY teoretycznie tu i tu szansę na występ ma 2 piłkarzy z tamtego pojedynku: kroos i lucas vs muller i kimmich
A nie jednak w realu jest 3 bo jeszcze modric

0

@Kamilos84 a teraz może być tak że mistrz w tym sezonie nie zdobędzie więcej niż 60 pkt co na 34 kolejki wygląda wręcz komicznie a jest to w tej lidze spokojnie do zrobienia, baa nawet jeśli uda się Jagiellonii wygrać ligę i wszystkie spotkania do końca to będą mieli 68 pkt czyli średnio 2 na mecz. Co prawda ciężko w to uwierzyć bo tu każdy może zlać każdego. Ta liga to się nadaje do zaorania xd

0

@TheNekro94 no strasznie słabo ronnie zagrał ale rywal też tych okazji które dostawał nie wykorzystywał. Kolejna runda nieważne z którym rywalem no musi być dużo lepsza a ewentualny półfinał zakładając że z trumpem no to już w ogóle level wyżej trzeba zagrać

0

@gaucho104 mieszkaliśmy już razem

1

@Lucyfffer no ale z przodu szpital mają konkretny, coman, gnabry i musiala. Z tego co czytałem to nie ma żadnych pewności że którykolwiek z nich zagra. Nie wiem jakie to są kontuzje zdaje się że comana już dłużej trwa ale nie wygląda to optymistycznie

2

@Mixtape ostatnio dostali chyba około 6mln euro +1 za awans do finału, coś takiego

4

@NeroTFP1 szkoda że przez swój średni wygląd nigdy nie będzie gwiazdą światowego formatu i może liczyć jedynie na jakieś podrzędne współpracę z Porsche czyn rolexem. Może kiedyś ta Dacia albo fiat się zgłosi i wywinduje ige na piedestał.
Warto pamiętać że dzisiaj około 12:30 powinna pokazać się na korcie

1

@Encore tam przez chwilę chyba było -31 więc te -17 to jest dobrze dla Dallas.

0

@MesQueUnClub96 chciałbym być tak śmieszny jak on od tylu lat

0

Kyrie co się odpalił, ktoś musi dać impuls Dallas. Harden znowu kozak forma. Trójki siedzą pięknie

6

Ale w pierwszej kwarcie Dallas zezłomowane, niech się ruszą trochę żeby było ciekawie w meczu

0

Ale ronnie jest tragiczny w tej sesji. Jak amator

2

@Krzysztof1987 a gdzieś powiedziałem że w tygodniu nie robiła?

3

@HighestInTheRoom oczywiście, nieprzerwanie od 15 lat

3

@HighestInTheRoom mówiąc szczerze, bardzo się opłacało. Ale mówię serio 2 lata wycięte z życiorysu totalnie. Tylko przerwy 1-2 tygodniowe na wakacje. Nic więcej

3

@FCB_dimiC pracowałem w firmie która zajmuje się się cięciem blachy na arkusze albo krążki. A fuchy były wykończenia. Można się domyślić że nie było lekko ale jak się ma jakiś cel to da się radę. Jednak wiem że już nigdy tak nie zrobię i już nie muszę tak robić. Dwa lata wycięte z życiorysu

2

@FCB_dimiC raz, TIRem
A tak całkiem serio to jest to możliwe. Sam miałem taki okres w życiu że pracowałem od pon do soboty 6-22. Przez dwa lata zbierając na wesele i wykończenie domu. 8 godz w pracy + fucha dzień w dzień. W niedzielę chodziłem na 8-16 żeby móc popołudniu zrobić zakupy z kobietą bo to były czasy że nie było zakazu handlu w niedzielę. Kasę uzbierałem na wszystko to skończyłem tak robić

1

@Luciano99 to są mecze dla masochistów a nie koneserów xd

0

@mekston kibicuje tutaj higginsowi, przed przerwą grał dobrze i wykorzystywał słabości Allena ale po przerwie zmaścił wszystko co mógł. Wczoraj grał słabo a miał 4:4 dzisiaj grał dużo lepiej i 5:3 w trombe

1

@MesQueUnClub_87 derby Sevilli o 21, albo porto - sporting ewentualnie Lens - Marsylia

1

Ba loua ? Absolutny flop. Gość jest niepodrabialnie słaby

0

@MesQueUnClub_87 logiczne że ten na lewym pasie jest debilem bo niby czemu ten na prawym ma zwalniać ? Jest jasny przepis wyprzedzanie dla TIRów a że jest nie do wyegzekwowania no to dalej robią co im się podoba

2

Co to jest za mecz to ja nie mam pytań

1

A jednak spalony

0

Cisnęli cisnęli i wyrównali. Fajny meczyk w Londynie

0

@Emhyr 40 da rade

3

@Encore winy sixers i clippers, o nic więcej nie proszę dzisiejszego wieczoru :)

1

@Popitek12 czyli nie za często się tak czujesz xd

1

@101katalonczykow spokojnie zaraz detektywi z La bamby dojdą jaki miałeś wcześniej nick także się nie wysilaj wypocinami o pierwszym komentarzu :D

0

Zero zaskoczenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?