0

Jones zaczyna remontade. Jeśli w jakimkolwiek stosunku nie wygra wieczornej sesji no to będzie po zawodach.

2

@Kessie to jak ze śrubkami mebli z ikei. Połowa zostaje a szafy stoją/wiszą. Nie martw się, macie szansę na złomie dorobić ze śrubek

0

@tadzik447 u mnie lało, jakieś 20-25 minut ale gruby opad wpadł

0

7:0 ale kicha straszna, emocje skończą się wieczorem jak tak to pójdzie.

0

@agaFCB on może być jedynie takim mistrzem RG jak totki w premier league. Mistrzowie do 9 kolejki a hubcio mistrz do 2 rundy

1

@P33ck wieczór kluczowy ale mam wrażenie że po dzisiejszym dniu może być taki 13:3 albo nawet 14:2. Jak miał swoje szanse i wszystko poprostu spierniczyl

2

Ale gwałt w finale Wilson już 6:0 z Jones'em

0

Wygląda jakby walka o tytuł ms w snookerze miała się rozstrzygnąć dzisiaj a jutro zwykła formalność i nie wykluczam braku 4 sesji. Wilson idzie po 5:0 a Jones nic nie gra. Totalne dno

1

@pero1983 nie dziwię się, na większości stadionów powinni tak krzyczeć może wtedy poziom szydery z tego klubu skłoniłby lapcia do zmian

0

@tadzik447 u mnie grzmi błyska się,.pachnie deszczem ale jeszcze nie pada, pewnie lada moment zacznie

1

@Sulimo debil po prostu

1

@P33ck dzisiaj team Jones. Niech się pisze historia

2

@mekston a kolega od miernych sponsorów wizerunku i wielkości Igi widzę że ma odsiadkę, mam nadzieję że dożywotnią

0

@marcin62 no i przez to ma tak marnych sponsorów. Ale ponoć zamiast Porsche ma wejść Pepco także będą chociaż ciuchy do grania

3

Ale to był finał. Fenomenalny. Iga psycha ze stali.

5

Ale co fachowcy od przygotowania fizycznego na La bambie pisali że aryna zajechana fizycznie po takich meczach to ich. Ona nie ma w sztabie papudraków jak denzel.

1

Mistrz Polski może mieć w tym sezonie niecałe 60 pkt w 34 kolejkach.. fantastyczna liga

0

@Bartek1817 w tym roku było chyba po 6 mln dla Barcy i Realu za udział

1

2 razy w sezonie miecie nas Girona, walić ten klub i ten mecz. Nie zasługują na 2 miejsce i superpuchar Hiszpanii tak samo jak nie zasługiwali na KMS. Lepiej ige i snookera pooglądać niż ta bandę przegrywów. Przyszły sezon zapowiada się ciekawie. Nudy nie będzie

0

Czas na piękny klasyk:


0

Hahaha ten klub jest piękny

0

To się nieźle zemściło

1

@Kibic1998 c+ sport 2

1

@blakkudium zwykły tapin

3

Wygrywa secika nasza brzydulka. Mecz zacięty, więc taki set to duży kop emocjonalny

0

@Azi 3 ostatnie okrążenia akurat nie miały żadnego znaczenia. Wszystko działo się do 12-13 kółka

1

@Azi jest różnica między twarda walką a tym co dzisiaj ten dureń wyprawiał. Ścinał szykanę, wracał na tor po czym taranował Lewisa i żeby nie było nie jestem fanbojem Lewisa ale to już było za grubo. Kierowcy i wszyscy związani z formułą powinni piętnować takie akcje dobitnie i jechać jak z gównem w mediach. Tak się nie robi po prostu

0

@MesQueUnClub96 lewy też dzisiaj z karnego poza tym faktycznie go nie widać

3

@Jakchcesz i nie wystawił fawelarzowi pustaka

0

@MesQueUnClub96 jadę na dwa ekrany, ale ten mecz z Girona jak towarzyski wygląda. I w zasadzie ma podobne znaczenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?