budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jones zaczyna remontade. Jeśli w jakimkolwiek stosunku nie wygra wieczornej sesji no to będzie po zawodach.
2
@Kessie to jak ze śrubkami mebli z ikei. Połowa zostaje a szafy stoją/wiszą. Nie martw się, macie szansę na złomie dorobić ze śrubek
0
@tadzik447 u mnie lało, jakieś 20-25 minut ale gruby opad wpadł
0
7:0 ale kicha straszna, emocje skończą się wieczorem jak tak to pójdzie.
0
@agaFCB on może być jedynie takim mistrzem RG jak totki w premier league. Mistrzowie do 9 kolejki a hubcio mistrz do 2 rundy
1
@P33ck wieczór kluczowy ale mam wrażenie że po dzisiejszym dniu może być taki 13:3 albo nawet 14:2. Jak miał swoje szanse i wszystko poprostu spierniczyl
2
Ale gwałt w finale Wilson już 6:0 z Jones'em
0
Wygląda jakby walka o tytuł ms w snookerze miała się rozstrzygnąć dzisiaj a jutro zwykła formalność i nie wykluczam braku 4 sesji. Wilson idzie po 5:0 a Jones nic nie gra. Totalne dno
1
@pero1983 nie dziwię się, na większości stadionów powinni tak krzyczeć może wtedy poziom szydery z tego klubu skłoniłby lapcia do zmian
0
@tadzik447 u mnie grzmi błyska się,.pachnie deszczem ale jeszcze nie pada, pewnie lada moment zacznie
1
@Sulimo debil po prostu
1
@P33ck dzisiaj team Jones. Niech się pisze historia
2
@mekston a kolega od miernych sponsorów wizerunku i wielkości Igi widzę że ma odsiadkę, mam nadzieję że dożywotnią
0
@marcin62 no i przez to ma tak marnych sponsorów. Ale ponoć zamiast Porsche ma wejść Pepco także będą chociaż ciuchy do grania
3
Ale to był finał. Fenomenalny. Iga psycha ze stali.
5
Ale co fachowcy od przygotowania fizycznego na La bambie pisali że aryna zajechana fizycznie po takich meczach to ich. Ona nie ma w sztabie papudraków jak denzel.
1
Mistrz Polski może mieć w tym sezonie niecałe 60 pkt w 34 kolejkach.. fantastyczna liga
0
@Bartek1817 w tym roku było chyba po 6 mln dla Barcy i Realu za udział
1
2 razy w sezonie miecie nas Girona, walić ten klub i ten mecz. Nie zasługują na 2 miejsce i superpuchar Hiszpanii tak samo jak nie zasługiwali na KMS. Lepiej ige i snookera pooglądać niż ta bandę przegrywów. Przyszły sezon zapowiada się ciekawie. Nudy nie będzie
0
Czas na piękny klasyk:
0
Hahaha ten klub jest piękny
0
To się nieźle zemściło
1
@Kibic1998 c+ sport 2
1
@blakkudium zwykły tapin
3
Wygrywa secika nasza brzydulka. Mecz zacięty, więc taki set to duży kop emocjonalny
0
@Azi 3 ostatnie okrążenia akurat nie miały żadnego znaczenia. Wszystko działo się do 12-13 kółka
1
@Azi jest różnica między twarda walką a tym co dzisiaj ten dureń wyprawiał. Ścinał szykanę, wracał na tor po czym taranował Lewisa i żeby nie było nie jestem fanbojem Lewisa ale to już było za grubo. Kierowcy i wszyscy związani z formułą powinni piętnować takie akcje dobitnie i jechać jak z gównem w mediach. Tak się nie robi po prostu
0
@MesQueUnClub96 lewy też dzisiaj z karnego poza tym faktycznie go nie widać
3
@Jakchcesz i nie wystawił fawelarzowi pustaka
0
@MesQueUnClub96 jadę na dwa ekrany, ale ten mecz z Girona jak towarzyski wygląda. I w zasadzie ma podobne znaczenie