budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Zoker odsluchalem i wydaje się że ma sporo racji w tym co mówi. Ten klub stał się strasznym plackiem i memem.
19
@Luciano99 @Comentateiro i obrażanie funkcjonariuszy za brak zakupu alkoholu jest mistrzowskie i uwiarygadnia całą sprawę. Dorwij ich prezes bo niedługo będą kolejki po zimówki
1
@BorzyKrzys ciekawe jak się nasza Natalka ubierze no i czy poleci do Cannes helikopterem
0
@mekston jeśli lewy chce powalczyć musi dorzucić w czwartek moim zdaniem minimum dublet. Inaczej chyba nie da rady
0
@lucca87 ale malcolm chociaż trochę pograł i się pokazał w kilku spotkaniach a tu przyszedł nastolatek który na tle Europy w ogóle nie miał okazji się pokazać i nadal jest niesprawdzonym nastolatkiem. To jednak spora różnica
1
@Pawel13sz oni są niedorozwinięci ? Znajdzie się jakiś dureń który zapłaci 40 mln za gościa który od ponad pół roku nie gra w piłkę bo tu nie dostaje szans a koniec w Brazylii miał kontuzje ? To nawet w FM się nie zdarza. To się skończy pewnie przymusowymi wypożyczenia mi i na końcu oddaniem go za kilogram jabłek
0
@Reviven ale nie ma też co wymagać cudów od gościa który grał 95% czasu swojej kariery na środku obrony gdzie ma głównie bronić, ewentualnie w rozegraniu właśnie podanie do najbliższego czy laga na napastnika.
0
@vangoor nie skończysz projektu który się nigdy nie rozpoczął także mamy na to wieczność
1
@kanver_ pewnie jesteśmy lepsi więc looz, nie ma tematu
0
@Messibestplayerintheworld Real wygrał mistrza a my się kopiemy po czole i przegrywamy rywalizację o 2 pozycję z Girona. O LM nawet nie wspominam
Bez sensu takie teksty
0
@MesQueUnClub96 miał genialny turniej w katarze i czas wokół tego turnieju to jest fakt, ale wg mnie nie ma podjazdu do np Thibo
1
Lewy co presuje. 2 niezłe odbiory
0
@tbas zero zdziwienia, te patałachy grające w tej lidze już chyba niczym nie są w stanie nas zaskoczyć
0
@FcPortoFan1999 minuty drugich połów kiedy Leverkusen strzelało bramki na remisy/zwycięstwa ?
1
Ale Mouz zgwałciło to Vitality. Gładkie 3:0 na bo3 gdzie dwie mapy rozegrane to wybory Francuzów. I na tych mapach byli dużo słabsi niż na mapie wybranej przez Mouz. Mimo wszystko ani razu nie mieli chyba więcej jak 7-8 rund. Dostali taką mokrą ścierką w pape. Siuhy gigachad wczoraj i dzisiaj. Skillowo i jako prowadzący.
1
@HighestInTheRoom obydwie ekipy siebie warte. Ekstraklasa śmiechu
0
@Barcasub to fakt zywoo.do wczoraj wyglądał dobrze, ale mouz przede wszystkim nie boi się iść z nim w pojedynki i tym myślę że powodują jego lekko słabszą dyspozycję
0
@Barcasub niech się obudzi to vitality bo strasznie kiepsko to wygląda, inferno też było vitality a dostali na łeb aż miło
1
@Luciano99 następne lekcje będą o tym żeby strzelać do bramki rywala a nie swojej, odrobinę wyrozumiałości proszę
;)
1
@Encore siuhy dzisiaj jest potężny, jak wczoraj zresztą
1
Mouz ładnie ciśnie vitality. Są blisko wyniku 2:0 ale to jest bo5 także może jakiś comeback być jeszcze. @Encore @FcPortoFan1999
1
Kabarety i stand-upy nie mają podjazdu do koncertu żartów przy bułgarskiej. Absolutnie pozamiatali scenę
0
Co to za sport uprawiają przy bułgarskiej? Blazic jak schlany
1
@Popitek12 jeszcze Novaka w Australii musi pokonać i wtedy nie ma dyskusji. Pokonałby każdego z big3 na jego ulubionej nawierzchni
0
Novak dzisiaj zderzył się ze ścianą którą sam był wiele lat. Gość jakiś level expert dzisiaj wczytał
1
Alves na 2:2 z Girona
1
@Popitek12 zdecydowanie nie
1
@ViscaelBarca2007 a tu cyk, mbappe do Legii za Josue @FcPortoFan1999
0
@laikike1 no tak bo w zasadzie w kadrze mamy 1 do 1 zamienniki porównując do tamtej kadry. I jeszcze taki mały szczegół. Real nie zapłaci za mbappe tylko samemu mbappe a podejrzewam że.po tym jak ich robił w konia to dostanie mniej niż dostałby 1/2 lata temu.
Ale wracając do nas no to mamy odpowiedniki Xaviego, buskiego iniesty yayi toure czy Daniego Alvesa.
Yamal to nie Messi. Messi w jego wieku też nie wygrywał tytułów Barcelonie. A żeby chłopak się nie spalił i nie poszedł droga poprzedniego Messiego który nawet w Brighton nie wącha boiska
1
@MesQueUnClub_87 4,1,5,3 a podziemnego kręgu chyba nie widziałem