2

@Zoker odsluchalem i wydaje się że ma sporo racji w tym co mówi. Ten klub stał się strasznym plackiem i memem.

19

@Luciano99 @Comentateiro i obrażanie funkcjonariuszy za brak zakupu alkoholu jest mistrzowskie i uwiarygadnia całą sprawę. Dorwij ich prezes bo niedługo będą kolejki po zimówki

1

@BorzyKrzys ciekawe jak się nasza Natalka ubierze no i czy poleci do Cannes helikopterem

0

@mekston jeśli lewy chce powalczyć musi dorzucić w czwartek moim zdaniem minimum dublet. Inaczej chyba nie da rady

0

@lucca87 ale malcolm chociaż trochę pograł i się pokazał w kilku spotkaniach a tu przyszedł nastolatek który na tle Europy w ogóle nie miał okazji się pokazać i nadal jest niesprawdzonym nastolatkiem. To jednak spora różnica

1

@Pawel13sz oni są niedorozwinięci ? Znajdzie się jakiś dureń który zapłaci 40 mln za gościa który od ponad pół roku nie gra w piłkę bo tu nie dostaje szans a koniec w Brazylii miał kontuzje ? To nawet w FM się nie zdarza. To się skończy pewnie przymusowymi wypożyczenia mi i na końcu oddaniem go za kilogram jabłek

0

@Reviven ale nie ma też co wymagać cudów od gościa który grał 95% czasu swojej kariery na środku obrony gdzie ma głównie bronić, ewentualnie w rozegraniu właśnie podanie do najbliższego czy laga na napastnika.

0

@vangoor nie skończysz projektu który się nigdy nie rozpoczął także mamy na to wieczność

1

@kanver_ pewnie jesteśmy lepsi więc looz, nie ma tematu

0

@Messibestplayerintheworld Real wygrał mistrza a my się kopiemy po czole i przegrywamy rywalizację o 2 pozycję z Girona. O LM nawet nie wspominam
Bez sensu takie teksty

0

@MesQueUnClub96 miał genialny turniej w katarze i czas wokół tego turnieju to jest fakt, ale wg mnie nie ma podjazdu do np Thibo

1

Lewy co presuje. 2 niezłe odbiory

0

@tbas zero zdziwienia, te patałachy grające w tej lidze już chyba niczym nie są w stanie nas zaskoczyć

0

@FcPortoFan1999 minuty drugich połów kiedy Leverkusen strzelało bramki na remisy/zwycięstwa ?

1

Ale Mouz zgwałciło to Vitality. Gładkie 3:0 na bo3 gdzie dwie mapy rozegrane to wybory Francuzów. I na tych mapach byli dużo słabsi niż na mapie wybranej przez Mouz. Mimo wszystko ani razu nie mieli chyba więcej jak 7-8 rund. Dostali taką mokrą ścierką w pape. Siuhy gigachad wczoraj i dzisiaj. Skillowo i jako prowadzący.

1

@HighestInTheRoom obydwie ekipy siebie warte. Ekstraklasa śmiechu

0

@Barcasub to fakt zywoo.do wczoraj wyglądał dobrze, ale mouz przede wszystkim nie boi się iść z nim w pojedynki i tym myślę że powodują jego lekko słabszą dyspozycję

0

@Barcasub niech się obudzi to vitality bo strasznie kiepsko to wygląda, inferno też było vitality a dostali na łeb aż miło

1

@Luciano99 następne lekcje będą o tym żeby strzelać do bramki rywala a nie swojej, odrobinę wyrozumiałości proszę
;)

1

@Encore siuhy dzisiaj jest potężny, jak wczoraj zresztą

1

Mouz ładnie ciśnie vitality. Są blisko wyniku 2:0 ale to jest bo5 także może jakiś comeback być jeszcze. @Encore @FcPortoFan1999

1

Kabarety i stand-upy nie mają podjazdu do koncertu żartów przy bułgarskiej. Absolutnie pozamiatali scenę

0

Co to za sport uprawiają przy bułgarskiej? Blazic jak schlany

1

@Popitek12 jeszcze Novaka w Australii musi pokonać i wtedy nie ma dyskusji. Pokonałby każdego z big3 na jego ulubionej nawierzchni

0

Novak dzisiaj zderzył się ze ścianą którą sam był wiele lat. Gość jakiś level expert dzisiaj wczytał

1

Alves na 2:2 z Girona

1

@Popitek12 zdecydowanie nie

1

@ViscaelBarca2007 a tu cyk, mbappe do Legii za Josue @FcPortoFan1999

0

@laikike1 no tak bo w zasadzie w kadrze mamy 1 do 1 zamienniki porównując do tamtej kadry. I jeszcze taki mały szczegół. Real nie zapłaci za mbappe tylko samemu mbappe a podejrzewam że.po tym jak ich robił w konia to dostanie mniej niż dostałby 1/2 lata temu.
Ale wracając do nas no to mamy odpowiedniki Xaviego, buskiego iniesty yayi toure czy Daniego Alvesa.
Yamal to nie Messi. Messi w jego wieku też nie wygrywał tytułów Barcelonie. A żeby chłopak się nie spalił i nie poszedł droga poprzedniego Messiego który nawet w Brighton nie wącha boiska

1

@MesQueUnClub_87 4,1,5,3 a podziemnego kręgu chyba nie widziałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?