1

@NeroTFP1 ten cesc też kapitalne liczby biorąc pod uwagę że z wymienionych tutaj graczy grał najniżej z wszystkich

0

@TR3YWAY po znajomości kupuje za 30-35 ale wiem że tak normalnie to około 50 zł

1

@Lanosss ale nie tylko polskimi, bo to tak jakby trenera mistrzów Litwy czy Albanii odrazu też wypychać w europe. 90% kontynentu nie wie kto jest mistrzem Polski, Albanii Szwecji czy Czarnogóry. A ile interesują się z prostego powodu. Mało że te ligi są poziomem w dupie to jeszcze na europejskiej arenie nie mamy reprezentantów w jakichkolwiek pucharach i chodzi mi tu o regularność a nie to że raz na 15 lat Lech gdzieś dojdzie. Potrzebna jest regularność a nie wyskoki

1

@Fenelon żel pokrzywdzony, powinien sędzia mu dać karnego bo bramkarz złapał piłkę..

5

Grand prix Monaco powinno się kończyć na kwalifikacjach. Wyścigi są tu straszne. I jeden wyścig na 10-15 lat bo popada niczego nie zmienia

1

@Stinger_ jak widać aktualnie nie ma najlepszego bolidu w stawce

0

@Marcin199310 nie mają po co

1

Ta kraksa z 1 okrążenia zabiła już całkiem ten wyścig bo nawet nie ma co liczyć na szachy strategiczne i pojedynki w boksach. Już się tak będą turlać do mety

0

@mekston dokładnie, wystarczająca szansa dla niego to możliwość ponownego włączenia do wyścigu

3

@mekston totalnie nie powinno to mieć miejsca

0

Sainz przywrócony na 3 pole startowe

2

No to magnussen sobie odpocznie jeden wyścig. Tu musi dostać 2-3 pkt karne

0

Z auta Pereza wiele nie zostało

0

Jakiś random 163atp stawia się naszemu mistrzowi, ciekawie się zapowiada walka o 2 rundę

2

@HighestInTheRoom na byle kogo trafią i śmierdzi to outem

4

@tadzik447 nawet się nie zaczął

0

@MesQueUnClub96 w sumie swoją cegiełkę dołożyli xd

0

@mekston dzisiaj team Charles albo Oscar. Charles mógłby tu w końcu wygrać albo chociaż podium osiągnąć

3

@MesQueUnClub96 kompromitacja ? Boże to nie wiem co sądzić o wszystkich innych klubach. A najbardziej dałeś do myślenia co z BVB skoro w lidze osiągają lm tylko dzieki temu że mają 5 drużyn..

0

City tak kiepsko czy united mocne ? Bo nie oglądam niestety

2

Alonso od podpisania kontraktu zjazd niesamowity 3 weekend z rzędu. Perez też nieźle, drugi chyba rok z rzędu nie wychodzi z q1. Startować w Monaco z miejsc 16-20 jeśli nie będzie żadnych opadów to równie dobrze można wycofać bolid ze startu :P

1

@Kessie Verstappen
Leclerc
Ferrari
Russell
Ver Leclerc Hamilton


Verstappen
Leclerc
Hamilton
Alonso
Gasly
Hulkenberg
Bottas
Tsunoda
Albon
Piastri


3

Dovbyk widzę z hattrickiem czyli sorloth potrzebuje dubletu. Ciekawa walka o pichichi pod koniec sezonu

0

@Derean może dostaną -1 za jakieś ffp

0

@Transu96 jak przyjedzie jeden z tych nowych nabytków to będzie git. Już widzę to 1:1. Chyba że to się odnosi do rozcieńczania wódy z piwem

0

@Hosh a lewemu wybaczyłeś ? :D Coutinho jeszcze od nas wypożyczony nam tam władował
tam nawet gdyby grał Wdowik i Puchacz to by też strzelili w tym wesołym meczu

0

@Encore @mekston życzę monakijczykowi wygranej, a już minimum podium bo jeszcze nawet tego nie miał u siebie

1

@mekston Mercedes pierwszy trening jak zwykle nadzieję sobie robią a jutro standardowo walka o Q3

0

Pije sobie kawę i tak myślę że ten Flick też miał nieźle namieszane w głowie przez to co w tym klubie się dzieje. Zimą trener Xavi mówi że odchodzi 30 czerwca, gazety jako nr 1 kandydata dają Flicka kto wie może nawet jakieś tam kontakty były. Na przełomie kwietnia maja ogląda sobie taką konferencje trenera z prezydentem i mówią szczęśliwi i podnieceni że Xavi zostaje. Po czym jednak chyba byśmy go wzięli. Wcale bym się nie zdziwił gdyby w tej chwili Niemiec się po prostu na barce wypiął

8

Po aktualizacji w sprawie Flicka sprzed godzinny 1 w nocy coraz bardziej przekonuje mnie się że Xavi zostanie i przedłuży kontrakt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?