budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1 ten cesc też kapitalne liczby biorąc pod uwagę że z wymienionych tutaj graczy grał najniżej z wszystkich
0
@TR3YWAY po znajomości kupuje za 30-35 ale wiem że tak normalnie to około 50 zł
1
@Lanosss ale nie tylko polskimi, bo to tak jakby trenera mistrzów Litwy czy Albanii odrazu też wypychać w europe. 90% kontynentu nie wie kto jest mistrzem Polski, Albanii Szwecji czy Czarnogóry. A ile interesują się z prostego powodu. Mało że te ligi są poziomem w dupie to jeszcze na europejskiej arenie nie mamy reprezentantów w jakichkolwiek pucharach i chodzi mi tu o regularność a nie to że raz na 15 lat Lech gdzieś dojdzie. Potrzebna jest regularność a nie wyskoki
1
@Fenelon żel pokrzywdzony, powinien sędzia mu dać karnego bo bramkarz złapał piłkę..
5
Grand prix Monaco powinno się kończyć na kwalifikacjach. Wyścigi są tu straszne. I jeden wyścig na 10-15 lat bo popada niczego nie zmienia
1
@Stinger_ jak widać aktualnie nie ma najlepszego bolidu w stawce
0
@Marcin199310 nie mają po co
1
Ta kraksa z 1 okrążenia zabiła już całkiem ten wyścig bo nawet nie ma co liczyć na szachy strategiczne i pojedynki w boksach. Już się tak będą turlać do mety
0
@mekston dokładnie, wystarczająca szansa dla niego to możliwość ponownego włączenia do wyścigu
3
@mekston totalnie nie powinno to mieć miejsca
0
Sainz przywrócony na 3 pole startowe
2
No to magnussen sobie odpocznie jeden wyścig. Tu musi dostać 2-3 pkt karne
0
Z auta Pereza wiele nie zostało
0
Jakiś random 163atp stawia się naszemu mistrzowi, ciekawie się zapowiada walka o 2 rundę
2
@HighestInTheRoom na byle kogo trafią i śmierdzi to outem
4
@tadzik447 nawet się nie zaczął
0
@MesQueUnClub96 w sumie swoją cegiełkę dołożyli xd
0
@mekston dzisiaj team Charles albo Oscar. Charles mógłby tu w końcu wygrać albo chociaż podium osiągnąć
3
@MesQueUnClub96 kompromitacja ? Boże to nie wiem co sądzić o wszystkich innych klubach. A najbardziej dałeś do myślenia co z BVB skoro w lidze osiągają lm tylko dzieki temu że mają 5 drużyn..
0
City tak kiepsko czy united mocne ? Bo nie oglądam niestety
2
Alonso od podpisania kontraktu zjazd niesamowity 3 weekend z rzędu. Perez też nieźle, drugi chyba rok z rzędu nie wychodzi z q1. Startować w Monaco z miejsc 16-20 jeśli nie będzie żadnych opadów to równie dobrze można wycofać bolid ze startu :P
1
@Kessie Verstappen
Leclerc
Ferrari
Russell
Ver Leclerc Hamilton
Verstappen
Leclerc
Hamilton
Alonso
Gasly
Hulkenberg
Bottas
Tsunoda
Albon
Piastri
3
Dovbyk widzę z hattrickiem czyli sorloth potrzebuje dubletu. Ciekawa walka o pichichi pod koniec sezonu
0
@Derean może dostaną -1 za jakieś ffp
0
@Transu96 jak przyjedzie jeden z tych nowych nabytków to będzie git. Już widzę to 1:1. Chyba że to się odnosi do rozcieńczania wódy z piwem
0
@Hosh a lewemu wybaczyłeś ? :D Coutinho jeszcze od nas wypożyczony nam tam władował
tam nawet gdyby grał Wdowik i Puchacz to by też strzelili w tym wesołym meczu
0
@Encore @mekston życzę monakijczykowi wygranej, a już minimum podium bo jeszcze nawet tego nie miał u siebie
1
@mekston Mercedes pierwszy trening jak zwykle nadzieję sobie robią a jutro standardowo walka o Q3
0
Pije sobie kawę i tak myślę że ten Flick też miał nieźle namieszane w głowie przez to co w tym klubie się dzieje. Zimą trener Xavi mówi że odchodzi 30 czerwca, gazety jako nr 1 kandydata dają Flicka kto wie może nawet jakieś tam kontakty były. Na przełomie kwietnia maja ogląda sobie taką konferencje trenera z prezydentem i mówią szczęśliwi i podnieceni że Xavi zostaje. Po czym jednak chyba byśmy go wzięli. Wcale bym się nie zdziwił gdyby w tej chwili Niemiec się po prostu na barce wypiął
8
Po aktualizacji w sprawie Flicka sprzed godzinny 1 w nocy coraz bardziej przekonuje mnie się że Xavi zostanie i przedłuży kontrakt