budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@paweuwarrior dżan Czan Jan Kris stan kan
3
Zbliżamy się powoli do klasycznego "Real time'
1
@Tomek_TF zapewne większość tu tak robi, albo czekają na moment kiedy BVB strzeli żeby wyrwać lepszy kurs live
0
Jak to możliwe że ten typ z 12 nadal nie ma kartki
0
Zabrakło tego czego zawsze przeciwko białym: wykorzystania swoich szans a takowych Borussia miała..
2
BVB się samo prosi o te kartki
0
To jest niemożliwe. No to musi być 2:0 dla BVB..
Dobra tu fullkrug mógł być na spalonym
1
Adeyemi coś Ty zrobił...
1
A już za około 30 minut startują półfinały IEM Dallas. Na dzień dobry vitality vs spirit. Pięknie że G2 zagra po finale LM jeśli oczywiście nie będzie dogrywki @Encore @Barcasub
3
No i elegancko w 4 secie Hubert zagrał jak powinien. Teraz liczyć na męczarnie w meczu dimitrova i może ten ćwierćfinał będzie
0
Griekspoor też niezły żartowniś. Na siłę chce przepchnąć zvereva dalej
1
Przed te dwa gemy to chociaż raz trafił pierwszym podaniem ?
0
To nieźle poserwowal że dostał do 0
0
Piękny jest Kalisz. Niech kiszą w tej drugiej lidze ogry
0
Med skończył, kilkanaście minut i powinien Hubert w końcu wrócić
0
No to teraz machac zacznie wracać do meczu i Hubert wyjdzie za jakieś 3 godziny :D albo dach zacznie przeciekać
0
@takisobiektos właśnie Sidor mówił że będzie dzisiaj ciężko cokolwiek zagrać w Paryżu na otwartych kortach. Ciekawy turniej xd
0
@bodzio10 no i to są przykre dla nas fakty. Tenis Polaka nie jest przyciągający dla kibiców.
1
@MesQueUnClub96 ale to na każdym turnieju ws tak jest, że topowi i zawodnicy gospodarzy grają na głównych arenach z dachem. Problem ze Paryż i Londyn mają największe problemy pogodowe podczas swoich turniejów. W tym roku to totalny pech z tą pogodą
0
@Pitinho będą lepsi z gry, wynik stawiam 2:1 dla białych. Obym się mylił:)
0
@FcPortoFan1999 chyba tak, nie pamiętam trzeba by wyguglowac ale fakt że tam szybko go usunięto
0
@FcPortoFan1999 ale zwróćmy uwagę że większość ekip z tamtych czasów ma słabsze kadry. Te pokolenie piłkarzy sprzed 10-12 lat było kosmiczne. Spójrz na barce, mu, Chelsea, nie wiem nawet juve które też walczyło w LM.. nie wiem czy wymienię kogoś oprócz City kto ma mocniejszą kadrę niż 10 lat temu
1
@Kgorecki2500 z tego jakieś 130 w piwnicy. Remik jest gość
1
Faze ugotowane na amen. Ale im G2 zrobiło jesień średniowiecza na nuke. @Encore
1
@AFA liczyłem na Wyspy Zielonego Przylądka. Ewentualnie Mongolię
2
Nieźle G2 na duscie, Monesy znowu kozak. Chyba najrówniej i najlepiej grający ostatnio player. Ciekawe co będzie na nuke.
0
@FcPortoFan1999 albo KFC
1
@Kgorecki2500 Polsat sport premium
0
A tam jakieś alcarazy hilale czy inne goaty, czas zobaczyć co ugotuje Monesy z G2 i tazem na pokładzie przeciwko Faze.
0
@mekston goat w łzach