0

@paweuwarrior dżan Czan Jan Kris stan kan

3

Zbliżamy się powoli do klasycznego "Real time'

1

@Tomek_TF zapewne większość tu tak robi, albo czekają na moment kiedy BVB strzeli żeby wyrwać lepszy kurs live

0

Jak to możliwe że ten typ z 12 nadal nie ma kartki

0

Zabrakło tego czego zawsze przeciwko białym: wykorzystania swoich szans a takowych Borussia miała..

2

BVB się samo prosi o te kartki

0

To jest niemożliwe. No to musi być 2:0 dla BVB..
Dobra tu fullkrug mógł być na spalonym

1

Adeyemi coś Ty zrobił...

1

A już za około 30 minut startują półfinały IEM Dallas. Na dzień dobry vitality vs spirit. Pięknie że G2 zagra po finale LM jeśli oczywiście nie będzie dogrywki @Encore @Barcasub

3

No i elegancko w 4 secie Hubert zagrał jak powinien. Teraz liczyć na męczarnie w meczu dimitrova i może ten ćwierćfinał będzie

0

Griekspoor też niezły żartowniś. Na siłę chce przepchnąć zvereva dalej

1

Przed te dwa gemy to chociaż raz trafił pierwszym podaniem ?

0

To nieźle poserwowal że dostał do 0

0

Piękny jest Kalisz. Niech kiszą w tej drugiej lidze ogry

0

Med skończył, kilkanaście minut i powinien Hubert w końcu wrócić

0

No to teraz machac zacznie wracać do meczu i Hubert wyjdzie za jakieś 3 godziny :D albo dach zacznie przeciekać

0

@takisobiektos właśnie Sidor mówił że będzie dzisiaj ciężko cokolwiek zagrać w Paryżu na otwartych kortach. Ciekawy turniej xd

0

@bodzio10 no i to są przykre dla nas fakty. Tenis Polaka nie jest przyciągający dla kibiców.

1

@MesQueUnClub96 ale to na każdym turnieju ws tak jest, że topowi i zawodnicy gospodarzy grają na głównych arenach z dachem. Problem ze Paryż i Londyn mają największe problemy pogodowe podczas swoich turniejów. W tym roku to totalny pech z tą pogodą

0

@Pitinho będą lepsi z gry, wynik stawiam 2:1 dla białych. Obym się mylił:)

0

@FcPortoFan1999 chyba tak, nie pamiętam trzeba by wyguglowac ale fakt że tam szybko go usunięto

0

@FcPortoFan1999 ale zwróćmy uwagę że większość ekip z tamtych czasów ma słabsze kadry. Te pokolenie piłkarzy sprzed 10-12 lat było kosmiczne. Spójrz na barce, mu, Chelsea, nie wiem nawet juve które też walczyło w LM.. nie wiem czy wymienię kogoś oprócz City kto ma mocniejszą kadrę niż 10 lat temu

1

@Kgorecki2500 z tego jakieś 130 w piwnicy. Remik jest gość

1

Faze ugotowane na amen. Ale im G2 zrobiło jesień średniowiecza na nuke. @Encore

1

@AFA liczyłem na Wyspy Zielonego Przylądka. Ewentualnie Mongolię

2

Nieźle G2 na duscie, Monesy znowu kozak. Chyba najrówniej i najlepiej grający ostatnio player. Ciekawe co będzie na nuke.

0

@FcPortoFan1999 albo KFC

1

@Kgorecki2500 Polsat sport premium

0

A tam jakieś alcarazy hilale czy inne goaty, czas zobaczyć co ugotuje Monesy z G2 i tazem na pokładzie przeciwko Faze.

0

@mekston goat w łzach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?