budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Patrzę że Rybakina przegrywa, mówię a tam dam przeciw sabalence. Złapałem kurs 4,36. Do tego dorzuciłem minotaura także zaspojleruje wam kto wygra bo chyba nigdy nie trafiłem kursu ponad 13 zł z raptem dwóch zdarzeń. Także saszka gra dalej, nie oglądacie :D
1
@mekston no właśnie, wielu tego nie wie, ale to nawet epizodyczne wstawki były w serialu Netflix ile oni pracują fizycznie. No i do tego koncentracja. Fenomen
1
@LukaszFan wystarczy sobie przypomnieć i obejrzeć finał ao 2012. To był kosmos ponad 6 nawalanki. I w tenisie jednak pracuje całe ciało oprócz głowy jeśli chodzi o fizyczność a w piłce np ręce nie są tak istotne. Ciekawe byłoby takie porównanie ale tak jak @mekston mówi nie każdy mecz jest mega intensywny. Jednak twierdzę że jest to chyba bardziej wymagający sport pod względem fizyczności
0
@Mixtape copa będzie transmitowane w jakiejś naszej tv ?
0
@mekston okej ale nadal to jest kijowe względem tych co grają dzień wcześniej możesz odpoczywać ponad 72 godziny albo ledwie 40. W przypadku takiego zawodowstwa to jest przepaść. My jako amatorzy sportu to kit z tym czy zakwasy dostaniesz dzisiaj czy jutro. I tak 3-4 odczuwasz. Oni ze swoimi sztabami i renowacjami biologicznymi to tak jakby mieli tydzień dłużej wakacji
0
@mekston okej ale te kilka godzin kiedy grasz i tak za dwa dni to nie jest taka różnica jak kończysz mecz we wtorek o 17 czy 23 i masz grać w piątek a jak skończysz grać w środę o 23 powiedzmy. To jest spora różnica
2
@mekston tak właśnie jak o tym myślę to jednak zmieniam zdanie i twierdzę że Hiszpan z Włochem o 15. Oni mają już w głowach tylko ten mecz i prawie 3 dni czekania. Zverev gra jutro po 20. Jak dobrze pograją to znowu skończy następnego dnia i miałby po ledwie około 40 godzinach iść grać kiedy taki sinner miałby prawie 72 odpoczynku ? Muszę ci co grają jutro albo awansowali bez gry grać wieczorem. Za wielka to może być różnica w czasie na odpoczynek.
0
@mekston nie koniecznie, zwróć uwagę że zverev jest górna część drabinki czyli tam gdzie był nr 1 turnieju a swoje mecze kolejnych rund gra później niż połówka drabinki z nr 2
0
@Kapitan hawk dokładnie Ci sami co teraz
Alcaraz, sinner djokovic. Ewentualne na siłę dodalbym ruuda
1
@JimMorrisonFCB zapewne podadzą w czwartek ale myślę że ten mecz musi być w sesji wieczornej. Chyba że zrobią ukłon w stronę Azji i Ameryki aby oglądalność live podbić więc najbardziej pasowałby wczesnym popołudniem u nas.
0
@agaFCB w zasadzie tak i dobrze bo po urazach takie ekonomiczne mecze na początku długich turniejów to marzenie.
1
No to w piątek może Carlos trochę oporu zazna bo póki co to mogl grać na pół gwizdka. Licze na bliskie 4-5 setów w byle jaką stronę. Bo jak w tym meczu nie będzie walki w miarę równorzędnej no to już chyba w żadnym z tegorocznego spotkań takiej nie dostaniemy.
1
@Colon będzie pierwszy w historii dyscypliny wynik 5:0 ?
0
@Cadafaz on się nie rozwija od 2021. Cały czas ten sam mniej więcej poziom i nie widać nic nowego w jego tenisie, żadnych urozmaiceń. Backhand jak kulał 5 lat temu tak nadal kuleje. Powinien się odciąć od ojca i wziąć jakiegoś fachowca. Do niego pasowałby ktoś z charakterem jak np Goran ivanisevic
0
@Matheu12 na Io nie ma dyscypliny której bym nie obejrzał jeśli mam możliwość. Za dzieciaka olimpiady to się oglądało cały dzień, Każdy sport. teraz wiadomo że ciężko żeby była taka możliwość. Ale w każdej chwili której będę mógł to będę śledził nieważne jakie będą akurat transmitowane dyscypliny
0
I choke w trzecim secie zaliczony z 30:0 przegrywa swoje podanie. Kilka chwil i po zawodach
1
@Encore mam wrażenie że co 5-6 uderzenie to rama i latawiec 2 metry w aut
3
@Matheu12 poczekaj do igrzysk to będziesz ogarniał nawet szermierkę.
1
Czasem tym forehandem potrafi zdzielić ale ten backhand strasznie razi w oczy dzisiaj
0
@FcPortoFan1999 goat La bamby
0
@Encore od początku pisałem o 3:0, nawet nie spodziewałem się żadnego tiebreaka więc teoretycznie grek zrobił już więcej niż zakładałem xd tylko chyba w tym 1 meczu między nimi była walka, tak to grek totalnie nie umie się dobrać do Hiszpana, a w pojedynczych gemach to każdy może wygrać bo ktoś złapie chwilowy kryzys. To normalne
0
Ten jeden ryk faktycznie trochę przesadzony. Czekam ponad 20 lat oglądając tenis aż to zmienią i trochę wpłyną na to darcie jap ale chyba się nie doczekam.
0
@FcPortoFan1999 bardziej mam wrażenie że gra na 70-80% możliwości i w każdej chwili może podkręcić obroty i odjechać
0
@Colon gdzieś czytałem że z jakiejś wyspy między Argentyną a Australią
0
Chokeros podniósł rękawice, ciekawe kiedy znowu je zgubi
0
@MesQueUnClub96 jedynym faktem z tego zdania jest to, że przekonamy się dopiero kiedy się zmierzą w turnieju WS.
0
@Zoker mają swoje 5 minut
0
@Traba727 alcaraz, nie jakimś mega oczywistym ale jednak Hiszpan
0
Emocje jak na grzybach. Podtrzymuje opinie o łatwym 3:0
2
@Encore szkoda że bez Leszka sidora bo to mój ulubiony duet komentatorów jeśli w ogóle chodzi o sport jakikolwiek