budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos nasza włoska polka
0
@Colon takie też odniosłem wrażeniez chyba ciało w ogóle miał daleko względem punktu uderzenia, ale wyszło genialnie
1
O cholera ale mu siadł ten krótki krosik
3
Sinner okrzyknięty kłamcą i ściemniaczem czyli czas na wygranie meczu, poddanie finału i operacje xD ale to byłby choke
1
@mekston właśnie odpaliłem i tak patrzę na statystyki serwisowe to obaj są dzisiaj kiepscy. Mecz trochę jak u kobiet. Zaznaczam zaczynam dopiero oglądać, wyciągam wnioski po statystykach serwisowych i ilościach przełamań
0
Ciekawe jak tam będzie z naszą Igą po tym finale. Mam nadzieję że wygra i coś tam zacznie znaczyć w tym sporcie. Gdyby miała w wieku 23 lat wygrać 4 tytuł RG może w końcu usłyszą o niej w choroszczy.
0
@mekston w końcu to chyba w Kanadzie w 2011 albo 2012 był najdłuższy wyścig w historii gdzie fajnie się vettel skompromitował na ostatnim okrążeniu xd
1
@Kidd na tych kortach raczej ślad wystarcza, ale już są umowy podpisane i od przyszłego roku będzie technologia
3
@lucas/catalan trochę mniejsze i lżejsze, najbardziej ciekawi jak to będzie z mocą przez to że rola spalinowki dość mocno się obniża. Obstawiam że może być więcej awarii albo nawet sytuacji kiedy pojawią się płomienie
1
@mekston tam po prostu wrzucają zaraz po meczach randomowe godziny nadchodzącego spotkania, kiedyś się na to nabierałem na flashscore ale już jestem stary wyga i trzeba czekać do rozpiski od organizatora.
Co do meczu, to na żywo nie obejrzę bo do 18-19 mnie nie będzie ale wyłączam powiadomienia, La bambe, ustawiam nagrywanie i może uda się obejrzeć z odtworzenia bez znania wyniku. Znając życie usłyszę przypadkiem wynik w radiu i zostaną highlights na YouTube xD
0
@Xpert77 nie ma za bardzo gdzie iść, Perez zostaje, w Mercedesie nie bardzo go chcą a może chcieli faktycznie na rok a on nie chciał. Alpine Williams nie ma wielkiej przepaści akurat teraz a pytanie co będzie w 2026 jak Mercedes trafi z silnikiem a Williams od nich bierze. Audi kot w worku totalny, mclaren, Aston zajęte. Nie miał wiele opcji
4
@Emhyr my byliśmy tymi tepakami płacąc za niego tyle hajsu City. Guardiola go oddał bez żalu
8
@Tabaluga37 TVP nigdy nie będzie bezstronne. Zawsze będą po stronie partii rządzącej bo z państwa dostają najwięcej hajsu. Bez tego twierdzę że mogliby pakować walizki i rozwiązywać ta patologie
0
@Faro kopie się po czole na tle potężnej Andory?
1
@Aferzysta to jest bardziej grecki chokerzysta
1
@FcPortoFan1999 przegrałeś, byłem szybszy
3
@Kgorecki2500 wtedy nie byłeś klionfiarzem, teraz jesteś - proste xd
0
@Colon wymyślił sobie operacje zdrowej łąkotki. Bo cały czas udaje
2
@JimMorrisonFCB gulbis to sprawiał wrażenie jakby miał sobie rękę w 3 miejscach łamać po wyprowadzeniu forehandu
1
@Colon nie wiem czy najszybszy ale topka ścisła
2
Ale Minaur ma gaz skurczysyn.
0
@Kgorecki2500 generalnie zgadzam się że gówno jest to samo tylko broni drugiej strony, dlatego nie oglądam praktycznie wcale tej tv i nie musi mnie to irytować:)
2
@barcelonaLM nie bo admini będą chcieli % albo będą kasować posty bamblowe tym co haraczu nie płacą
4
@Kgorecki2500 mnie się wydaje że tragedii nie ma, skoro nie potrafią odnieść się wprost do zadanego pytania to zwraca uwagę a że w taki sposób, jej wybór
0
@JimMorrisonFCB ruud szczęśliwy:)
1
@Rewolucja123 nie wiem czemu ale wydaje mi się że igrzyska dla piłkarzy to taki puchar gampera. Nie ma takiego ciśnienia o ten tytuł. Chyba że jakoś źle to odbieram
2
@mekston no Francuz liczby robi niesamowite, jak utrzyma taki poziom przez następne lata no to też może kosmiczne liczby zrobić. I tak naprawdę w wieku 25 lat z ważniejszych tytułów brakuje mu LM i me. Jak szczęście mu dopisze to za 12 miesięcy może już to wszystko mieć. Ale to byłby kosmos
1
@Encore zablokował to on się w 5 secie finału US open z Thiemem. Tam końcówka wyglądała jakby grał inwalida z trędowatym. Serwisy po 100-120 km/h. Kabaret
0
@Encore na nasz NFZ to by już karierę musiał skończyć z terminem na 2027 xD
1
@kubix05 agassiego i końcówkę samprasa widziałem i do nich wieczny props, z tych starych lat to jedynie z jakichś odtworzeń, skrótów czy wstawek. Wybrałbym connorsa