0

@Peciak już za tydzień F1 więc spokojnie :) a Wimbledon też tuż tuż

0

@pioz123 prawie tak będzie

2

Wirtz szybko z bramką

0

Co to za cyrk Zalewski wjechał i spamuje La bambe

0

@Barcasub Niko będzie igl, w Dallas nieźle prowadził. Nawet ten Stewie tymczasowy byłby lepszy od hooxiego

0

@Barcasub hooxi i nexa obowiązkowo muszą zrobić wyjazd z teamu

0

Jaroszewski potwierdza, że Robert na pewno nie zagra z Holandią a zrobią wszystko żeby zagrał w kolejnych meczach.
smutne Euro dla Roberta

0

@Encore to chyba nie jest zdjęcie z 2021. tak jakoś za młodo tu Carlos wygląda

1

@mrboom tak naprawde gdyby nie pograł to i tak mógłby być traktowany jako fachowiec jeśli pomieszkałby tam dłużej niż 2 tygodnie

7

— Co do Karola Świderskiego, diagnoza jest w miarę łaskawa. Na ten moment ludzie ze sztabu reprezentacji twierdzą, że jego przerwa potrwa ok. czterech dni. Piłkarz był w dobrym humorze i ta kontuzja raczej nie zdyskwalifikuje go z DALSZEGO udziału na Euro 2024 — poinformował Wiśniowski.
o cholera czyli my już jednak mamy 6 pkt

1

@NeroTFP1 a no właśnie, to jest nieprawdopodobne że nie ma kto rodzica zawieźć czy odebrać skądkolwiek, zrobić zakupy, chociaż odwiedzić na kilka chwil ale dojdzie do tragedii to nagle wszyscy mają tak dużo dostępnego czasu że tygodniami mogą ustalać do zrobić z ewentualnym spadkiem.

0

@hefaj6 z jakiego tworzywa są te listwy?

0

@barcowy1899 może nie chodzi o brak umiejętności przekazania tej wiedzy a może o jej styl, język jakim się ktoś posługuje, ekspresja przy tym wyrażana. Może w tym zakresie nie trafia do odbiorców, chociaż wątpię bo jak wymyślił taktykę na fazę grupową ms to raczej wszyscy się posłuchali xd
Czesia się raczej dobrze właśnie słucha no ale podejrzewam że z takim CW jak on ma to każdego z La bamby mogłoby się dobrze słuchać i mówić że ma pojęcie jak ja piernicze.

0

@FcPortoFan1999 no i dzięki temu położyli oglądalność konkurencji. Akurat uważam że warto Czesia posłuchać zwłaszcza że on miał z tą kadra styczność, z większością piłkarzy pracował

4

@escarabajo czyli z Holandia o pietruszkę, na półfinały odpoczną

2

Jadymy po te medale jednak

0

@Barcasub jemu by trzeba dać jakiś mecz z Andorą czy Kosowem może wtedy klątwa minie

1

@Rust_Cohle w porównaniu do @Comentateiro to oni się jeszcze nie urodzili

0

@Deviler dwugłowy jest dużo gorszym mięśniem do wyleczenia niż czterogłowy. Także jeśli to się potwierdzi to raczej kiepsko. A Michał Pol już proponował żeby zagrał z blokadą xd

1

@aspr1me młody fajny napastnik i ekstraklasa - wybierz jedno

0

@A4ron albo Paweł Kryszałowicz. Tylko on ma pracę w ogródku..

0

Lewy z urazem. Ale przypał. Niech oni poddadzą ten mecz w przerwie bo zaraz nie będzie kim na euro jechać

1

@agaFCB i to w meczu towarzyskim tuż przed euro. Jaja mogą być, ale nie do kolan

1

Po co ta Turcja, dawać mie tom Niderlandie

1

@Safrani to w ogóle wykracza poza wszelkie granice zdrowego rozsądku. I potem chcemy być traktowani poważnie w Europie ? Na jakiej podstawie niby..nie mam już wiary w ludzi w tym kraju po tym co zobaczyłem wczoraj jakie ilości głosów otrzymują ludzie którzy powinni na pewno trafić przed sąd. A teraz immunitet i wywalone jajca

1

Doncic nosi to Dallas na plecach ale chyba samemu będzie mu ciężko wygrać z Bostonem. Chociaż tak akurat dzisiaj mogli to zrobić bo Boston delikatnie kulał, Tatum w pierwszej połowie to w zasadzie nie grał. Ale właśnie nie miał doncic nikogo do pomocy no i teraz u siebie muszą być 2 zwycięstwa żeby dać sobie jeszcze szansę w tej rywalizacji.

25

Ciekawe czy ten artykuł w końcu zamknie te teksty na La bambie o powrocie Pepa. On już ten temat zamknął 12 lat temu.

3

@Stinger_ warto dodać że to już 60 raz

0

@MesQueUnClub96 charakterystyka torów im nie pasuje. A to po prostu reszta robi postępy a Redbull może jest bliski sufitu w tej generacji aut

1

@patrykzmc2000 zmazać "x" i wpisać w to miejsce Twitter

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?