2

@GeneralXavi own goal z karnego? Biere to

2

Portugalia mnie ani ziębi ani grzeje, są totalnie mi obojętni ale to kolejny przykład mega kadry który się dusi. Tylko że tutaj może zmiana jednego ogniwa mogłaby wiele zmienić

1

Ale urwał tym strzałem xd

1

Dobrze że w oblaka ziomuś trafił

0

4 rozegrane mecze
3 zdobyte bramki w tym dwa samobóje i karny mekambe
I są w 1/4
Nieźle się bawią

0

Męczyli i wymęczyli

1

Fabian to też niezły fenomen. Większość go krytykuje wyzywa, gra słabo i nagle cyk daje bramkę albo asystę.

1

@Sysia11 po meczu z Chorwacją były jakieś informacje o urazie i niby przez to później nie grał

7

To jest taki typowy mecz w którym Hiszpania będzie dominować a Gruzini wyjdą z 2-3 kontrami i zdobędą dwie bramki

0

@Gibbon_FCB a tam, ściągną tego patogena czy kogoś tam z Hull i też będzie przyszłość. Szkoda że w segunda xD

1

Szkoda Słowaków ale padali z sił od 70 minuty. Anglia nadal jest beznadziejna jednak gra dalej. Może Szwajcarzy ich odprawią do domu.

1

@mekston gol ładny, nie ma co dyskutować

1

Gość którego równie dobrze mogło już nie być na boisku daje wyrównanie. Tfu na tego kasztana

0

To nieźli reprezentanci Hiszpanii w składzie reprezentacji Hiszpanii

0

Nadal bez celnego strzału

6

Ale ten jude traci w oczach obserwujących taką pajacerką. Żałosny typ

0

Potężny Gareth natchnął ich do walki, ale czy tam foden nie spalił?

1

@Arden paździerz

1

Stonesa chyba odkleiło z tym odepchnieciem. Mógł żółtko zobaczyć

2

@Gibbon_FCB no i gdzie tu są wady ? :D

2

W międzyczasie siatkarze pewnie i gładko pokonali Słowenię w meczu o 3 miejsce ligi Narodów

0

@Damian11 przypomnę że "taka Słowacja" pokonała nas na poprzednim Euro.

0

16 minuta 4 żółte kartki i wszystkie zasłużone

0

"chyba chciał tym strzałem trafić jakiegoś kibica na trybunach"

3

Niech Ci Słowacy wywalą tych rzadkich brytoli. Jak można grać taką padake mając taki potencjał w kadrze

1

@patrix211 no ale właśnie aktualnie wątpię że najszybszy. W zeszłym sezonie i 2022 taki na pewno miał ale teraz jednak dużo wyciąga swoim skillem

0

@MichuZ44 no to teraz patrz ile daje kierowca. Redbull nie jest obecnie lepszym zespołem od mclarena ale czynnik wyników robi świetny kierowca jakim jest Max. Lewis w słabszym aucie nie jest w stanie dorzucić jakiegoś swojego pierwiastka i przegrywa z kretesem rywalizację w drużynie, więc dlatego uważam że nie jest absolutnie żadnym goatem tego sportu. Po prostu Mercedes dał mu samochód w którym myślę 80% kierowców wygrywaloby regularnie tytuły.

1

@MichuZ44 tylko że ten facet obserwuje i pisze o formule od 30 lat, jeszcze mi powiedz że my znawcy z La bamby jesteśmy lepsi od niego w rozumieniu tego sportu to się wywróce na plecy

3

@MichuZ44 a to nie pokazuje trochę że Lewis w słabszym aucie po prostu nie jest tak genialny za jakiego go wszyscy mieli w bolidzie w którym nawet magnussen by wygrywał? A sezon 2016 zwłaszcza go trochę obnażył kiedy dał się pokonać średniemu kierowcy jakim był Rosberg

1

@mekston i to jest właśnie różnica w klasie kierowców. Max zdecydowanie lepiej radzi sobie z wyprzedzaniem rywali którzy mają auta na lepszym poziomie. Lando słabszych objeżdża ale z mocniejszymi ma problemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?