budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@GeneralXavi own goal z karnego? Biere to
2
Portugalia mnie ani ziębi ani grzeje, są totalnie mi obojętni ale to kolejny przykład mega kadry który się dusi. Tylko że tutaj może zmiana jednego ogniwa mogłaby wiele zmienić
1
Ale urwał tym strzałem xd
1
Dobrze że w oblaka ziomuś trafił
0
4 rozegrane mecze
3 zdobyte bramki w tym dwa samobóje i karny mekambe
I są w 1/4
Nieźle się bawią
0
Męczyli i wymęczyli
1
Fabian to też niezły fenomen. Większość go krytykuje wyzywa, gra słabo i nagle cyk daje bramkę albo asystę.
1
@Sysia11 po meczu z Chorwacją były jakieś informacje o urazie i niby przez to później nie grał
7
To jest taki typowy mecz w którym Hiszpania będzie dominować a Gruzini wyjdą z 2-3 kontrami i zdobędą dwie bramki
0
@Gibbon_FCB a tam, ściągną tego patogena czy kogoś tam z Hull i też będzie przyszłość. Szkoda że w segunda xD
1
Szkoda Słowaków ale padali z sił od 70 minuty. Anglia nadal jest beznadziejna jednak gra dalej. Może Szwajcarzy ich odprawią do domu.
1
@mekston gol ładny, nie ma co dyskutować
1
Gość którego równie dobrze mogło już nie być na boisku daje wyrównanie. Tfu na tego kasztana
0
To nieźli reprezentanci Hiszpanii w składzie reprezentacji Hiszpanii
0
Nadal bez celnego strzału
6
Ale ten jude traci w oczach obserwujących taką pajacerką. Żałosny typ
0
Potężny Gareth natchnął ich do walki, ale czy tam foden nie spalił?
1
@Arden paździerz
1
Stonesa chyba odkleiło z tym odepchnieciem. Mógł żółtko zobaczyć
2
@Gibbon_FCB no i gdzie tu są wady ? :D
2
W międzyczasie siatkarze pewnie i gładko pokonali Słowenię w meczu o 3 miejsce ligi Narodów
0
@Damian11 przypomnę że "taka Słowacja" pokonała nas na poprzednim Euro.
0
16 minuta 4 żółte kartki i wszystkie zasłużone
0
"chyba chciał tym strzałem trafić jakiegoś kibica na trybunach"
3
Niech Ci Słowacy wywalą tych rzadkich brytoli. Jak można grać taką padake mając taki potencjał w kadrze
1
@patrix211 no ale właśnie aktualnie wątpię że najszybszy. W zeszłym sezonie i 2022 taki na pewno miał ale teraz jednak dużo wyciąga swoim skillem
0
@MichuZ44 no to teraz patrz ile daje kierowca. Redbull nie jest obecnie lepszym zespołem od mclarena ale czynnik wyników robi świetny kierowca jakim jest Max. Lewis w słabszym aucie nie jest w stanie dorzucić jakiegoś swojego pierwiastka i przegrywa z kretesem rywalizację w drużynie, więc dlatego uważam że nie jest absolutnie żadnym goatem tego sportu. Po prostu Mercedes dał mu samochód w którym myślę 80% kierowców wygrywaloby regularnie tytuły.
1
@MichuZ44 tylko że ten facet obserwuje i pisze o formule od 30 lat, jeszcze mi powiedz że my znawcy z La bamby jesteśmy lepsi od niego w rozumieniu tego sportu to się wywróce na plecy
3
@MichuZ44 a to nie pokazuje trochę że Lewis w słabszym aucie po prostu nie jest tak genialny za jakiego go wszyscy mieli w bolidzie w którym nawet magnussen by wygrywał? A sezon 2016 zwłaszcza go trochę obnażył kiedy dał się pokonać średniemu kierowcy jakim był Rosberg
1
@mekston i to jest właśnie różnica w klasie kierowców. Max zdecydowanie lepiej radzi sobie z wyprzedzaniem rywali którzy mają auta na lepszym poziomie. Lando słabszych objeżdża ale z mocniejszymi ma problemy.