0

@takisobiektos czyli jestem jedyny który nie ma pojęcia kto to jest ? :D

0

@barcelonaLM udało Ci się mnie właśnie całkowicie zaskoczyć

0

@FcPortoFan1999 serwis nie jest najważniejszy, pokazuje to jacy tenisiści ten turniej wygrywali. Żaden z nich z ostatnich 20-25 lat nie był typowym serwbotem. Tacy jeźdźcy dochodzili tu czasami gdzies do 1/2 czy 1/4 ale żadne karlovicie czy isnery nie miały tutaj sposobności wygrać tego turnieju jak i wielu innych znaczących. Dlatego Hubert też będzie miał problemy jeśli nie będzie dużo bardziej regularny z końca kortu w wymianach

3

@michaleu wszystko na co pozwoli czas

0

@barcowy1899 jak ja bym chciał aby to były prawdziwe słowa:)

4

Z punktu widzenia kogoś kto jakoś szczególnie któremuś z graczy nie kibicował to ten finał po prostu był mega słaby. A szkoda bo na papierze zapowiadało się na być może kolejne epickie starcie

0

Jak on tego nie wygrał. Ciężko w to uwierzyć

0

Po meczu raczej, szybko łatwo i przyjemnie dla Carlosa jeśli to zakończy w najbliższym gemie

0

@mekston szkoda że dopiero pierwszy w meczu

0

W końcu jakiś wyrównany fragment w meczu

2

@JimMorrisonFCB może po powtórzonym karnym przez Kube

0

@mekston szkoda że nie ma póki co dobrego widowiska

0

@tom9001 to coś źle usłyszałem no ale to i tak niezła cena nieważne kiedy ogłoszona

2

@FCB_dimiC najtańszy bilet na dzisiejszy finał Wimbledonu kiedy było wiadomo kto w nim zagra

0

@MesQueUnClub96 a kto ma ?

0

Dobra czas rzucić klątwę bo ten mecz idzie zbyt mocno do jednej bramki, nie po to człowiek wstawał 2 h wcześniej do roboty żeby się zawieźć na krótkim jednostronnym finale.
Nic tutaj alcarazowi zwycięstwa nie odbierze, alcaraz to robi oddając maks 8-9 gemów
Zobaczymy czy zadziała;)

1

@Barca_Big_Moment oczywiście że tak, ciężko się z tym nie zgodzić

3

@MesQueUnClub96 to chyba jednak nie jesteś spokojny

0

Jednak uda się meczyk obejrzeć live, widzę że dzisiejszy faworyt lepiej rozpoczął to spotkanie.

0

Mam pytanko, z racji że jestem obserwatorem tv Canal Plus to żeby obejrzeć Wimbledon wykupuje sobie na miesiąc usługę Polsat box go. I teraz jest na tyle smutna historia że nie będę jutro w stanie obejrzeć finału panów na żywo, więc pytanie czy przez ich aplikacje można to nagrać i obejrzeć z odtworzenia? Albo czy mają coś takiego jak np viaplay że transmisje są na ich serwerach przed 48h i można je obejrzeć w każdej chwili ? @mekston @Encore @takisobiektos @MesQueUnClub96 @Colon

1

@skakun95 nie wiem od czego to zależy ale zdarza się że gnają tylko na sygnałach świetlnych bez dźwięku

1

@takisobiektos oszukuje bo ma nogi dłuższe

0

@tomek8756 szkoda klawiatury, ale tak samo można wyciągać brudy na Tuska z rządów do 2015. Jedni i drudzy siebie warci. Banda durni rządzących debilami którzy na nich głosują. Od kilku lat powtarzam że jestem ciekaw gdyby wybory wygrała jakaś inna partia, kiedyś nawet byłem najbardziej za konfederacją, ale głównie dlatego że chciałem zobaczyć powiew świeżości i sprawdzić co oni zrobią

0

@Barcasub totalnie nie bo jak widać w większości krajów są dwa takie obozy. I gdyby u nas też nie byłby Tusk i Kaczyński to mógłby to być np Nowak i Kowalski

0

@tomek8756 każdy rząd zawsze ma temat zastępczy dla czegoś niewygodnego w danej chwili. Najbardziej podobały mi się setki tematów zastępczych rządów PiSu w czasach "pandemii" która nagle wyparowała nie wiadomo gdzie i nawet nie ma wspominek o dawkach przypominających co bodajże 6 miesięcy żeby się chronić.

1

Ten return Włocha dający mu szansę na przełamanie przypomniał mi return Novaka z meczu z Rogerem w 1/2 US open 2011 kiedy Roger miał meczową a po tym returnie Novaka siadł i przegrał @mekston @Encore

0

@Encore wątpię żeby alcaraz oddał mu łącznie 3 gemy.

0

I nawet lepiej dla Serba się ułożyło bo będzie drugi set zaczynał swoim podaniem.

0

@mekston aż żal że nie będę pewnie w stanie obejrzeć finału Wimbledonu i copa america.. ale jeszcze djokovic w tym finale nie jest. Wiadomo że jest mega faworytem ale dopóki piłka w grze.. może jakaś sensacja dzisiaj?

0

@agaFCB szczere kondolencje. Też ostatnio dostałem informacje o śmierci wuja ale szokiem był jak do tego doszło. 2 dni to do mnie docierało, ale to opowieść na inny termin..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?