0

@madl1l3nho na pewno byłby tam faworytem. Ale też tak nie można mu w ciemno tych tytułów przypisać, mimo że wiemy jakie tam cuda gotował na przestrzeni lat

0

@mekston nie ważne czego, ważne że ma mając już tyle lat, najwięksi rywale już nie grają albo grają no ale już nie na takim poziomie, a on cały czas młodym się stawia. Żeby nie było tak jak mówiłem, ja jestem team Roger, ale nie umiem tak zakłamywać rzeczywistości i nie docenić tego co ten Serb wyczyniał od kilkunastu lat. To jest po prostu chore czego on dokonał.

0

@mekston więc tym bardziej trzeba docenić że potrafi się postawić na każdej nawierzchni, zdaje się że akurat Serb w miarę najrówniej ma rozłożone te wielkie szlemy, to nie tak że na RG ma tylko 1, na wimbledonie 2 i 21 na hardzie.

0

@mekston jakby tego nie rozkminiac Serb ma najwięcej tytułów i nie rozdrabniajmy tego na poszczególne nawierzchnie. To tak jak w piłce mielibysmy wybierać goata prawej nogi, lewej nogi czy główki. Styl gry czy zachowanie może się podobać lub nie. Dla mnie największą przyjemnością było oglądać z tej trójki Rogera zwłaszcza na żywo i to jego najbardziej lubiłem ale potrafię przyznać że no po prostu Serb tytułami go przewyższył jak i Rafę. I to on jedyny z nich może swój dorobek powiększyć bo zdrowie i formę jeszcze ma. A jak to zrobi to w ogóle będzie nieźle kozacki wyczyn

0

@PatrykBarca no może Roger jest starszy te 6-7 lat, ale raczej Rafa chyba tylko rok czy dwa. To tak jakbyś teraz powiedział że Alcaraz wygrywa z sinnerem bo jego prime już minął i jest dużo starszy. Trochę to śmieszne

0

@lucas/catalan tam jest ponoć klauzula między mercem a wiliamsem, że jeśli Antonellemu albo innemu zatrudnionemu młodemu kierowcy nie wyjdzie to będzie podmiana za Sainza.

0

@Kidd do dzisiaj nie wiem czemu Kanady nie typowałem, byłoby pewnie "pudło"

1

Bije chłop rekordy Phelpsa w niesamowitym tempie i stylu. Jest nowy kozak pływalni

0

@kakusus coś w tym jest ale jeśli piłkarz ostatecznie nie podejmie decyzji i nie podpisze kontraktu no to klub może wpłacić nawet 5 klauzul a i tak lipa z tego

0

@BorzyKrzys nie ważne na jakim korcie grają, to jest problem realizatora. Na głównym korcie jak grał choćby Rafa to też długimi momentami nie było wyniku na ekranie

1

@Katalończyk 99 a to nie jest przypadkiem fascynacja osiągnięciem a nie sportem ?

0

@FcPortoFan1999 Ty jesteś specyficzny pod tym względem. Podziwiam że dajesz radę to oglądać bo ja jak większość tu pewnie ma z tym problemy i uznaje to za marnowanie czasu.

2

@mekston wątpię żeby 1,5 kg stracił na oponie, to chyba średnio możliwe. Prędzej na desce ale to musiałoby się okazać że miał niżej zawieszony bolid od Lewisa

1

@FcPortoFan1999 igrzyska są co 4 lata letnie, i więcej emocji wzbudzi mecz USA w koszykówkę niż ten paździerz który co tydzień puszczają:)

3

@MichuZ44 już ponoć 100%

2

Szybko Francuzi ustawili ten tiebreak

0

@FcPortoFan1999 no właśnie jakiś błąd się wkradł na wynikach na żywo, a też mecz mam odpalony w tle i nie widziałem jakiś fauli na czerwo. Co nie zmienia faktu poziomu tego szlamu i mułu

5

Remis Gliwice prowadzi dwoma bramkami z drużyną która miała nas reprezentować na arenie europejskiej..to pokazuje skalę żenady poziomu tej ligi

0

No z tą karą 50 sekund szansę na medal somsiadki lekko się obniżyły..

0

@Kapitan hawk skąd kanały Eurosportu o takiej numeracji ? Jest to gdzieś na canal plus ? Ja jadę z aplikacji Max ale wolałbym na kanałach tv oglądać

3

Ale Lewis ma parówe pod nosem. Obrażony bo mu zespół nie dał zwycięstwa..trochę nowa rzeczywistość dla niego. Ciekawe jak będzie z Leclerc'em w przyszłym sezonie i w ogóle o co oni będą walczyć.

1

@mekston ale właśnie dlatego że będzie więcej walki z przodu to Ci piersi z tyłu muszą to wykorzystywać

3

@Xpert77 nie nauczony do tego że klubowy partner nie oddaje mu zwycięstwa, George nie jest paziem no i Lewis sam postanowił odejść więc dlaczego mieliby dawać mu to zwycięstwo. Oni muszą już stawiać na Russella bo to ich przyszłość

1

@MesQueUnClub96 właśnie gość chyba sobie drzemkę uciął,
Oo edit: ocknął się:D

2

No i chyba w końcu można powiedzieć że Mercedes podniósł się na dobre , przecież wygrali 3 z 4 ostatnich GP.

3

@TheNekro94 ciężko powiedzieć teraz, przyszły sezon będzie specyficzny bo zespoły podejdą do niego praktycznie z bolidem 1do1 z końca tego roku aby od 1 stycznia skupiać się na nowej formule technologicznej w 2026. Więc na dzień dzisiejszy ciężko stwierdzić kto tam będzie faworytem, może być tak jak teraz i walka co weekend. Może ostatni rok tej ery czyli przyszły będzie podobny do ostatniego roku poprzedniej ery czyli 2021

0

@Encore tutaj co wyścig ktoś komuś odbiera punkty, szkoda że początek sezonu trochę ustawił walkę o mistrza bo teraz to byłby potencjał na walkę minimum 3 drużyn bo te Ferrari znowu średnio do mnie przemawia

4

I kolejny wyścig kiedy Verstappen powinien odczuć straty to wygrywa ktoś kto mu nie zagraża w klasyfikacji. Lando znowu strata a Leclerc odrobił tyle co kot napłakał. Podobnie w konstruktorach, wiele Redbull nie stracił przewagi nad Mclarenem

1

@mekston ja wiem, Oscar przejechał trochę miejsce zatrzymania i tak z 2 sekundy stracił. Może jednak nie było aż takiego tempa albo w piątek mieli mocniej odkręcone silniki

3

Szacun Russell, pokazałeś jaja i wywaliłeś do góry tyłkiem te przewidywania odnośnie opon przejeżdżając 30 okrążeń na jednym komplecie i na końcu ładnie się broniąc przed Lewisem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?