budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barczyk przecież nic nie musi opowiadać. To ślepy widzi co się dzieje w tym bagnie
1
@NeroTFP1 małe sprostowanie: nie sprzedadzą tylko oddadzą za darmo bo tylko to w tym klubie wchodzi jako sprzedaż
3
@Dari0G ale on jest debilem, Stanowski teraz specjalnie wystawi jakieś śmieszne udziały i sfałszuje przepływ pieniędzy od PiS. Content jak ta lala
1
@Kgorecki2500 gorzka, z mlecznych jedynie Goplana
1
Jeszcze na dobitkę w La bambe wjeżdża cieszący facjatę Shrek z La Liga. Boże za co Ty tak terroryzujesz tą La bambe
0
@Vampir707 tylko nie ma nic gorszego u sędziów jak nie karanie zawodnika za ewidentne przewinienie tłumacząc to tym że z drużyny rywala wcześniej kogoś nie ukarałem. To jest patologia
1
@Encore mecz mimo wszystko kapitalny, zabraknie chyba tylko tego decidera. To byłoby piękne zwieńczenie takiego spotkania.
2
Ale Vitality dominuje inferno, ciężko wierzyć że tu jeszcze będzie walka. Ten dogrywkowy Mirek decydujący.
3
Real ma za dużo szybkości z przodu. Te ich kontry w tym sezonie mając jeszcze żółwia do brazoli to jest kuźwa speed niebezpieczna prędkość
3
Jak to tak dalej pójdzie to ten mecz może spokojnie do okolic północy trwać między Vitality i navi @Encore @adi7adi8
0
@MesQueUnClub_87 a nie "skont" ?
3
No i navi wyrównuje, bardzo ciekawy finał. Te pierwsze mapy mega na styku i to tak naprawdę mogło iść w każdą możliwą stronę a jest chyba uczciwie bo remisowo @Encore @adi7adi8
3
@MesQueUnClub96 reszta jest już historią
1
@FCB24 drugi najważniejszy turniej w kalendarzu, zwłaszcza ta edycja w Kolonii która jest swego rodzaju świątynią CS. Ważniejszy turniej to chyba tylko Major.
Finał o 17
0
@beter2 przecież jak widzi co w tym klubie się odpiernicza to wcale się nie dziwię. Widać przynajmniej że jest jednym z niewielu którym zależy na osiągnięciach sportowych i chce wygrywać trofea.
1
@mekston nie no, tamto zagięcie było potężniejsze
2
Lewy bramkę na wyrównanie strzelił w sumie w 50 minucie meczu (45+5) po czym bramkę na 2:1 strzelił w 49 xD zagiął czasoprzestrzeń
0
Inigo zarejestrowany na ostatnią chwilę, czyli olmo zagra w przyszłym sezonie a Nico może przyjść za jakieś 7 lat xd wiedziałem że powrót do normalności potrwa długo. Obstawiałem chyba 10-15 lat ale jak nie będzie sukcesów, nie będzie większych wpływów zarobionych na "boisku" to wcale się nie zdziwię jak to potrwa dłużej
2
Co mouz wróciło w dogrywki na inferno. Nie wierzyłem, a jednak niesamowicie powrócili @Encore @adi7adi8
1
@macio_944 ludzie zapominają o jednym. Taka zima jak w tym nagraniu nie wiążę się z uciążliwym skrobaniem szyb bo powłoka śniegu na ziemi blokuje w znacznej ilości możliwość zamarzania szyb.. a u nas mamy -10 i zero śniegu, więc wszystko marznie jak głupie
1
@Kessie grają chłopaki w bierki pod wodą na duże bramki..
3
Patrząc na grę to lepiej żeby navi zagrało z Team Vitality w finale, bo będzie szansa na wyrównany mecz. Mouz już z nimi w kolonii zagrało i nie wyszło to najlepiej. Z drugiej strony kibicuje naszym więc oby siuhy tutaj pokazał jak dobrze potrafi prowadzić swoją drużynę @Encore @adi7adi8
0
@Pawci023x wystarczająco, ja mam siłę na poziomie 45-50, jakość 85-90. Ale faktycznie jak są konkretne burze no to z tv jest problem
0
@Pawci023x na to żeby był sygnał :) siła nie ma dużego znaczenia, jakość to priorytet w tym wypadku
0
@barcelonaLM nieźle się odpalił, a rakietę się wyklepie
1
@Encore no dokładnie tak, chociaż G2 na mirage też było mocarne np ze spirit. No to ich tam zgwałcili. A niech będzie wyrównanie na Mirku. I tak jakiś Polak rodak jako IGL będzie w 1/2. Chociaż wolałbym ekipę taza i snaxa
1
@Pawci023x jakość nie wpływa na obraz. Ale jakość im wyższa tym mniej problemów z odbiorem satelitarnym przy ciulowej pogodzie np
1
@Encore G2 kiepskie w tym meczu póki co, malbs dobry w tt monesy przespał połowę rund, a w ct to tylko pojedyńcze zrywy dały im rundy
6
@PatrychoO blisko było
0
@Encore w takim klubie zwrot bez presji chyba nie istnieje