0

@barczyk przecież nic nie musi opowiadać. To ślepy widzi co się dzieje w tym bagnie

1

@NeroTFP1 małe sprostowanie: nie sprzedadzą tylko oddadzą za darmo bo tylko to w tym klubie wchodzi jako sprzedaż

3

@Dari0G ale on jest debilem, Stanowski teraz specjalnie wystawi jakieś śmieszne udziały i sfałszuje przepływ pieniędzy od PiS. Content jak ta lala

1

@Kgorecki2500 gorzka, z mlecznych jedynie Goplana

1

Jeszcze na dobitkę w La bambe wjeżdża cieszący facjatę Shrek z La Liga. Boże za co Ty tak terroryzujesz tą La bambe

0

@Vampir707 tylko nie ma nic gorszego u sędziów jak nie karanie zawodnika za ewidentne przewinienie tłumacząc to tym że z drużyny rywala wcześniej kogoś nie ukarałem. To jest patologia

1

@Encore mecz mimo wszystko kapitalny, zabraknie chyba tylko tego decidera. To byłoby piękne zwieńczenie takiego spotkania.

2

Ale Vitality dominuje inferno, ciężko wierzyć że tu jeszcze będzie walka. Ten dogrywkowy Mirek decydujący.

3

Real ma za dużo szybkości z przodu. Te ich kontry w tym sezonie mając jeszcze żółwia do brazoli to jest kuźwa speed niebezpieczna prędkość

3

Jak to tak dalej pójdzie to ten mecz może spokojnie do okolic północy trwać między Vitality i navi @Encore @adi7adi8

0

@MesQueUnClub_87 a nie "skont" ?

3

No i navi wyrównuje, bardzo ciekawy finał. Te pierwsze mapy mega na styku i to tak naprawdę mogło iść w każdą możliwą stronę a jest chyba uczciwie bo remisowo @Encore @adi7adi8

3

@MesQueUnClub96 reszta jest już historią

1

@FCB24 drugi najważniejszy turniej w kalendarzu, zwłaszcza ta edycja w Kolonii która jest swego rodzaju świątynią CS. Ważniejszy turniej to chyba tylko Major.
Finał o 17

0

@beter2 przecież jak widzi co w tym klubie się odpiernicza to wcale się nie dziwię. Widać przynajmniej że jest jednym z niewielu którym zależy na osiągnięciach sportowych i chce wygrywać trofea.

1

@mekston nie no, tamto zagięcie było potężniejsze

2

Lewy bramkę na wyrównanie strzelił w sumie w 50 minucie meczu (45+5) po czym bramkę na 2:1 strzelił w 49 xD zagiął czasoprzestrzeń

0

Inigo zarejestrowany na ostatnią chwilę, czyli olmo zagra w przyszłym sezonie a Nico może przyjść za jakieś 7 lat xd wiedziałem że powrót do normalności potrwa długo. Obstawiałem chyba 10-15 lat ale jak nie będzie sukcesów, nie będzie większych wpływów zarobionych na "boisku" to wcale się nie zdziwię jak to potrwa dłużej

2

Co mouz wróciło w dogrywki na inferno. Nie wierzyłem, a jednak niesamowicie powrócili @Encore @adi7adi8

1

@macio_944 ludzie zapominają o jednym. Taka zima jak w tym nagraniu nie wiążę się z uciążliwym skrobaniem szyb bo powłoka śniegu na ziemi blokuje w znacznej ilości możliwość zamarzania szyb.. a u nas mamy -10 i zero śniegu, więc wszystko marznie jak głupie

1

@Kessie grają chłopaki w bierki pod wodą na duże bramki..

3

Patrząc na grę to lepiej żeby navi zagrało z Team Vitality w finale, bo będzie szansa na wyrównany mecz. Mouz już z nimi w kolonii zagrało i nie wyszło to najlepiej. Z drugiej strony kibicuje naszym więc oby siuhy tutaj pokazał jak dobrze potrafi prowadzić swoją drużynę @Encore @adi7adi8

0

@Pawci023x wystarczająco, ja mam siłę na poziomie 45-50, jakość 85-90. Ale faktycznie jak są konkretne burze no to z tv jest problem

0

@Pawci023x na to żeby był sygnał :) siła nie ma dużego znaczenia, jakość to priorytet w tym wypadku

0

@barcelonaLM nieźle się odpalił, a rakietę się wyklepie

1

@Encore no dokładnie tak, chociaż G2 na mirage też było mocarne np ze spirit. No to ich tam zgwałcili. A niech będzie wyrównanie na Mirku. I tak jakiś Polak rodak jako IGL będzie w 1/2. Chociaż wolałbym ekipę taza i snaxa

1

@Pawci023x jakość nie wpływa na obraz. Ale jakość im wyższa tym mniej problemów z odbiorem satelitarnym przy ciulowej pogodzie np

1

@Encore G2 kiepskie w tym meczu póki co, malbs dobry w tt monesy przespał połowę rund, a w ct to tylko pojedyńcze zrywy dały im rundy

6

@PatrychoO blisko było

0

@Encore w takim klubie zwrot bez presji chyba nie istnieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?