0

@KacperVEB no niestety, mnie weszło 1do1 cenowo za polsaty premium, płaciłem 20 i za c+ też place 20

0

Szybko Milan wbija :)

0

@szymonekk mogą wybrać mecz który nie jest nr 1 w c+ więc w ciemno już wiadomo że najlepsze teoretycznie spotkania nie będą w TVP. Najlepsze pod względem rozpoznawalności marki, bo oczywiście może się okazać że jakieś mecze typu Brugia BVB będą lepszym widowiskiem

1

@Safrani AMD ich wykoleiło i chyba te problemy z awaryjnoscia procesorów ostatnich generacji

0

@Langi12 zapewne będą odpalane chwilę przed meczami. Podobnie jak w Polsacie. Kanały jakby są ale nie lecą tam żadne treści. Chyba tylko na 1 albo 2 pokazują jakieś mecze eliminacyjne z tego sezonu

0

@Inko takie czasy że nie istnieje coś takiego jak brak rozgłosu, każdy kij ma dwa końce, nie ważne czy zagrywka bardziej dla zasięgów czy z troski ale że miało coś takiego miejsce.

0

@ranger3120 potężny olbrzymi bakston

1

@mekston on już sprawę na policji zakłada że internetowe tortury goata

0

Olmo kontuzja? A Lewy dzisiaj stara się nie strzelić..

0

@mekston dlatego już dawno pisałem że szczęście RB polega na tym że ta "dominacja" mclarena nie jest tak naprawdę dominacją. w tym sezonie 4 ekipy w każdej chwili mogą wygrać pojedyncze wyścigi i w zasadzie to cały czas ma miejsce. z tym trzeba pamietać o słowach Stelli który powiedział że Baku będzie dla nich najgorszym z ostatnich torów. więc jeśli na najgorszym torze Oscar wygrywa a Lando robi p4 z końca stawki no to może być wesoło

2

@Azi o stary ubezpieczenia dzisiaj od powodzi w takiej lokalizacji mogą mieć "lekko" zawyżoną cenę

0

@Karzel dużo do 3 m nie brakuje bo tabliczki z nazwami ulic są montowane na wysokościach 2,70-2,90 od linii ulicy

3

@Kessie dobrze że wyjaśniłeś, ponieważ na mieście zaczęło chodzić info że to były Lechy Free..

2

@blakkudium ta ławka trochę przeraża w obecnej chwili, nie ma kim postraszyć

1

@mekston pewnie wtedy kiedy nie będzie startować z PP

2

@mekston taki casus Huberta w usopen - za rok to już na pewno się uda

0

@FCB_dimiC nie no jest możliwe. Zwłaszcza patrząc że mclareny mają absolutnie tempo na top3 dwoma autami a w RB to tak nie jest pewne. Max znowu "bił się " o miejsca 5-7 więc tutaj straty punktowe są już bardzo duże jeśli rywal będzie 1-2

0

@FCB_dimiC dzisiaj to raczej za bardzo go nie dogonił bo te 3 pkt powodują że średnia odrabiania na wyścig wzrośnie aby go dopaść. Faktem jest że dzisiaj to max powinien mieć jakiś zysk startując dużo wyżej ale widać że tam problemy są potężne. Chociaż dziwi mnie to że Sergio miał duże lepsze tempo. Co bardzo dawno nie miało miejsca..

0

@FCB_dimiC to była wina Pereza ? Nie wydaje mi się. Chyba sainz zjeżdżał w stronę Checo

0

No patrząc na to jak dobrze wygląda Perez w tym wyścigu i jego tempo na top3 no to co się dzieje z Maxem. Norris go dopadnie i wyprzedzi na luzie moim zdaniem. W livetimingu jest niesamowita przepaść między tempem Maxa a Lando

0

@mekston Norris po podium ? ciekawe czy da rade, na twardych tempo ma teraz dobre a poźniej założy mediumy i może namieszać jeśli nie bedzie jakis dziwnych zdarzen na torze

1

@Encore ja też cieszę że mieszkam raczej z daleka od miejsc podniesionego ryzyka podtopieniem. Nie ma wokół mnie nic co może mnie zalać. Do Warty w najbliższymi punkcie od domu mam prawie 20 km także to mnie cieszy. Ale nie cieszy sytuacja która dotyka tych poszkodowanych ludzi..

0

Będzie drugi karny

1

@FCB24 mozesz mi w takim razie za jakie zagrania reka można dyktować karne ? Jeżeli ta sytuacja wg Ciebie się nie nadawała? Rozumiem że jedynie zawodnik musiałby wziąć piłkę w ręce i biec z nią jak w rugby chociaż nie mam pewności czy wtedy też byś nie szukał kontrowersji

0

@Kidd 1. Max
2. Max
3. Mclaren
4. Lando
5. Max Piastri Norris

1. Max
2. Leclerc
3. Lewis
4. Alonso
5. Gasly
6. Baerman
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Norris

8 miejsce - Alonso

1

@Pressinho robię dokładnie tak samo. Rick i rock są moimi mesjaszami na YouTube

0

@takisobiektos w takim tempie rano o 6 będą kończyć xd

1

@Encore fnatic i m80 pokiełbasiło
Pierwsza mapa Anubis jest 32:31 grają juz ponad 2,5 h :D

0

@PatrykBarca tylko że oni wszyscy na pierwszych live powtarzali ze kanał sportowy to tylko nazwa ale bedzie też ogrom treści poza sportowych..

0

Tomasz Smokowski oficjalnie odszedł z Kanału Sportowego. no to ciekawe ile Borek z Polem jeszcze będą w stanie to pociągnąć. coś mi się widzi że jesteśmy coraz bliżej końca tego porojektu, szkoda bo kurde oglądało się troche Panów no ale po aferce ze Stanowskim mocno podupadli. strasznie wizerunkowo i oglądalnościowo na tym polecieli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?