budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sapos93 chyba w momencie podania do tego który dośrodkowywał
1
Alaves z Realem też postraszył więc nie ma co za szybko luzować majtek
Edit jednak spalony
22
Wejdźcie na durnia profil, zablokujcie + ignorujcie i nic nie widać jakie wysrywy pisze
5
@Moderacja mile widziany perm dla @Gnc
0
Klasyczny Hattrick Roberta, przyjście Wojtka odblokowało dodatkowe pokłady skilla
1
@icon3520 oczywiście, tylko w zeszłym sezonie w tej sytuacji lewy byłby w kole środkowym a teraz za Flicka szuka takich pozycji w polu karnym. I to jest jego zadanie które aktualnie bardzo dobrze wykonuje
0
No i to się podoba :)
0
@JordiAlbion czyli po prostu złote Marlboro :P
0
Lewy elegancko, znowu z trafieniem
Hejterzy znowu smutni ;(
0
Rekin problemy mięśniowe
3
@Qlimax86 wg mojej skromnej wiedzy da radę w każdym aucie zamontować taki ekran, jest to kwestia drobnych przeróbek w kostkach radiowych ale nic skomplikowanego. Pytanie czy radio fabryczne jest tzw 1-din czy 2-din. Bo jak jest 1 din czyli małe standardowe no to wtedy powinien być monitor który się wysuwa i można go w każdej chwili schować aby mieć dostęp do zaslanianych przez nie funkcji/przycisków/nawiewów na desce rozdzielczej.
2
@KlimO byłem, nastawiłem się na biedę z racji, że jest to musical i dzięki temu się nie zawiodłem ani nie zaskoczyłem pozytywnie. Zestawienie tego z pierwszą częścią jest ujmą na honorze dla "jedynki"
0
@T^L " "mojom" nie gramy bo jest nowa" :D klasyki dzieciństwa
0
@Chada mnie też się gra mega spoko ale w moim odczuciu 2 pozamiatała na wieki wieków.
1
@TheNekro94 ja właśnie sobie lecę w IV akcie po diablo druidem :)
1
@takisobiektos i długość kontraktu też ma kolosalne znaczenie
7
Tragedia dla Carvajala, największym wrogom nie życzy się źle.. jemu już chyba nic nie zostało do zerwania..wszystko co możliwe to chyba strzeliło. Nie pozostaje nic innego jak życzyć zdrowia i powrotu do grania.
7
@Luciano99 no i niedziela z głowy bo będę kminił słowa mędrca. Dzięki prezesie, przynajmniej nie będę się nudził
8
@Kgorecki2500 lotr i długo długo nic
0
@Rhoo od kilku lat można grać w dwóch klubach w LM. Tyczy się to chyba 3 nowych nabytków w zimie.
9
@FCB_dimiC gdyby nie internet...dalsza część klasyka znana
2
@norbi77 każdy ma coś za uszami ale nawet największemu wrogowi nie życzy się tego czego sam człowiek chciałby uniknąć
5
@clyde jedyną słuszną drużyną może być ekipa wulkanizacji:
@Luciano99 @Kessie @Bocheno1 @Deviler
zamiatają towarzystwo przed szóstym czteropakiem
1
@fc20barca Federer sampras phelps curry
2
@Popitek12 no i zgłoszone za wywyższanie części użytkowników forum i nie do końca pozytywnych intencji wobec reszty ;)
1
@Encore tylko tak nie do końca można oddzielać "sport" z ich życiem publicznym które dużo bardziej jest przez nich eksponowane niż ten "pseudo sport"
jeden i drugi powinni zostać skasowani z przestrzeni publicznej na amen dożywotnio
1
@macio_944 do Choroszczy z nim, nie ma innej opcji. może jeszcze da się to wyleczyć
0
Fati kontuzja ? No tak, w sumie za szybko biegł..
1
@Encore bierze stówkę w tej edycji ? Mam taką nadzieję, teoretycznie dużo nie brakuje :)
0
@Encore a wczoraj gdzies na streamie izaka albo Hypera mówili że są jakieś plotki o Apex'ie. Ponoć Falcons go kusi