0

@Sapos93 chyba w momencie podania do tego który dośrodkowywał

1

Alaves z Realem też postraszył więc nie ma co za szybko luzować majtek
Edit jednak spalony

22

Wejdźcie na durnia profil, zablokujcie + ignorujcie i nic nie widać jakie wysrywy pisze

5

@Moderacja mile widziany perm dla @Gnc

0

Klasyczny Hattrick Roberta, przyjście Wojtka odblokowało dodatkowe pokłady skilla

1

@icon3520 oczywiście, tylko w zeszłym sezonie w tej sytuacji lewy byłby w kole środkowym a teraz za Flicka szuka takich pozycji w polu karnym. I to jest jego zadanie które aktualnie bardzo dobrze wykonuje

0

No i to się podoba :)

0

@JordiAlbion czyli po prostu złote Marlboro :P

0

Lewy elegancko, znowu z trafieniem
Hejterzy znowu smutni ;(

0

Rekin problemy mięśniowe

3

@Qlimax86 wg mojej skromnej wiedzy da radę w każdym aucie zamontować taki ekran, jest to kwestia drobnych przeróbek w kostkach radiowych ale nic skomplikowanego. Pytanie czy radio fabryczne jest tzw 1-din czy 2-din. Bo jak jest 1 din czyli małe standardowe no to wtedy powinien być monitor który się wysuwa i można go w każdej chwili schować aby mieć dostęp do zaslanianych przez nie funkcji/przycisków/nawiewów na desce rozdzielczej.

2

@KlimO byłem, nastawiłem się na biedę z racji, że jest to musical i dzięki temu się nie zawiodłem ani nie zaskoczyłem pozytywnie. Zestawienie tego z pierwszą częścią jest ujmą na honorze dla "jedynki"

0

@T^L " "mojom" nie gramy bo jest nowa" :D klasyki dzieciństwa

0

@Chada mnie też się gra mega spoko ale w moim odczuciu 2 pozamiatała na wieki wieków.

1

@TheNekro94 ja właśnie sobie lecę w IV akcie po diablo druidem :)

1

@takisobiektos i długość kontraktu też ma kolosalne znaczenie

7

Tragedia dla Carvajala, największym wrogom nie życzy się źle.. jemu już chyba nic nie zostało do zerwania..wszystko co możliwe to chyba strzeliło. Nie pozostaje nic innego jak życzyć zdrowia i powrotu do grania.

7

@Luciano99 no i niedziela z głowy bo będę kminił słowa mędrca. Dzięki prezesie, przynajmniej nie będę się nudził

8

@Kgorecki2500 lotr i długo długo nic

0

@Rhoo od kilku lat można grać w dwóch klubach w LM. Tyczy się to chyba 3 nowych nabytków w zimie.

9

@FCB_dimiC gdyby nie internet...dalsza część klasyka znana

2

@norbi77 każdy ma coś za uszami ale nawet największemu wrogowi nie życzy się tego czego sam człowiek chciałby uniknąć

5

@clyde jedyną słuszną drużyną może być ekipa wulkanizacji:
@Luciano99 @Kessie @Bocheno1 @Deviler

zamiatają towarzystwo przed szóstym czteropakiem

1

@fc20barca Federer sampras phelps curry

2

@Popitek12 no i zgłoszone za wywyższanie części użytkowników forum i nie do końca pozytywnych intencji wobec reszty ;)

1

@Encore tylko tak nie do końca można oddzielać "sport" z ich życiem publicznym które dużo bardziej jest przez nich eksponowane niż ten "pseudo sport"
jeden i drugi powinni zostać skasowani z przestrzeni publicznej na amen dożywotnio

1

@macio_944 do Choroszczy z nim, nie ma innej opcji. może jeszcze da się to wyleczyć

0

Fati kontuzja ? No tak, w sumie za szybko biegł..

1

@Encore bierze stówkę w tej edycji ? Mam taką nadzieję, teoretycznie dużo nie brakuje :)

0

@Encore a wczoraj gdzies na streamie izaka albo Hypera mówili że są jakieś plotki o Apex'ie. Ponoć Falcons go kusi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?