1

@mientusek1407 celne spostrzeżenie, tylko w aktualnej chwili nie ma co porównywać warsztatów trenerskich obu panów. Xavi musi tutaj zrobić postępy. Ma czas

0

@Kidd aha, czyli je napisałem ale nie zrobiłem dodaj komentarz xD trudno zdarza się xd

1

Pena zbroja pełna, niech jak najszybciej Wojtek wróci do grania bo Inaki to jest 0 pewności z tyłu co nie pomaga też obrońcom..

0

no muszę przyznać że ładnie konopski rozsmarował Keydrop. ale faktycznie jak się spojrzy na to z perspektywy jakiej on przedstawia streamerów, którzy promują tego typu loterie to można założyć, że nie ma takich którzy tego nie robią xD

0

@Pedri16Future dobry chłopak przecież, jeśli okradał to państwo a nie zwykłych ludzi. przecież jak widzę takie komentarze to mi sie na wymioty zbiera. jeśli okrada państwo to spoko ale jeśli okradałby widzów to już nie. szczyt patologii w tym kraju nie ma sufitu

1

@Kidd 1. Norris
2. Leclerc
3. Ferrari
4. Verstappen
5. Norris Verstappen Leclerc
6. Leclerc

1. Max
2. Leclerc
3. Russell
4. Alonso
5. Gasly
6. Magnussen
7. Bottas
8. Lawson
9. Albon
10. Norris

6 miejsce - Hamilton

chciałem tylko dodać że za GP Singapuru nie mam żadnych punktów uwzględnionych :( czuje się oszukany, bo chyba mało prawdopodobne żebym nie trafił żadnego zdarzenia :P

1

@shinthps i to jest właściwe top3

1

@pacior95 1 i 2 sztos, 3 trochę słabsza w moim odczuciu ale i tak warto

2

@jacobFCB amol w dzieciństwie był najbardziej uniwersalnym "lekiem" :D

0

@kanver_ może czas zacząć od tematu co my mamy ? Od tygodnia słyszę że linia pomocy to jest zmieniana częściej niż gacie u wojskowych, skrzydłowych nie ma, boków obrony nie ma, środek obrony słaby. Czyli w zasadzie jest Lewy i bramkarze

1

@takisobiektos w sumie tak, czyli pozostaje zaorać, zasiać plony i czekać z 20 lat aż dorosną

2

@Luciano99 ja chciałbym poznać Twoja opinię jeszcze za jakieś 23 minuty i sprawdzić czy Twoje zdanie ulega lekkiemu skrzywieniu czy jednak twardo stoisz przy swoim tak jak twardo rządzisz ekipą oponiarzy

8

Zdumiewa mnie granie na 3 środkowych obrońców gdzie od dłuższego czasu mamy problem mieć 2 w miarę ogarniętych pod względem formy w kadrze. Czekam na moment kiedy nie będzie walukiewicza, Dawidowicza i Bednarka a probierz zagra wałdochem, jopem i Hajto byle żeby grać trójką

2

@FcPortoFan1999 krajobraz zimy jest fajny, problem w tym że u nas od 15 lat nie bardzo można go zobaczyć. jedynie w górach

3

https://www.petycjeonline.com/proba_do_szanownego_pana_prezydenta_andrzeja_dudy_o_uniewinnienie_buddy

Zastanawiam się czy to dobry trolling czy to faktycznie sekta Kamila napisała. Spokojnie uwierzę w każdą z tych opcji...

2

@Janas11224 cytując klasyka "czeka nas świetlana przyszłość", ale poza granicami tego pierdolnika zwanego Polską

0

@agaFCB jak bolą Cie plecy to maść Ci uja pomoże, radze dobrego neurochirurga znaleźć a przeciw bólowe to ja stosuje poltram combo. mam problemy z kręgosłupem więc tyle mogę doradzić

0

@Criss18Barca wydaje mi się że jest różnica, z czego wynika ? Jedyne co przychodzi do głowy to że po prostu te z puszki trochę "przechodzi" tą blachą. Piwo z puszki ja pije w kuflu i z sokiem. Butelkowe prosto z centrali

0

@jacobFCB amen. :)

0

@Encore Navi jest po prostu potężne. nie ma co owijać w bawełnę, te finały z rzędu osiągane mówią same za siebie

0

@NeroTFP1 rozumiem punkt widzenia, ale to w takim razie nikt nie powinien byłby się wypowiadać w tematach, w których się nie podejmował zawodowo. czyli wszelka praca komentatorów, reporterów czy dziennikarzy byłaby niemożliwa chyba, że zajęliby się tym po karierze związanej z danym sportem.
na tym to chyba trochę polega, żebyśmy mieli swobodę wypowiadania się na tematy, w których mamy jakieś pojęcie. a to że 90 % użytkowników internetu zna się na wszystkim no to trudno, jak to mówi facet od meblościanek: parapetów nie brakuje

0

@FcPortoFan1999 ale przecież on tu chyba nie ciśnie po selekcjonerze, tylko po piłkarzach a za każdym razem odrazu wywalony zarzut że gdyby to gdyby tamto. to troche jak powiedzenie: gbydym wiedział że się przewrócę to bym się położył

2

@Encore @adi7adi8 @ranger3120 jaki typ na finał w Rio ? bo tak myślę co postawić i mnie korci 3:1 Mouz ale Navi to Navi i znając życie wygrają :P

0

@Herato ja tylko przypomne, że gdyby nie ten jak to mówisz "towarzyski" turniej to nasze pokraki nie zagrałaby na EURO ani sekundy. a po drugie zgadzam się z kolegą @Toretto, to nie w reprezentacji grają 50-60 spotkań na sezon. rotować trzeba przede wszystkim w klubie

2

@Sulimo no co, objadł się, każdemu może się zdarzyć. a co mu podwładna będzie w ogóle rządzić czy on ma się wyprostować czy wywalić na plecy

0

@mekston ale ja sie nie bawie w wyszczegolnianie nawierzchni w tej sytuacji, pisze o po prostu calym sezonie w ktorym zdobywaja tytuly a tych ma najwiecej.

0

@mekston w ogóle chyba najlepszy w sezonie, chyba nikt nie wygrał tyle tytułów co Włoch. Raczej na pewno nie

0

@FcPortoFan1999 dokładnie tak :) najbardziej nie mogę odżałować Thiema po swojej kontuzji. Kurde grał naprawdę fajnie i liczyłem że po tym paralitycznym US open będzie tylko lepiej. A tu dupa, posypał się strasznie a naprawdę potrafił stawiać opór fenomenalny

0

@TheNekro94 najwięcej zależy od formy Sinnera i Alcaraza. Bo nie widzę innych którzy przeszkadzają Novakovi tak często ostatnio jak ta dwójka.

0

@MesQueUnClub96 duża w tym zasługa Włocha i jego dobrym serwowaniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?