budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 w obronie G2 jest fatalne, w terro tragedii nie ma, ale obrona leży i kwiczy.. ostatnio ciekawie hyper o tym mówił i ma dużo racji, bo straszny hejt spadł na snaxa, ale w ct raczej się tak nie igluje jak w tt..
1
@SelloutCrowd bardziej złotych
1
No tak, piłkarz Barcelony pełniący funkcję kapitana posprzecza się z sędzią żółta odrazu. Pizdzicjusz żunior wymachujący łapami jak raper na koncercie dostaje gówno. Boże święty jaka to jest patologia
0
@esem91 2 razy na dobe to i zepsuty zegar dobrze pokazuje godzinę :D
0
Mecze Barcelony mają w.tym sezonie w darmowym pakiecie pro madrycki komentarz
1
@PatrychoO myślę że rok ale kto wie, może będzie jakieś 1+1 i sobie razem z lewym do 2026 pokopią piłeczke w Barcelonie. Dodatkową motywacją może być perspektywa występu na nowym camp nou jeśli tam wszystko się uda zrobić :)
0
@tristan87 chciałbym aby jakiś buc go przetracil na mieście bo inaczej nikt go nie uspokoi, on po prostu musiałby dostać w ciemnej uliczce na dziurę xD jeśli można mieć ujemny szacunek do kogoś to taki dla tego troglodyty aktualnie posiadam
0
@Cvzx miał kontrakt do końca poprzedniego sezonu. Jakoś przed euro mieli sobie podziękować za współpracę. Chyba nawet kowal to mówił gdzieś
0
@tbas albo w sytuacji szczególnej jak kontuzje wywalajace na dłużej niż ileś tam czasu. Zdaje się że tebas juz dał zielone światło na transfer bramkarza. Chyba że to fejki krążą
1
@MesQueUnClub_87 nie mam wątpliwości że życzyli mu tutaj absencji, bo sam cisnąłem po marku za cyrki w Monaco ale myślę że nikt zdrowo myślący nie życzył czegoś takiego..
2
@cules100pro do teraz by się turlał na boisku i krzyczał o rasizmie
1
Ale ten mecz jest popierdzielony.
0
Scenariusz idealny żeby Barcelona tego meczu nie wygrała xd
0
Co ten pena odpindala
1
Oho, czyli w lidze będzie 6/6 spotkań z kontuzjami.
2
Czyli jednak idziemy w stronę meczu z wynikiem 3:4 xd
1
Co tu się dzieje w tym meczu, radosny futbol na całego
2
Ale tam mieli hektary miejsca. Szczęście że parejo zmaścił
3
Nono, trzeba Torre pochwalić
0
Ale rapha mogłeś to dobić..
3
@macio_944 ale to przecież nie jego wina
4
Dlaczego on się rzuca w ciemno a nie da sobie szansy na interwencję na refleks. Przecież może gbydy się nie rzucił to ten strzał leciał w niego xd a on leci na wyczucie jak w karnych
0
@AduŚ07 niee, wszedłem w mecz akurat jak wystawił challenge Ericowi
0
Marc dzisiaj forma mutant
0
@Siedlec666 tylko że mógł tutaj skorzystać z prostego rozwiązania i po prostu dać nawet lage na lewego, a już nie wiadomo który raz wybrał challenge dla pomocnika z którego wyszło gówno
2
Trochę ostry ten mecz, byle żeby znowu ktoś kontuzji nie złapał..
5
Szkoda że balde prawa nogę ma od podpierania xd
1
Yamal jest debeściak i jego mafia też
1
@ViscaelBarca2007 patrząc na ławkę rezerwowych to sorry ale plan a może być jedynym no bo z całym szacunkiem, ale tam szału nie ma
0
@TheNekro94 jak ter stegen przestanie udawać że umie rozgrywać piłkę po ziemi to może te 9-10 pkt które pewnie dadzą 1/16 zdobędą xd a ogólnie już następny mecz będzie z Bayernem? Czy kiedy ?