0

@ranger3120 w obronie G2 jest fatalne, w terro tragedii nie ma, ale obrona leży i kwiczy.. ostatnio ciekawie hyper o tym mówił i ma dużo racji, bo straszny hejt spadł na snaxa, ale w ct raczej się tak nie igluje jak w tt..

1

@SelloutCrowd bardziej złotych

1

No tak, piłkarz Barcelony pełniący funkcję kapitana posprzecza się z sędzią żółta odrazu. Pizdzicjusz żunior wymachujący łapami jak raper na koncercie dostaje gówno. Boże święty jaka to jest patologia

0

@esem91 2 razy na dobe to i zepsuty zegar dobrze pokazuje godzinę :D

0

Mecze Barcelony mają w.tym sezonie w darmowym pakiecie pro madrycki komentarz

1

@PatrychoO myślę że rok ale kto wie, może będzie jakieś 1+1 i sobie razem z lewym do 2026 pokopią piłeczke w Barcelonie. Dodatkową motywacją może być perspektywa występu na nowym camp nou jeśli tam wszystko się uda zrobić :)

0

@tristan87 chciałbym aby jakiś buc go przetracil na mieście bo inaczej nikt go nie uspokoi, on po prostu musiałby dostać w ciemnej uliczce na dziurę xD jeśli można mieć ujemny szacunek do kogoś to taki dla tego troglodyty aktualnie posiadam

0

@Cvzx miał kontrakt do końca poprzedniego sezonu. Jakoś przed euro mieli sobie podziękować za współpracę. Chyba nawet kowal to mówił gdzieś

0

@tbas albo w sytuacji szczególnej jak kontuzje wywalajace na dłużej niż ileś tam czasu. Zdaje się że tebas juz dał zielone światło na transfer bramkarza. Chyba że to fejki krążą

1

@MesQueUnClub_87 nie mam wątpliwości że życzyli mu tutaj absencji, bo sam cisnąłem po marku za cyrki w Monaco ale myślę że nikt zdrowo myślący nie życzył czegoś takiego..

2

@cules100pro do teraz by się turlał na boisku i krzyczał o rasizmie

1

Ale ten mecz jest popierdzielony.

0

Scenariusz idealny żeby Barcelona tego meczu nie wygrała xd

0

Co ten pena odpindala

1

Oho, czyli w lidze będzie 6/6 spotkań z kontuzjami.

2

Czyli jednak idziemy w stronę meczu z wynikiem 3:4 xd

1

Co tu się dzieje w tym meczu, radosny futbol na całego

2

Ale tam mieli hektary miejsca. Szczęście że parejo zmaścił

3

Nono, trzeba Torre pochwalić

0

Ale rapha mogłeś to dobić..

3

@macio_944 ale to przecież nie jego wina

4

Dlaczego on się rzuca w ciemno a nie da sobie szansy na interwencję na refleks. Przecież może gbydy się nie rzucił to ten strzał leciał w niego xd a on leci na wyczucie jak w karnych

0

@AduŚ07 niee, wszedłem w mecz akurat jak wystawił challenge Ericowi

0

Marc dzisiaj forma mutant

0

@Siedlec666 tylko że mógł tutaj skorzystać z prostego rozwiązania i po prostu dać nawet lage na lewego, a już nie wiadomo który raz wybrał challenge dla pomocnika z którego wyszło gówno

2

Trochę ostry ten mecz, byle żeby znowu ktoś kontuzji nie złapał..

5

Szkoda że balde prawa nogę ma od podpierania xd

1

Yamal jest debeściak i jego mafia też

1

@ViscaelBarca2007 patrząc na ławkę rezerwowych to sorry ale plan a może być jedynym no bo z całym szacunkiem, ale tam szału nie ma

0

@TheNekro94 jak ter stegen przestanie udawać że umie rozgrywać piłkę po ziemi to może te 9-10 pkt które pewnie dadzą 1/16 zdobędą xd a ogólnie już następny mecz będzie z Bayernem? Czy kiedy ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?