5

Mecz Lecha z Pogonią jest ciekawszy do oglądania niż ten paździerz na bernabeu

0

@messi33 jaki poziom piłkarski taka murawa.

1

@mekston mogliby częściej robić takie przymusowe pitstopt jak w Katarze. Tam przynajmniej szli non stop na pełnej bombie

1

Ten wyścig nawet patrząc w live timing szału nie robi :(

1

Ale mclaren ma tempo. Ciekawe czy coś uda im się spierniczyć żeby nie wygrać wyścigu. Ale Lando te starty na koszmarne..

1

@mekston albo startują tam po prostu ciamajdy. Bo Gasly jakoś ogarnął start i zyskał szybko 2 pozycje

2

Ale Norris jest flopem startowym

1

@jacobFCB żabka nie ma ?

0

@mekston mam nadzieję na deszcz bo bez tego zakładam straszną lipę

0

@bartekvisca fikołkiem jest to, że z paliwa to zarabiają najmniej na stacjach xd

2

No kurde zasłużył dzisiaj na tą brameczke

0

@stone80 może, ja uważam że gra "nieźle", uwaga słowo nieźle nie oznacza noty większej niż 5-6/10.

1

Piękne podanie raphinii.. ja pindole, gra nieźle a ta kontrę tak zesrał że się w głowie nie mieści

0

@Encore to jest jakaś chora statystyka rodem z Fify czyt. Kariery na poziomie beginner

0

Lewej strony w Barcelonie nie ma, ani na skrzydle ani w obronie..

0

Nasz środek obrony woła o pomstę do nieba. To może być jedną z największych bolączek w tym sezonie.

0

Musiał dać karnego

0

@MesQueUnClub96 dziennikarskie zero: live balance congres albo metody Bruce Lee. Absurdy otaczających nas ludzi

3

Nowy sezon, stare Leverkusen

0

@Kuchar chyba w pośredniaku

0

@bodzio10 tak jest, mój błąd:) + za czujność:)

2

@Kidd zgadzam się, tylko te tnące komary i inne muszki delikatnie przyspieszają obieg krwi w ciele człowieka

1

@michaleu 32 drużyny w jednej lidze, każdy zagra 8 spotkań
Miejsca 1-8 wchodzą do 1/8 miejsca 9-24 grają w 1/16 dodatkowo o awans do 1/8

1

@Encore ancienta warto bo było ciekawie ale Mirage to jest strata dla Ciebie mniej więcej 20 minut xd

1

@Bulbulator odejście to wiele powiedziane w przypadku wypożyczenia:(

2

Ale Monte dostało w papę w ostatniej swojej szansie na awans do rmr. Ten pick Mirage i jazda na 1:13 to coś co powinno pokazywać po 22.. @Encore @adi7adi8 @ranger3120

0

@Ramon_Villaverde kto to ten BHP?

0

@ranger3120 nieopłacalne, lepiej za darmo go wypchnąć

6

@Luciano99 nie wiem czy przypadkiem nie trzeba zmienić na wózek widłowy. Taczka może nie wytrzymać udźwigu

0

@Arcybiskup czyli wg tego co piszesz teraz musiałby policzyć 50% tego co Neymar zarabiał w 2017 kiedy odchodził z Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?