budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lucyfffer 24godziny, lost, prison break, breaking bad i better call saul
0
@Mistrzgry1 oczywiście, w końcu pokonali dzisiaj drużynę która była faworytem nr 2.
1
Patrzę na wynik, myślę kogoś powaliło. Statystycznie nie wygląda że to był mecz na styku :P ale co ten Raphinator tam odwalał strzelając Hattrick i jeszcze 2 asysty. Będzie trzeba jutro wieczorem na spokojnie to obejrzeć z tego co widzę:)
0
@Kidd 1. Norris
2. Norris
3. Mclaren
4. Verstappen
5. Norris Hamilton Verstappen
Typ charytatywny: Perez
1. Verstappen
2. Leclerc
3. Hamilton
4. Stroll
5. Gasly
6. Magnussen
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Norris
0
@mekston kilka lat to trwało..
1
@xvcWinterSoldier fajnie, nad morzem od dzisiaj kiepsko, 20-21 słońce było z 2h koło południa... Taki mamy klimat. Szkoda że u Ciebie nie było takiej pogody jak dzisiaj u mnie i na odwrót
0
@jedrek7000 Paczes absolutny top, ale live robi dużo większą robotę. Byłem na 2 programach i miazga.
Do topów od siebie dodam van bendlerem, Sochę lotka i mimo wszystko dziewczyny jak Magda Kubicka czy Olka Szcześniak. Ale to live najwięcej oddaje :)
1
@Kapitan hawk bardzo mylne vary
13
Gdyby nie ta cholerna kontuzja Bernala to normalnie człowiek na weekendzie z żoną piłby z uśmiechem a tak trochę zakrzywiony bo to cholerny pech młodego. Boli jak skurczysyn. Więc pije głównie jego zdrowie :)
0
Ale za rok to już na pewno Hubert wygra
1
@pacior95 właśnie nie wiem czemu nie wyłączyłem powiadomień z tego gówna, ale czasem w sumie coś pożytecznego spada jako wiadomość
1
@partymaker warto dodać że tam cały rok szarpie na truskawkach i to na polu a nie w szklarniach. Zimą truskawki tylko od braci z zachodu
1
@pacior95 właśnie mi spadło powiadomienie z TVP Sport że koniec sezonu i zerwane więc odrazu wszedłem tutaj aby szukać potwierdzenia tego cholernie czarnego scenariusza..
4
Jeśli to faktycznie z Bernalem jest koniec sezonu i więzadła to jest po prostu dramat młodego. Wejście do drużyny obiecujące żeby nie powiedzieć bardzo dobre i skończy się to na już trzecim spotkaniu..ilość kontuzji w tym klubie wchodzi na coraz wyższy level i najgorzej że są to te poważne kontuzje. A nie jakieś zarazki podeszwy w butach fatiego któremu wystarczy wiatr do 3 miesięcy zwolnienia xd
0
Dobra nieraz już się tutaj radziłem i skorzystałem z podpowiedzi to poproszę jeszcze raz:
Doradź ktoś fajny hotel nad morzem byle gdzie na weekend czw-nd na szybką prywate z żoną. Dla mnie kluczowe jest pełne wyżywienie i jakieś atrakcje typu spa, basen i jakaś rozrywka jak kręgle, bilard.
Miejsce bez znaczenia, chętnie odwiedzam nowe więc odpada np Lidia w Darłowie, unitral w Mielnie, Jarosławiec też już znany wzdłuż i wszerz. Coś nowego fajnego ktoś poleci? Czasu wiele nie zostało ale to na szybki spontan
0
Ale tu śmierdziało farfoclem na 2:2
0
Ale to nie jest przypadkiem kartka dla tego debila z Rayo?
2
Raphinha to chyba wpadł do kociołka panoramixa i teraz zapindala 90 minut jak poparzony
0
@Bulbulator jeśli będzie grał u Flicka jak w Bayernie i nie głupkował w środku boiska, do tego zdrowie dopisze przez cały sezon to myślę że może do 30 dobić.
6
Zapalenie podeszwy prawej stopy. To brzmi jakby fati pożyczył buty Garcii w której było jakieś chorubsko i się zaraził
1
@Kapitan hawk dziwne jakby miał nie wrócić, bo przecież to cały czas gówniak wśród trenerów. Może mieć jeszcze przed sobą spokojnie dekady trenowania. Ja bym go widział w Hiszpanii w jakiejś Celcie, las Palmas albo betisie. Gdzieś gdzie nie będzie aż takiej presji a będzie mógł szlifować swoje zdolności trenerskie
0
@MesQueUnClub96 a w tej apce max pokazują inne korty ? Czy tam nic nie ma związanego z usopen?
0
@Hosh z perspektywy czasu to pewnie większość można zdecydowanie poprawić. Co nie zmienia faktu że czytało się a wręcz zjadało te książki z wypiekami na twarzy.
0
@Hindus możliwe ale już za dużo chyba tego lata w przestrzeni CS żeby jednak była to nie prawda. A jak łatwo się domyślić Falcons ma w zasadzie nieograniczone środki finansowe na takie transakcje
1
Dzieje się w G2. Niko odchodzi do Falcons. Ciekawie, pytanie co z Monesym bo jeśli jego ktoś też wykupi to cienko widzę G2.. @Encore @ranger3120 @adi7adi8
0
zamiast sprzedać wszystkich kupić wszystkich powoli można wprowadzić
wyrejestrować wszystkich zarejestrować olmo
1
@Xavifcb6 w każdym sezonie zakłada się przypuszczalne osiągnięcia w lidze, Lm itp. i też na tych podstawach oblicza się budżet. i może na tym polu przeszarżowali, dodatkowo no poprosili zawodników o pomoc żeby opóźnić im wypłacanie dużych sum ale już pewnie dobrneli do tego momentu no i jest jak jest
warto też zauważyć że zyski ze sprzedaży to nie wiem czy większych nie ma Raków częstochowa bo tutaj w gre wchodzi najlepiej rozwiązanie kontraktu
0
Zmiennicy zawstydzili mapeta
2
Cytując klasyk: można wyłączyć
0
@FcPortoFan1999 muszę przyznać że ładną mają tą wyjazdową koszulkę