budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 to jest jakaś prowokacja
5
typowy kobiecy mecz :D 0:3 -> 5:3 -> 5:7
zasłużyła Aryna
ale ta statystyka Winnerów jest jakaś chora.. 40 w 2 sety i niespełna 2 h gry
1
Dżejsiczka jak Ty mnie zaimponowałaś tym powrotem z 0:3 na 5:3
0
@mekston nie wiem jak Aryna, ale Sinner chyba nie pojechał ze względu na jakąś tam kontuzje, tak to pewnie by pojechał bo to był faworyt do strefy medalowej
1
@mekston są w tym roku najlepsi na tych nawierzchniach i zasługują, tyle
1
Aryna ma za duży młotek w rękach, Pegula się fajnie postawiła w 1 secie ale pachnie mi to dużo szybszym drugim niestety. Obym się mylił
0
@Matheu12 taki nie do końca towarzyski, bo jednak gdyby nie LN to nasze ciamajdy na euro by nie pojechały
0
@FcPortoFan1999 tak jest, Jessica america
0
@FcPortoFan1999 team Jessica:)
0
Oglądałem meczyk NIP - heroic u izaka na YT, wbił boxdel na czat i napisał że dzisiaj wjeżdża film na Wardege. Ciekawe czy znów skłamał ;)
0
@Encore a mnie się wydaje że się odklei dość szybko, zwłaszcza że tam ilości wykryte to jeśli wierzyć temu co piszą były po prostu śladowe. Nie bronie go, ale wątpię żeby w przyszłym roku jakoś się o tym mówiło. Nawet teraz nie ma za dużego ruchu w tym temacie. Bardziej szkodliwe jest zatajanie informacji niż samo to wykrycie w tym przypadku
0
@michal26 tańce :) po to chodzę na wesela z przyjemnością aby potańczyć
1
Dobrze że na koniec nie poczęstował Sinnera pawiem :)
0
@matirix20 wpuścić i sprzedać w okienku:)
0
@takisobiektos pewnie od 32 lat obserwuje stronę i dojrzał do decyzji o założeniu konta, proste
0
@michal26 wesela to piękne imprezy, można się trochę pobawić, popić, porozmawiać z wieloma osobami czy to w rodzinie czy będąc u "obcych". Ja tam uwielbiam chodzić na takie imprezy. Jak do tego dj czy zespół dobrze nakręca imprezę to już w ogóle sztos. W zeszłym roku byłem u znajomych gdzie mieli tak świetny zespół który prawie 1do1 wyglądał jak ABBA. 2 babki wystylizowane jak tamte Panie i faceci też. A imprezę zrobili taką że musieli grać do 6 a nie 4 xD
0
@PIWOSZ89 kto to wie oprócz niego i może potencjalnej kochanki, jeśli takowa się nie rozpruła to raczej przy świadkach chyba się nie kochali.
Z drugiej strony tak obserwuje ta dramę i chyba najbardziej mi pasuje narracja, że to trochę odwracanie uwagi od Boxdela i materiału na niego i fame.
1
@Kamiloza91 psy moga dostawać tabletki przeciwbólowe, które stosują ludzie tylko trzeba podawać te, które nie są na paracetamolu. Ja swojemu goldenowi dawałem/daje w razie potrzeby "Opokan". Kilka minut i pies bez bólu jest jak coś wywinie
0
@Kgorecki2500 jak widzę książkę Stephena Kinga to odrazu mi się przypomina jak byłem na paczesiu i ładował żart o randce i jego audiobooku do jakiejś laski. Jeden z lepszych żartów słyszanych na żywo
5
@MichuZ44 i fajnie, jest nadzieja że kolejna ekipą zbliży się dzięki temu do czołówki
1
@Joe_Barbaro ktoś tam jest :)
3
Ciekawe czy to ustawka po kontuzji ceballosa czy faktycznie coś jest na rzeczy.
2
@mekston @MichuZ44 no kurde generalnie te Węgry to wiadomo że wyszły ciulowo. I tam nawet to że Oscar wygrał to było to po prostu słabe i nie zasłużył na takie zwycięstwo. Szczerze jak słuchałem dzisiaj w drodze autem to byłem przekonany że jeśli na ostatnim okrążeniu będą jeden za drugim bez szans dogonienia Leclerca to zrobią zmiane. I też moim zdaniem totalną głupotą może być to że oni w tym sezonie chcą tylko konstruktorów. No sorry ale patrząc jakie problemy ma Redbull to musisz korzystać z każdej szansy aby się zbliżać. A dzisiaj zamiana pozycji totalnie nie miałaby wpływu na konstruktorke. A wpływ na walkę z Maxem, kto wie. Może mieć
4
@rafal314 konkretnie to my potrzebujemy pieniędzy i jak najmniej durnot na forum.
1
@MichuZ44 niby mam takie zdanie jak Ty, ale wiesz kurde Piastri w tym sezonie ma jednak duża większą stratę do Maxa niż Lando. I jeśli widzisz że jest szansa nadrobić kilka punktów więcej niskim kosztem no to powinni w tym sezonie grać już va bank w Lando. Bo dzisiaj to w sumie są 3 punkty + potencjalne 7 na Węgrzech i to już jest 10. No i sytuacja w tabeli jest już trochę inna. Więc osobiście podoba mi się to zachowanie mclarena ale jeśli się okaże że Lando zabraknie kilka punktów aby wygrać MŚ no to trochę będą sobie pluć w brodę
1
"nie ma narazie skrzydłowych Manchester united w tym spotkaniu" komentator powiedział jakby kogokolwiek mieli.
2
Oglądam ta bitwę o Anglię od jakiejś 25 minuty meczu i mam wrażenie że w środku boiska to sami zawodnicy Slota są zdziwieni ile momentami mają przestrzeni. Karygodne jest ustawienie united
1
@MesQueUnClub_87 podpinam się
4
To nieźle casemiro zaczyna akcje bramkowe Liverpoolu
0
@Lucyfffer ja tak miałem z breaking bad, 1 sezon męczyłem chyba 3 miesiące a później ciężko było się oderwać