budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety ale powtórka wyniku z pucharu gampera jak najbardziej realna..
0
@TheNekro94 w fazie ligowej :)
0
@Peniu tragedia, on jest totalnym debilem pod tym względem
11
Brawo ter stegen, pięknie ustawiłeś ten mecz. Co za niemiecki paździerz
1
@Kgorecki2500 kranówka tylko do ekspresu do kawy ale nie filtruje, a kranówki jako takiej nie piję, bo nie pije napojów bez gazu z wyjątkiem kawy czy wody przez ó ;)
5
@Ojciec5tkidzieci mam nadzieję że będzie sporo naszej historii bo w szkole to 2 wojna była omawiana przez 45 minut a starożytna Grecja czy Rzym miesiącami.
3
Ultimate ale dzisiaj szefito, 1.79 ratingu. Bił complexity w pojedynke @Encore @ranger3120 @adi7adi8 @takisobiektos
0
@FcPortoFan1999 bo nie ma ligi konferencji i Europy w tym tygodniu więc pewnie dlatego rozłożyli lm na 3 dni
1
@FcPortoFan1999 dopiero się zaczęła, kończy się chyba 30 maja ;)
0
@4drian0 10 h dostępu będzie zapewne, a to premiera jest 27 ? Ja byłem pewny że 20.
3
@MichuZ44 ja się pytam po cholerę taki odpad ma być w cywilizowanym świecie ? Przy każdej takiej sytuacji mówi się: trzeba dać drugą szansę; to jeszcze dziecko, szkoda że ta druga szansa niestety często kończy się tzw recydywą. Później o tych ofiarach nikt już nic nie wie bo często to przepada w mediach a dzikusy nadal wariują. Jeden czy drugi dostałby strzał ostrzegawczy w tył głowy to może wtedy w reszcie wzrosłaby szansa na zastanowienie czy warto dopuszczać się takich czynności. A patrząc na to jak nasz kraj potrafi karać takich patoli no to co się dziwić, że czują się bezkarni
1
@NoswaR nie wiem jak to minutowo wyglądało ale mam wrażenie, że pedri grał wtedy wszystko od dechy do dechy, fermin jednak głównie jako zmiennik
1
@kanver_ trzeba życzyć, żeby osiągnął to w tym sezonie, bo to będzie oznaczało że Barcelona będzie w formie długi czas :)
0
@Michael24 mnie gość z infolinii chciał wkręcić że pakiety Polsat premium miałem w cenie czyli tzw "za darmo", w trakcie rozmowy szybko otworzyłem ostatnie faktury i mu powiedziałem w którym miesiącu miałem je za darmo i zacząłem go oskarżać o próbę oszustwa i naciąganie wieloletniego klienta, poprosił mnie o chwilę cierpliwości i faktycznie przyznał że to było "jego przeoczenie", więc w zasadzie nic się nie zmieniło place tyle samo a nawet 2 miesiące dał mi za "darmo" bo płaciłem za pakiet polsatów których już nie było w ofercie. Trzeba uważać bo wiadomo że będą chcieli naciągać jak się da. Tj chyba normalna praktyka u wszystkich
0
Ma chłop pociągnięcie w tej nodze. Nieźle wchodzi do Realu
1
Niech ten sędzia się zlituje i nie dolicza tych 4 minut bo to dojdzie do 10
1
Ciekawe czy Flick ogląda ten mecz i co sobie myśli w takiej chwili. Pff 8:2 z dinamem? Ja to 8:2 leszczom wbiłem xD
2
No i w pisdu i wylądował. Zawsze to samo
1
@Stinger_ nawet 7:0, idą twardo po tą LM
1
To nieźle Hattrick z karnych
6
@PatrychoO będzie więcej, bo ta kolejka jest rozłożona na 3 dni a będą grali 2 dni jak zawsze
I tak multiliga oddaje niesamowicie
6
W końcu, bo Stuttgart zasługuje tutaj na pozytywny dla siebie wynik
0
@Danny Gaucho póki co odłożony ten Hattrick
0
Ale to poklepali na 5:2. Olise z bramką
0
@Popitek12 Maciej skorża ?
0
Klasyka gatunku
0
@KacperVEB nie wiem kto jak tam ile płaci. Ja płacę 225 zł mam 3 dekodery, full tv sportowo czyli eleveny c+ viaplay, do tego mam u nich full Netflix, HBO + max i player na 24 miesięce. Z kanałów TV nie mam tylko pakietu cinemax. Jakby to tak rozebrać cenowo i kiedyś to sprawdzałem to nie jestem w stanie zorganizować nic taniej. Za lokalna telewizję na światłowodzie z tymi sportowymi pakietami zapłaciłbym chyba 180 zł. A niestety światłowody u nas ma tylko jeden lokalny dostawca na wyłączność..o ile internet jest w spoko cenie to TV masakra
2
Faze szybko odpada z esl pro league. 0:2 z complexity @ranger3120 @adi7adi8 @takisobiektos @Encore
0
@blakkudium tu raczej jest spalony
0
Stuttgart groźny i przeważa więc można wyłączyć bo wiadomo jak się to skończy