0

Niestety ale powtórka wyniku z pucharu gampera jak najbardziej realna..

0

@TheNekro94 w fazie ligowej :)

0

@Peniu tragedia, on jest totalnym debilem pod tym względem

11

Brawo ter stegen, pięknie ustawiłeś ten mecz. Co za niemiecki paździerz

1

@Kgorecki2500 kranówka tylko do ekspresu do kawy ale nie filtruje, a kranówki jako takiej nie piję, bo nie pije napojów bez gazu z wyjątkiem kawy czy wody przez ó ;)

5

@Ojciec5tkidzieci mam nadzieję że będzie sporo naszej historii bo w szkole to 2 wojna była omawiana przez 45 minut a starożytna Grecja czy Rzym miesiącami.

3

Ultimate ale dzisiaj szefito, 1.79 ratingu. Bił complexity w pojedynke @Encore @ranger3120 @adi7adi8 @takisobiektos

0

@FcPortoFan1999 bo nie ma ligi konferencji i Europy w tym tygodniu więc pewnie dlatego rozłożyli lm na 3 dni

1

@FcPortoFan1999 dopiero się zaczęła, kończy się chyba 30 maja ;)

0

@4drian0 10 h dostępu będzie zapewne, a to premiera jest 27 ? Ja byłem pewny że 20.

3

@MichuZ44 ja się pytam po cholerę taki odpad ma być w cywilizowanym świecie ? Przy każdej takiej sytuacji mówi się: trzeba dać drugą szansę; to jeszcze dziecko, szkoda że ta druga szansa niestety często kończy się tzw recydywą. Później o tych ofiarach nikt już nic nie wie bo często to przepada w mediach a dzikusy nadal wariują. Jeden czy drugi dostałby strzał ostrzegawczy w tył głowy to może wtedy w reszcie wzrosłaby szansa na zastanowienie czy warto dopuszczać się takich czynności. A patrząc na to jak nasz kraj potrafi karać takich patoli no to co się dziwić, że czują się bezkarni

1

@NoswaR nie wiem jak to minutowo wyglądało ale mam wrażenie, że pedri grał wtedy wszystko od dechy do dechy, fermin jednak głównie jako zmiennik

1

@kanver_ trzeba życzyć, żeby osiągnął to w tym sezonie, bo to będzie oznaczało że Barcelona będzie w formie długi czas :)

0

@Michael24 mnie gość z infolinii chciał wkręcić że pakiety Polsat premium miałem w cenie czyli tzw "za darmo", w trakcie rozmowy szybko otworzyłem ostatnie faktury i mu powiedziałem w którym miesiącu miałem je za darmo i zacząłem go oskarżać o próbę oszustwa i naciąganie wieloletniego klienta, poprosił mnie o chwilę cierpliwości i faktycznie przyznał że to było "jego przeoczenie", więc w zasadzie nic się nie zmieniło place tyle samo a nawet 2 miesiące dał mi za "darmo" bo płaciłem za pakiet polsatów których już nie było w ofercie. Trzeba uważać bo wiadomo że będą chcieli naciągać jak się da. Tj chyba normalna praktyka u wszystkich

0

Ma chłop pociągnięcie w tej nodze. Nieźle wchodzi do Realu

1

Niech ten sędzia się zlituje i nie dolicza tych 4 minut bo to dojdzie do 10

1

Ciekawe czy Flick ogląda ten mecz i co sobie myśli w takiej chwili. Pff 8:2 z dinamem? Ja to 8:2 leszczom wbiłem xD

2

No i w pisdu i wylądował. Zawsze to samo

1

@Stinger_ nawet 7:0, idą twardo po tą LM

1

To nieźle Hattrick z karnych

6

@PatrychoO będzie więcej, bo ta kolejka jest rozłożona na 3 dni a będą grali 2 dni jak zawsze
I tak multiliga oddaje niesamowicie

6

W końcu, bo Stuttgart zasługuje tutaj na pozytywny dla siebie wynik

0

@Danny Gaucho póki co odłożony ten Hattrick

0

Ale to poklepali na 5:2. Olise z bramką

0

@Popitek12 Maciej skorża ?

0

Klasyka gatunku

0

@KacperVEB nie wiem kto jak tam ile płaci. Ja płacę 225 zł mam 3 dekodery, full tv sportowo czyli eleveny c+ viaplay, do tego mam u nich full Netflix, HBO + max i player na 24 miesięce. Z kanałów TV nie mam tylko pakietu cinemax. Jakby to tak rozebrać cenowo i kiedyś to sprawdzałem to nie jestem w stanie zorganizować nic taniej. Za lokalna telewizję na światłowodzie z tymi sportowymi pakietami zapłaciłbym chyba 180 zł. A niestety światłowody u nas ma tylko jeden lokalny dostawca na wyłączność..o ile internet jest w spoko cenie to TV masakra

2

Faze szybko odpada z esl pro league. 0:2 z complexity @ranger3120 @adi7adi8 @takisobiektos @Encore

0

@blakkudium tu raczej jest spalony

0

Stuttgart groźny i przeważa więc można wyłączyć bo wiadomo jak się to skończy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?