1

@Pedri16Future szwagry go w szafie przyszpilili

1

@ViscaelBarca2007 piękne złoto

1

@WiernyKibic111 to było niezłe zagranie, bo on ma status w Pandorze osoby pokrzywdzonej przez co ma dostęp do akt sprawy i sobie 4 miesiące analizował kto co zeznawał w prokuraturze

1

@MichalZZZ i Ruciński też, na obydwu byłem live, na Rucińskiego idę znowu na nowy program we wtorek :)

0

@matirix20 snax musi dobrze prowadzić, jeśli będzie dobrze to robić to słabsze strzelanie można wybaczyć

1

@Encore siatkarsko tenisowe porzekadło ma tutaj jak najbardziej dużo sensu :)

2

Kurs 6.30 złapany na navi. G2 już zbroja pełna więc są spore szanse że niedzielny wieczór zakończy się przynajmniej uśmiechem wynikającym z finansowego zysku. A jak nie to będzie smutno jak praktycznie co kupon :p

0

Faze wczoraj zrobiło choke'a przy 1:0 i 10:4 na navi. G2 póki co ma 2:0 i miało 9:1 ale zaraz zapewne navi zgarnie Mirka i perspektywa zwycięstwa 3:2 jest bardziej pewna niż niemożliwa xd

0

@FcPortoFan1999 w cs g2 nie potrafi grać przeciw navi, oni ich na poziomie team Play niszczyli. Dzisiaj jest szansa przełamać 10 lossów z rzędu

0

@ranger3120 można to spokojnie dopisać do hardcorowej listy kibicowania Barcelonie i reprezentacji Polski. Tercet egzotyczny :D

1

@Pnog37 starali się ich nie wygrać i się udało:)

0

@Encore liczę na pomysły Janusza, generalnie dobrze w terro igluje

1

Niby G2 ma dużą przewagę i jest 9:3 ale oni z navi tak potrafią zamulać, że nie zdziwię się jak navi wróci i wygrają 3:2 cały mecz xd

1

@Encore przecież tam na start było ryzyko trafienia gościa na wysokości kolana, sorry ale za ten zamiar jest czerwo odrazu. To że nie trafił to szczescie rywala

0

@ranger3120 granat granatem, ale on się idealnie zatrzymał w bramie idąc jeszcze na woku..to jest hit

0

@adamek20151 trochę jest zakręcony na tym B. Ale najważniejsze jest że G2 to ugrało na 2:0

0

@PaPo a to opłacalny kurs jest ? Myślałem że to pewniak poniżej 1.10

3

Przynajmniej nie mówi że trawa sucha, długa czy za mało zielona. Przesadził ze składem ale z drugiej strony..tu już nie ma kogo wstawiać oprócz dzieciaków z rezerw. Jest jak jest. Wypadło kilku kluczowych i mamy schody. Oby po przerwie na reprezentacje wyglądało to lepiej kadrowo. Co do ferrana to nie wiem jak to możliwe że on jest tak słaby. Guardiola zrobił mastermind odpychając go xaviemu za tyle hajsu i jeszcze mówiąc dyrdymałki że ferran jest taki zajebiaszczy ale w city nie było dla niego miejsca. Nie było miejsca bo jest cienki jak sił pająka.

2

Chociaż sobie Yamal huknął brameczke

15

Patrzę na tego parodyste z 7 i się zastanawiam czy fati jest tak słaby że totalnie nic więcej nie wniesie niż gość który nie wnosi nic oprócz odruchów wymiotnych u kibiców czy o co tu chodzi. Wydaje mi się że w polskiej a klasie są lepsi zawodnicy niż ten cieć za 60 baniek

3

@adamLeo66 oczywiście

2

Blade, po co Ci głowa?
Jem, niom.

3

Guardiola do dzisiaj turla się że śmiechu jak widzi tego Ciołka z 7 na plecach.

1

No ale czego się spodziewać przy tylu kontuzjach. Trzeba rotować dzieciakami. Nie każdy jest yamalem czy cubarsim..

1

@Astad z zusem jak ze skarbówką, oni mają czas na wszystko jeśli mają coś dać, jak powinni dostać to ni cholery nie ma spóźniania. Ale akurat Twój przypadek ma chyba największy problem w przekazaniu dokumentów ze szpitala, więc ja bym miał do nich pretensje. A że generalnie stan finansów w polskiej służbie zdrowia jest fatalny to oni celowo opóźniają ile się da takie wypłaty świadczeń. Przecież powiedzą Ci w razie co, że przez niedopatrzenie i pomyłkę ktoś tych dokumentów nie wysłał do ZUSu i przepraszają.. Mam rodzinę i bliskich znajomych, których pracują w szpitalu więc coś nie coś wiem z pierwszej ręki w jaki sposób szuka się oszczędności na każdych możliwych sytuacjach

1

@Masnymichael ja mam w sypialni bo nie musiał być drogi ani jakiś mega zajebiaszczy, ale jesli chodzi stosunek cena -> jakość to mega pozytywnie sie zaskoczyłem

0

@Sulimo a czemu mają żyć w więziennym dobrobycie za nasze pieniądze ? Zgadzam się z @Kgorecki2500 , albo tak samo potruć i patrzeć jak zdychają

1

@mekston oby jakiś młody. Może w końcu będzie formuła talentów i umiejętności a nie wnoszonych pieniędzy.. chociaż sam za bardzo w to nie wierzę

1

@MesQueUnClub96 przecież o Lawsonie napisał ;)

0

@Encore oni z navi byliby w stanie oddać takie prowadzenie jak miało wczoraj Vitality z astralis czyli 12:0 ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?