0

@ProMILs ten jeden w kanale sportowym chyba fan Barcelony. Gąska na pewno bayernowy a ten trzeci to nie wiem. Niby mówił że neutralny

0

@Foro to idź go poderwij

0

@Worny wyglądają jakby szykowali się do treningu jakiegoś tańca ludowego

0

@kamar24 i osasuna

1

@Kapitan hawk po co jak większość z nas ma bany na 3836373829 lat xd

0

Lille co bije parówki

4

Już myślałem że to gavi leży na początku...

0

@Cvzx w jego przypadku więcej było/jest obaw o zdrowie niż o skilla

7

Lille pogromca madrycioków

0

Dzisiaj jest szansa na lekką zemstę za pamiętne 2:8, do którego doprowadził nasz obecny trener, którego piłkarze zgotowali nam w 2020 roku :D ciężko było to sobie wyobrazić

0

@ArcziArtt gitarka, lepiej niż się spodziewałem i się zapowiadało więc póki co nie ma co narzekać

0

Ten placek nie powinien dostawać opaski.

1

Pan Piłkarz. Absolutnie jest aktualnie fenomenalny.

3

Co ten Raphinha. Gość jest top5 świata na początku tego sezonu bezsprzecznie. Niewiarygodna przemiana. Trochę jak w dragon ballu w ssj

1

@eckov można powiedzieć że od 20 minuty zaczęli cokolwiek grać :p

0

@Uukasz_93 ale Bayern gra tak samo, tylko że oni mają piłkę w tym meczu

4

Zaczynam się bać że będzie wpierdziel bo w 20 minut mamy 25% czasu przy piłce i 30 podań. To jest tragedia. Bayern jest dużo dużo lepszy

1

Pena nie kontaktuje to raz ale jako bramkarz w wielu sytuacjach tak jak teraz inigo musi się go pytać czemu nie wyjdzie do piłki skoro on mu ją asekuruje. Tragedia komunikacyjna i decyzyjna

2

A tam Kane chyba spalony. Ale generalnie z gry to Barcelony nie ma w tych 10 minutach. Bayern ma non stop piłkę i cisną. Trzeba trochę to zmienić

6

@ArcziArtt podziwiam jak łatwo i szybko zapominacie co ten klub odperniczał w Europie. I dzisiaj nie gramy z jakimiś ogórkami z young boys. Tylko z Bayernem z którym ostatnie lata delikatnie mówiąc nie szło idealnie. Liczę na zwycięstwo to jasne, ale jednak jest sie czego obawiać. Zwłaszcza martwi mnie niepewność w bramce

0

@tomek8756 działa jak należy, robię ignoruj + zablokuj i nie widzę nic co durnie piszą

2

jak sobie myśle ze to Pena pewnie będzie miał bronić przeciwko temu gosciowi to poziom zaniepokojenia dramatycznie wzrasta

2

zero zdziwienia

4

czyli skończy się 3:2, borussia wyszła na 2 połowę aby nie grać w piłkę tylko dotrwać z dobrym wynikiem, to sie często lubi mścić

1

@Bernard777 były na łąkach, polach albo przy szkole :D
co prawda były to boiska bardziej plażowe ale co się grało to nasze

3

a w sobote nagle przypomną sobie jak grać w piłkę i jakieś farfocle wjadą
co oni nie strzelili, jak ja na orliku w 97

0

@BartqRKO ale to nie max perez lawson czy tsunoda do tego doprowadzili że tak jest. a skoro tak jest to mogą z tego korzystać - proste

1

@mekston a ja uważam że to błąd zwłaszcza jeśli jak widać tych punktów może być na styk w walce o mistrza. i to może być drugi sezon na przestrzeni 4 lat gdzie też będzie na żyletki

0

@mekston no i spodziewam się że Albon dostanie łomot od Sainza. może nie od pierwszych wyścigów, ale jak już Carlos wjeździ się w bolid to powinien spuścić Albonowi łomot

2

@MichuZ44 podnieta Albonem który odbił się od redbulla trochę mnie śmieszyła, i teraz tak: doceniam wyniki w tym miernym wiliamsie ale partner był z poziomu podłogi. Tsunoda to zagadka, ale wydaje mi się że jeden i drugi przegrają swoje pojedynki wewnątrz teamu i w końcówce tego sezonu i w przyszłym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?