budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ewidentnie walczy o balona, może jeszcze Rodri mu odda..
0
@Nazio_87 Zidane do końca sezonu, od nastepnęgo Xabi
0
ale on ma opanowane to sombrero, pewnie trenował przed odebraniem złotego balona żeby błysnąć na scenie.. doprowadził to do perfekcji, winszuje
5
a tam, i tak skończy się jak zawsze z leszczami
1
@esem91 zgupłeś ? przecież to wina Moraty że tam był
0
czułameni następny z fatal errorem w mózgu
3
@AFA jak gówno to zawsze coś..
0
@ranger3120 z paczkomatu jak zawijają to już za późno bo ona wraca do nadawcy, jeśli kurier no to na infolinie dzwonić i sie dowiadywać
0
@MesQueUnClub96 średniawka, w moim odczuciu do origins nie ma podjazdu
3
@Sulimo zaorał brytoli
4
@mekston no jechał w innej lidze dzisiaj, ciekawi mnie stwierdzenie Lando: gdyby Max w tych warunkach startował z przodu to spokojnie mógłby mnie dublować :D
No i sam Lewis stwierdził, że to co zrobił dzisiaj Max to absolutny majstersztyk i jest absolutnie legendą tego sportu.
3
@mekston on jest level ponad resztą która próbuje go gonić, kolejny raz deszczowe warunki to pokazuja, już właśnie jako "gówniarz" w Brazylii robił niesamowite rzeczy w mokrych warunkach
3
@Criss18Barca zdobyć 25 punktów
13
To był wyścig który odróżnia kierowców od popierdółek. Podczas gdy Lando tańczył na torze i poza nim, Verstappen sukcesywnie nie popełniając ani pół błędu wspiął się na szczyt z 17 miejsca. Właśnie takie wyścigi pokazują ten czynnik kierowcy i tu jest tylko potwierdzenie, że aktualnie tą dwójkę dzieli przepaść.
Wydaje się, że to byłoby na tyle z walki o mistrzostwo kierowców, na które liczył Norris i chyba całą formuła 1 czy też fia.
Co do młodych, no to Lawson dzisiaj zjadł przeżuł i wypluł Baermana i Colapinto. A rywali do walki miał niezłych i chyba nie popełnił żadnego błędu. Baerman trochę fikołków porobił. I żeby nie było, chyba dla każdego z nich był to pierwszy weekend na mokrym torze.
@mekston @BorzyKrzys @MichuZ44 @michal26 @Kessie
3
@Sulimo raczej tak, jeśli to tak zostanie to będzie miał 62 punkty straty a do zdobycia łącznie 86.
4
@konajoncek a tak dla kontrastu, tydzień temu jego wejście w klasyku odmieniło trochę losy meczu. Miał niebotyczny wpływ na grę drużyny
1
@Ryoumen chyba przez tydzień, następny wyścig za 2 tygodnie to może im się lekko imprezka przeciągnąć xD
2
Haha co tu się dzieje dzisiaj. Max liderem Norris znowu poza torem i w tej chwili straty norrisa są straszne
0
W drugiej połowie proszą się o problemy. Za bardzo spuścili z tonu
0
@BezglutenowyPedri nie mam pojęcia, dlatego La Bamba rządzi bo tu wszystko się komentuje.
0
@BezglutenowyPedri równie dobrze fan formuły 1 może napisać dokładną odwrotność Twojego zdania :)
2
Hamilton ale plackuje w ten weekend. Ciekawe jak to będzie w Ferrari bo aktualnie jest z nim coraz słabiej
2
@BezglutenowyPedri a można na 2 ekrany czy to jest zakazane ? :(
0
@michal26 nawet już 6. Pokazuje klasę
1
Spalony, no jak nie jak tak panie Ferdku
4
Casado ma niesamowity przegląd pola i wizję. Czysta Perełka
0
@VegetaPolska w listopadzie nie wygrywa się tytułów. Forma na wiosnę równie dobrze może wyparować
4
Stroll przystrollował @mekston
2
@mekston @barcelonaLM no ciężko nie odnieść wrażenia, że robią wszystko aby mieć trochę powtórkę z 2021.. przecież dla popularności sportu mogłoby to mieć niesamowite znaczenie, gdyby FIA i Formuła 1 mogły szczycić się tym, że na przestrzeni 4 sezonów byłaby dwa razy walka do ostatniego wyścigu o tytuł mistrza, a może nawet znowu do ostatniego kółka
4
@barcelonaLM co Ty mówisz, wszystko jest git, znam ludzi którzy mówią że np wczoraj VSC było normalne i jak Hulk wysiadał z auta to już było vsc, a tuż obok ścigających się innych kierowców przechodził jakiś duch albo może magnussen wyszedł na spacer