1

@macio_944 to było takie zaserwowanie udokumentowania grania tzw profesjonsalnego tarła

3

Bogusz i Marczuk dzisiaj nie dostali minuty bo ? Czemu żaden z tępych dziennikarzy o coś takiego nie spyta

0

Jaki on ma pomysł, idziemy w dobrym kierunku. Kurde felek coś pięknego.

0

Jedyny plus taki że nie bedzie trzeba do wiosny czytać analiz rywala z baraży itp. powinni spaść odrazu do C. Banda patałachów

0

@MesQueUnClub96 i co mają czy nie ? Bo chyba Laskowski to potwierdził;)

0

Piknik przerwał, coś tam się wydarli na chwilę

0

@damian16161212 niezłe wyczucie ;)

0

@MesQueUnClub96 z tego co wiem to ma

0

@Stinger_ bo Szkocja chyba ma pozytywny bilans z Chorwacją i oni tu mieli szanse na ćwierćfinał z tym że nie wszystko zależy od nich

1

Hahah oni sami Szkotom podają w swoim polu karnym aby nam strzelili xD

3

Hahahaha mctominay jaka joga Bonito. Ale co się dziwić jak gra przeciwko pachołkom

1

To jest niemożliwe żeby w takiej sytuacji nie trafić nawet w bramkę...

0

@michaleu nie da się spaść o 2 dywizje odrazu...

1

Szybko poszło xD

0

@Kazragore TVP 1

1

ten "cherrys" co komentuje rmr u izaka na streamie B wygląda troche jak syn Stana Wawrinki @Encore @ranger3120 @adi7adi8

0

dawać tego Digne do Barcy ;)

0

@Stinger_ potwierdził że w tym roku był/jest najlepszy

0

@FcPortoFan1999 jutrzejszy mecz nie jest żadnym wyznacznikiem rozwoju, albo takim samym wyznacznikiem jak remis z Francją. Tu nie ma żadnego rozwoju. Jedynie taki że w naszych meczach pada więcej bramek ilościowo

2

Zgodnie z większością przewidywań rebels rmr zaczyna od 0-2. Kurde na tych bo1 jeszcze wierzyłem w jakąś niespodziankę bo na bo3 to tak kiepsko to widzę. @ranger3120 @Encore

2

@Sulimo jesteśmy chociażby ze względu na ilość traconych bramek + drużyna która nas ograła jak leszczy w eliminacjach ME gra w w dywizji D. udanej soboty, pozdrawiam :)

0

@Karol1993 lią, kvara, diaz, nico

0

@Ziemny w sumie racja, napisałem tak jakby te federacje były jakieś profesjonalne :D

0

@FcPortoFan1999 lepiej bym tego nie opisał ;)

0

@Pnog37 chyba by nie musiała bo tam gość z uefy czy Fify komunikował swidrowi że nie może zagrać. Więc pewnie organizacja sama by to rozstrzygnęła

0

@FcPortoFan1999 nie musiałaby nic odwalać, oni są w kadrze tak słabi że sami z siebie spokojnie przewalają

1

@Jacob94 obejrzę z przyjemnością jutro na spokojnie :) również pozdrawiam ;)

1

@FcPortoFan1999 uważam, że w podobnej grupie do tej z eliminacji ME 2024 nadal mielibyśmy ciężko awansować ;)

0

@FCB_dimiC mnie sie wydaje że nadal jest

2

@jacobFCB woda zryje banie wjeżdża na pełnej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?