budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 to było takie zaserwowanie udokumentowania grania tzw profesjonsalnego tarła
3
Bogusz i Marczuk dzisiaj nie dostali minuty bo ? Czemu żaden z tępych dziennikarzy o coś takiego nie spyta
0
Jaki on ma pomysł, idziemy w dobrym kierunku. Kurde felek coś pięknego.
0
Jedyny plus taki że nie bedzie trzeba do wiosny czytać analiz rywala z baraży itp. powinni spaść odrazu do C. Banda patałachów
0
@MesQueUnClub96 i co mają czy nie ? Bo chyba Laskowski to potwierdził;)
0
Piknik przerwał, coś tam się wydarli na chwilę
0
@damian16161212 niezłe wyczucie ;)
0
@MesQueUnClub96 z tego co wiem to ma
0
@Stinger_ bo Szkocja chyba ma pozytywny bilans z Chorwacją i oni tu mieli szanse na ćwierćfinał z tym że nie wszystko zależy od nich
1
Hahah oni sami Szkotom podają w swoim polu karnym aby nam strzelili xD
3
Hahahaha mctominay jaka joga Bonito. Ale co się dziwić jak gra przeciwko pachołkom
1
To jest niemożliwe żeby w takiej sytuacji nie trafić nawet w bramkę...
0
@michaleu nie da się spaść o 2 dywizje odrazu...
1
Szybko poszło xD
0
@Kazragore TVP 1
1
ten "cherrys" co komentuje rmr u izaka na streamie B wygląda troche jak syn Stana Wawrinki @Encore @ranger3120 @adi7adi8
0
dawać tego Digne do Barcy ;)
0
@Stinger_ potwierdził że w tym roku był/jest najlepszy
0
@FcPortoFan1999 jutrzejszy mecz nie jest żadnym wyznacznikiem rozwoju, albo takim samym wyznacznikiem jak remis z Francją. Tu nie ma żadnego rozwoju. Jedynie taki że w naszych meczach pada więcej bramek ilościowo
2
Zgodnie z większością przewidywań rebels rmr zaczyna od 0-2. Kurde na tych bo1 jeszcze wierzyłem w jakąś niespodziankę bo na bo3 to tak kiepsko to widzę. @ranger3120 @Encore
2
@Sulimo jesteśmy chociażby ze względu na ilość traconych bramek + drużyna która nas ograła jak leszczy w eliminacjach ME gra w w dywizji D. udanej soboty, pozdrawiam :)
0
@Karol1993 lią, kvara, diaz, nico
0
@Ziemny w sumie racja, napisałem tak jakby te federacje były jakieś profesjonalne :D
0
@FcPortoFan1999 lepiej bym tego nie opisał ;)
0
@Pnog37 chyba by nie musiała bo tam gość z uefy czy Fify komunikował swidrowi że nie może zagrać. Więc pewnie organizacja sama by to rozstrzygnęła
0
@FcPortoFan1999 nie musiałaby nic odwalać, oni są w kadrze tak słabi że sami z siebie spokojnie przewalają
1
@Jacob94 obejrzę z przyjemnością jutro na spokojnie :) również pozdrawiam ;)
1
@FcPortoFan1999 uważam, że w podobnej grupie do tej z eliminacji ME 2024 nadal mielibyśmy ciężko awansować ;)
0
@FCB_dimiC mnie sie wydaje że nadal jest
2
@jacobFCB woda zryje banie wjeżdża na pełnej