0

Trochę jakby puścili replay meczu z las Palmas. Byle żeby zdobycze nie były podobne..

0

@KrychaFCB a ma teraz mówić o meczu realu i Rayo którego nawet nie mógł komentować bo był na eleven ? Jakby mówił o realu to byś napisał że to mecz Barcelony a nie realu. A o ile się nie mylę to dzisiaj trochę skrytykował real za mecz z Rayo. Z tym że Rayo jednak jest na ogół bardziej niebezpieczny niż Leganes ;)

1

@Rifek z cukrem mizeria ? Nie spotkałem się

0

@graco14 generalnie było nudno, strasznie męczący mecz :P

3

Hahahahahah gdybym nie widział to chyba bym nie uwierzył co tam się odwaliło

0

City robi wszystko żeby nie wygrywać spotkań. To jest nieprawdopodobne co oni odwalają w obronie.

4

W city stabilnie, obrona kryminał jak w lidze juniorów

0

@Faro całe city aktualnie jest mierne, co wcale nie musi oznaczać że w Barcelonie nie byłby do dzisiaj jednym z lepszych

0

@Encore donk za Niko to byłaby piękna zmiana xD

0

@Encore no mega szkoda bo nawet jak jeden z takiej trójki zagra słabiej to i tak rywalizujesz dobrze. a tutaj cała trójka była wczoraj po prostu beznadziejna na obu mapach

1

@Safrani deweloper jakiś bliźniak najlepiej

1

@Encore wg mnie od RMr już g2 trochę bez formy było. Pojedyncze błyski dawały im kolejne zwycięstwa. Ten wczorajszy mecz najlepiej tego dowiódł że 3 armaty jak Niko malbs i monesy byli słabsi od Huntera i Janusza. I tak to moim zdaniem było od czasu finału blasta w Singapurze

1

@Encore przede wszystkim potrafią go wykorzystać i teraz widać że jak jest w formie to pociągnie zespół do zwycięstwa nawet w całym turnieju, jak ta forma jest gorsza to się później kończy na 1/4

1

@Pnog37 no boli w cholerę a jeszcze bardziej jak rywal nie ma idealnego wyposażenia. To była duża szansa na dogrywki ale i tak szacun za powrót bo raczej to wyglądało właśnie na taki koniec do 5-6

0

@FcPortoFan1999 finały iem i blasty są bo5 na ten moment. Major bo3. Najważniejszy turniej roku a finał bo3 trochę dupnie

0

@Hindus nie w tym roku.

1

Ale żal że ten finał to bo3 a nie bo5. Kino niesamowite. W ogóle mecze w tym Majorze to niezłe eldorado. A donk no cóż. Ludzie spierali się kto graczem roku monesy czy zywoo a donk wyjaśnił wszystkich no i zasługuje na top1 tego roku. Potwór straszny

1

@Cule2013 dlatego my gramy randomowe faceity czy premki a on jest zapewne najlepszym aktualnie graczem na świecie

1

@luki123 ja nie wiem czemu ale ostatnią rzeczą/przedmiotem używanym który bym kupił to sprzęt typu komputer czy ogólnie AGD/RTV

0

@JordiAlbion pago z takiego Mołotowa byłby dumny :D

0

Real stwarza idealne warunki Barcelonie aby ta tego nie wykorzystała i potknęła się na Ogórkach z Leganes i nic w ten weekend nie nadrobiła :D

0

@okiemtypera_lucaxx95 w 4:3 uwierzę ale czerwo męczennika to jest nie do osiągnięcia

0

@Derean a gdzie leciał? W kosmos i był rykoszet od statku kosmicznego?

0

@Kengo normalnie strzelają zza pola karnego, xg za gola Valverde nie było pewnie wyższe niż 0.05

0

Zdecydowanie za łatwo to się odwróciło

9

Szybciej odebrali nadzieję niż je dali. Po co w ogóle strzelali te dwie bramki skoro tak szybko postanowili dwie stracić..

0

@Encore soczysta polska kutwa wszędzie znana :D

1

@Encore ale eldorado było na tym mirage niesamowite. Można by powiedzieć że G2 w stylu trochę realu przepchnęli ten mecz kolanem

0

Niko rating 3.44 po stronie Ct na nuke @Encore 211 adr i kast 100%. Przeniósł na plecach to g2 do decidera

0

@joloskyy najważniejsze założenie zawalił ostro: nie rozbijać się. I to tylko w ośmiu startach. Za bardzo chciał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?