budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trochę jakby puścili replay meczu z las Palmas. Byle żeby zdobycze nie były podobne..
0
@KrychaFCB a ma teraz mówić o meczu realu i Rayo którego nawet nie mógł komentować bo był na eleven ? Jakby mówił o realu to byś napisał że to mecz Barcelony a nie realu. A o ile się nie mylę to dzisiaj trochę skrytykował real za mecz z Rayo. Z tym że Rayo jednak jest na ogół bardziej niebezpieczny niż Leganes ;)
1
@Rifek z cukrem mizeria ? Nie spotkałem się
0
@graco14 generalnie było nudno, strasznie męczący mecz :P
3
Hahahahahah gdybym nie widział to chyba bym nie uwierzył co tam się odwaliło
0
City robi wszystko żeby nie wygrywać spotkań. To jest nieprawdopodobne co oni odwalają w obronie.
4
W city stabilnie, obrona kryminał jak w lidze juniorów
0
@Faro całe city aktualnie jest mierne, co wcale nie musi oznaczać że w Barcelonie nie byłby do dzisiaj jednym z lepszych
0
@Encore donk za Niko to byłaby piękna zmiana xD
0
@Encore no mega szkoda bo nawet jak jeden z takiej trójki zagra słabiej to i tak rywalizujesz dobrze. a tutaj cała trójka była wczoraj po prostu beznadziejna na obu mapach
1
@Safrani deweloper jakiś bliźniak najlepiej
1
@Encore wg mnie od RMr już g2 trochę bez formy było. Pojedyncze błyski dawały im kolejne zwycięstwa. Ten wczorajszy mecz najlepiej tego dowiódł że 3 armaty jak Niko malbs i monesy byli słabsi od Huntera i Janusza. I tak to moim zdaniem było od czasu finału blasta w Singapurze
1
@Encore przede wszystkim potrafią go wykorzystać i teraz widać że jak jest w formie to pociągnie zespół do zwycięstwa nawet w całym turnieju, jak ta forma jest gorsza to się później kończy na 1/4
1
@Pnog37 no boli w cholerę a jeszcze bardziej jak rywal nie ma idealnego wyposażenia. To była duża szansa na dogrywki ale i tak szacun za powrót bo raczej to wyglądało właśnie na taki koniec do 5-6
0
@FcPortoFan1999 finały iem i blasty są bo5 na ten moment. Major bo3. Najważniejszy turniej roku a finał bo3 trochę dupnie
0
@Hindus nie w tym roku.
1
Ale żal że ten finał to bo3 a nie bo5. Kino niesamowite. W ogóle mecze w tym Majorze to niezłe eldorado. A donk no cóż. Ludzie spierali się kto graczem roku monesy czy zywoo a donk wyjaśnił wszystkich no i zasługuje na top1 tego roku. Potwór straszny
1
@Cule2013 dlatego my gramy randomowe faceity czy premki a on jest zapewne najlepszym aktualnie graczem na świecie
1
@luki123 ja nie wiem czemu ale ostatnią rzeczą/przedmiotem używanym który bym kupił to sprzęt typu komputer czy ogólnie AGD/RTV
0
@JordiAlbion pago z takiego Mołotowa byłby dumny :D
0
Real stwarza idealne warunki Barcelonie aby ta tego nie wykorzystała i potknęła się na Ogórkach z Leganes i nic w ten weekend nie nadrobiła :D
0
@okiemtypera_lucaxx95 w 4:3 uwierzę ale czerwo męczennika to jest nie do osiągnięcia
0
@Derean a gdzie leciał? W kosmos i był rykoszet od statku kosmicznego?
0
@Kengo normalnie strzelają zza pola karnego, xg za gola Valverde nie było pewnie wyższe niż 0.05
0
Zdecydowanie za łatwo to się odwróciło
9
Szybciej odebrali nadzieję niż je dali. Po co w ogóle strzelali te dwie bramki skoro tak szybko postanowili dwie stracić..
0
@Encore soczysta polska kutwa wszędzie znana :D
1
@Encore ale eldorado było na tym mirage niesamowite. Można by powiedzieć że G2 w stylu trochę realu przepchnęli ten mecz kolanem
0
Niko rating 3.44 po stronie Ct na nuke @Encore 211 adr i kast 100%. Przeniósł na plecach to g2 do decidera
0
@joloskyy najważniejsze założenie zawalił ostro: nie rozbijać się. I to tylko w ośmiu startach. Za bardzo chciał